ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co obrazują wyniki wyborów 
21 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Nowa książka prof. Andrzeja Nowaka - HISTORIA i POLITYKA 
27 kwiecień 2016      Marcin Dybowski
POGODNI ŻYJĄ DŁUŻEJ !!!  
28 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Wyjaśnienie zamieszek w Iranie, a właściwie tylko w Teheranie... 
14 czerwiec 2009      tłumacz
Targowica wystąpiła pod znakiem krzyża.... Kaczyński również. 
11 listopad 2009      Artur Łoboda
Minister Czuma 
23 marzec 2009      Bogusław
Czy europejska Wiosna Ludów 2012? 
16 marzec 2012      Artur Łoboda
Wolontariat - polujemy na jelenia 
28 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Globalizm totalitarny 2/2 
24 styczeń 2021      Eric Angerer
Przesłanie do "Zmielonych" w Święto Konstytucji Trzeciego Maja 
3 maj 2013      Artur Łoboda
Konstytucja 
2 luty 2020     
Moja deklaracja wobec Ministra Zdrowia - Niedzielskiego 
16 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Zapomniane znaczenie słowa 
22 sierpień 2018     
Wojtek mówi jak jest - tej siły już nie powstrzymacie!  
2 czerwiec 2015      Artur Łoboda
TY będziesz żebrakiem lub pracować do 76 roku życia 
14 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Koniec Tarczy w Polsce. 
18 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
14 czerwca 2012 - doroczny Pochód Lajkonika 
8 czerwiec 2012     
O zawłaszczaniu Oświęcimia przez Żydów, „antysemityźmie” i szkalownaiu Chrystusa 
24 kwiecień 2014      www.polskawalczaca.com
Niechaj się Kaczyński dobrze zastanowi 
15 lipiec 2016      Artur Łoboda
Kim jest morderca 3 latka, że łódzki sędzia złagodził mu wyrok o połowę? 
7 luty 2020      Alina

 
 

Dr Joseph Mercola: Rozpoczęło się ustanawianie globalnej technokracji

8 prognoz z Davos:
 
„Nic nie będziesz mieć”
– I „będziesz z tego zadowolony”. Zamiast tego wynajmiesz wszystko, czego potrzebujesz, a zostanie to dostarczone dronem prosto do twoich drzwi.


„Stany Zjednoczone nie będą wiodącym supermocarstwem na świecie” – Zamiast tego kilka krajów będzie wspólnie dominować.


„Nie umrzesz czekając na dawcę organów” – Zamiast przeszczepiać narządy od zmarłych dawców, niestandardowe narządy będą drukowane w 3D na żądanie.


„Zjesz znacznie mniej mięsa” – Mięso będzie „okazjonalnym przysmakiem, a nie pożywieniem, dla dobra środowiska i naszego zdrowia”.
Jak opisano w wielu poprzednich artykułach, jest to nierozsądny pomysł, nie tylko ze względów zdrowotnych, ale także środowiskowych.
Integracja inwentarza żywego jest fundamentalnym aspektem udanego rolnictwa regeneracyjnego, które może jednocześnie rozwiązać problem niedoborów żywności i problemów środowiskowych.

Aby przypomnieć sobie, zobacz „6 najważniejszych powodów, dla których warto wspierać rolnictwo regeneracyjne„.

„Miliard ludzi zostanie przesiedlonych w wyniku zmiany klimatu” – W rezultacie kraje będą musiały przygotować się na przyjęcie większej liczby uchodźców.
 
„Zanieczyszczający będą musieli zapłacić za emisję dwutlenku węgla” – Aby wyeliminować paliwa kopalne, cena węgla będzie globalna. 
Dr Vandana Shiva omówiła to w niedawnym wywiadzie.
Zamiast promować rolnictwo ekologiczne i regeneracyjne, elita technokratyczna forsuje coś, co nazywa się rolnictwem naturalnym o zerowym budżecie.

Bill Gates jest częścią tego programu.
Jak wyjaśnił Shiva, całkowicie nienaturalna konfiguracja działa mniej więcej tak: państwo zaciąga duże pożyczki, które są następnie przekazywane rolnikom na bezpłatną hodowlę żywności.

Rolnicy zarabiają nie na sprzedaży swoich upraw, ale na handlu emisją dwutlenkiem węgla z gleby na rynku światowym.
Zasadniczo węgiel przekształca się w towar zbywalny, zastępując faktyczną produkcję zbóż i innych upraw w gospodarstwach.
Rolnicy z wyższą zawartością węgla w glebie zarobią więcej pieniędzy niż rolnicy z glebą ubogą w węgiel.
W międzyczasie nic nie zrobią ze swoich upraw.

„Możesz przygotowywać się do wyjazdu na Marsa” – Naukowcy „wymyślili, jak zachować zdrowie w kosmosie”, otwierając w ten sposób możliwość zostania rasą kosmiczną i kolonizacją innych planet.

„Zachodnie wartości zostaną przetestowane do granic wytrzymałości”. 


Pandemie są narzędziem kontroli społecznej
Przez dziesięciolecia wojna i groźba wojny wzbogaciły elitę technokratów i utrzymywały ludność zgodnie z ich programem.
Wojna i ataki fizyczne były wielokrotnie wykorzystywane, aby narzucać nam coraz bardziej drakońskie ograniczenia i usuwać nasze wolności.
Patriot Act, przyklepany w następstwie wydarzeń z 9 września 2001 roku (zamach na WTC), to tylko jeden skandaliczny przykład.
 
Obecnie pandemie i groźba wybuchów epidemii to nowe narzędzia wojny i kontroli społecznej.
Gates przez lata przygotowywał globalną psychikę na nowego wroga: śmiercionośne, niewidzialne wirusy, które mogą pojawić się w dowolnym momencie.1,2 

Jedynym sposobem, aby się chronić, jest porzucenie staromodnych koncepcji prywatności, wolności i osobistego podejmowania decyzji.
 
Musimy zachować dystans od innych, w tym członków rodziny.

Musimy nosić maski, nawet we własnych domach i podczas seksu.

Musimy zamknąć małe firmy i pracować w domu. Musimy zaszczepić całą populację na świecie i wprowadzić surowe ograniczenia dotyczące podróżowania, aby zapobiec potencjalnemu rozprzestrzenianiu się wirusa.
 
Musimy śledzić każdego, o każdej porze dnia i nocy, oraz instalować czytniki biometryczne w ciałach wszystkich, aby określić, kto jest potencjalnym nosicielem ryzyka.

Zarażeni ludzie są nowym zagrożeniem.

W to właśnie wierzy technokratyczna elita, i udało im się przekonać o tym szokującą proporcję światowej populacji w ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy.
 
Jeśli nie jesteś zaznajomiony z terminem „technokracja”, koniecznie wróć i posłuchaj mój wywiad z Patrickiem Woodem, autor książek „Technocracy Rising: The Trojan Horse of Global Transformation” i „Technocracy: The Hard Road to World Order”. Możesz również dowiedzieć się więcej na stronie internetowej Wooda, Technocracy.news.
 
Nowy system cyfrowej waluty w tworzeniu
 
Dwoma ostatnimi elementami totalitarnego przejęcia świata będzie przejście na całkowicie cyfrową walutę połączoną z cyfrowymi identyfikatorami.
Dzięki temu egzekwowanie reguł społecznych będzie mniej więcej zapewnione, ponieważ twoje finanse, a nawet cała twoja tożsamość, mogą łatwo zostać zakładnikami, jeśli nie zastosujesz się do nich.
 
Pomyśl tylko, jak łatwo byłoby to zautomatyzować w taki sposób, że jeśli nie dostaniesz obowiązkowej szczepionki, lub opublikujesz coś niepożądanego w Internecie, Twoje konto bankowe stanie się niedostępne, lub Twój biometryczny identyfikator nie pozwoli Ci wejść do budynku biurowego.
 
Artykuł z 13 sierpnia 2020 r3 na stronie Rezerwy Federalnej omawia domniemane korzyści płynące z cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC).
Wśród ekspertów panuje ogólna zgoda, że ​​większość głównych krajów wdroży CBDC w ciągu najbliższych dwóch do czterech lat.
 
Całkowicie cyfrowy system walutowy również odgrywa rolę w inżynierii społecznej, ponieważ może być używany do zachęcania do pożądanych zachowań, bardzo podobnych do tego, co robią Chiny ze swoim systemem kredytu społecznego.
Na przykład możesz otrzymać określoną ilość waluty cyfrowej, ale musisz kupić określony przedmiot, lub wykonać określone zadanie w określonych ramach czasowych.
 
Wiele niedoinformowanych osób wierzy, że te nowe CBDC będą bardzo podobne do istniejących kryptowalut, takich jak Bitcoin, ale są oni w poważnym błędzie.
Bitcoin jest zdecentralizowany i racjonalną strategią rezygnacji z istniejącego systemu kontrolowanego przez bank centralny, podczas gdy te CBDC będą scentralizowane i całkowicie kontrolowane przez banki centralne.
 
Jeśli byłeś zaintrygowany inwestowaniem w Bitcoin jako bezpieczniejszą alternatywę dla giełdy, ale po prostu nie wiedziałeś, jak to zrobić, lub nie rozumiałeś tego procesu, poniższy film jest doskonałym wprowadzeniem, jak to zrobić bezpiecznie bez utraty środków.
Moją ulubioną giełdą kryptowalut jest Kraken, która ma znacznie niższe opłaty niż Coinbase.
 
Globaliści
 
Chociaż dużo wspominam o Gatesie, oczywiście nie działa sam.
Tak się składa, że ​​gdy prześledzisz powiązania między decydentami na świecie, znajdziesz go w zadziwiającej liczbie miejsc.
 
Na przykład w październiku 2019 r. Gates wspólnie z Johns Hopkins Center for Health Security i Światowym Forum Ekonomicznym zorganizował symulację gotowości na wypadek pandemii „nowego koronawirusa”, znanego jako Wydarzenie 201.
Wydarzenie niesamowicie "przewidziało", co stanie się zaledwie 10 tygodni później, kiedy pojawił się COVID-19.

Z kolei Gates i Światowe Forum Ekonomiczne są partnerami4 z Organizacją Narodów Zjednoczonych, która, choć zachowuje stosunkowo niski profil, wydaje się być sercem  przejęcia przez globalistów porządku obrad.
 
Gates jest także największym fundatorem Światowej Organizacji Zdrowia – oddziału medycznego ONZ, podczas gdy Światowe Forum Ekonomiczne jest społeczno-ekonomiczną gałęzią ONZ.

Do innych kluczowych partnerów, którzy odgrywają ważną rolę w realizacji agendy globalistów, należą: 5
Fundacje, takie jak Rockefeller Foundation, Rockefeller Brothers Fund, the Ford Foundation, Bloomberg Philanthropies, the UN Foundation i George Soros 'Open Society Foundation Avanti Communications, brytyjski dostawca technologii satelitarnej z łącznością globalną Wizja 2030, partnerstwo gigantów technologicznych w celu zapewnienia infrastruktury i rozwiązań technologicznych niezbędnych do realizacji celów ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju do roku 2030.

2030 Vision współpracuje również z Frontier 2030, czyli partnerstwem organizacji pod przewodnictwem Światowego Forum Ekonomicznego Google, największy na świecie kolekcjoner Big Data i lider w dziedzinie usług AI (sztuczna inteligencja) Mastercard, który jest liderem globalistycznej opłaty za opracowywanie cyfrowych identyfikatorów i usług bankowych Salesforce, światowy lider w dziedzinie przetwarzania w chmurze, „internetu rzeczy” i sztucznej inteligencji.
Nawiasem mówiąc, Salesforce jest kierowany przez Marc Benioff, który jest również członkiem rady dyrektorów Światowego Forum Ekonomicznego 

Czwarta rewolucja przemysłowa to program technokratyczny
 
W minionych dziesięcioleciach technokraci, globalna elita w większości niewybrana, która kieruje zarządzaniem narodami na całym świecie, wzywali do „nowego porządku świata”.
Dziś NWO zostało w dużej mierze zastąpione terminami takimi jak „Wielki Reset”,6 „Czwarta rewolucja przemysłowa”,7 oraz slogan „Build Back Better”.8
 
Wszystkie te terminy i slogany odnoszą się do tego samego długoterminowego globalistycznego programu demontażu demokracji i granic narodowych na rzecz globalnego zarządzania przez niewybieralnych przywódców, oraz polegania na nadzorze technologicznym, a nie na rządach prawa w celu utrzymania porządku publicznego.
 
Jak wyraził Matt Hancock, brytyjski minister ds. Cyfryzacji, kultury, mediów i sportu, podczas przemówienia przed Wszechpartyjną Grupą Parlamentarną poświęconą czwartej rewolucji przemysłowej w 2017 r .:9
 
„Jedną z ról Parlamentu jest rzucanie się naprzód, patrzenie w horyzont i stawienie czoła wielkim wyzwaniom naszych czasów.
Dlatego pochwalam utworzenie APPG w związku z czwartą rewolucją przemysłową, która z pewnością jest jednym z największych wyzwań, przed którymi stoimy jako naród i jako świat.
 
Charakter technologii znacznie różni się od tego, co było wcześniej.
W przeszłości uważaliśmy, że konsumpcja jest jednorazowa, a inwestycja kapitałowa to dodatek.
Jednak włóż zasoby do sieci, które łączą teraz połowę świata, lub do sztucznej inteligencji, a efekty są wykładnicze…
 
Cieszę się, że mogę rozmawiać z tak wieloma imponującymi kolegami, którzy naprawdę to rozumieją, oraz z profesorem Klausem Schwabem, który dosłownie „napisał książkę” o czwartej rewolucji przemysłowej.
Wasza praca, łącząca wszystkie najlepsze umysły na tej planecie, wpłynęła na to, co robimy…
 
Nasza strategia cyfrowa, osadzona w szerszej strategii przemysłowej, określa siedem filarów, na których możemy budować nasz sukces.
A wewnątrz pasuje do naszej strategii 5G, jak zestaw rosyjskich lalek – matrioszki.
 
Nasza strategia obejmuje infrastrukturę, umiejętności, zasady i etykę wykorzystywania dużych zbiorów danych, cyberbezpieczeństwo, wspieranie sektora technologicznego, cyfryzację przemysłu i cyfryzację administracji ”.

 
Wielki reset – przepis techno-faszystowski
 
Jeśli wysłuchałeś mojego wywiadu z Woodem, rozpoznasz technokratyczne elementy przemówienia Hancocka: skupienie się na technologii – w szczególności sztucznej inteligencji, inwigilacji cyfrowej i gromadzeniu Big Data (do czego służy 5G) – oraz cyfryzacji przemysłu ( co obejmuje bankowość) i rząd, co z kolei pozwala na automatyzację inżynierii społecznej i rządów społecznych (chociaż ta część nigdy nie jest wyraźnie określona).

  Obiecana Utopia ma swoją cenę – nakłada kajdany na naszą osobistą wolność.
Jest też bezpośrednie odniesienie do profesora Klausa Schwaba, przewodniczącego Światowego Forum Ekonomicznego.
Schwab został również wyróżniony w artykule Technocracy.news z 29 czerwca 2020 r.,10 „Elitarni technokraci za globalnym„ wielkim resetem ”, który częściowo brzmi:11
 
„Agenda ONZ 2030 z celami zrównoważonego rozwoju ma „zapewnić pokój i dobrobyt ludziom i planecie”.
Działania te mają na celu walkę z ubóstwem i głodem, poprawę zdrowia i edukacji, zmniejszenie nierówności oraz ochronę oceanów, lasów i klimatu.
 
Kto może argumentować przeciwko tak dobroczynnym celom?
Ale obiecana Utopia ma swoją cenę – nakłada kajdany na naszą osobistą wolność…
 
Wiodący partnerzy projektu ONZ Global Goals ( globalne cele ONZ) ujawniają prawdziwy technokratyczny program, który kryje się za wypolerowaną fasadą zapewniającą dobre samopoczucie – obejmuje ona plan pełnej integracji ludzkości z technologicznym aparatem nadzoru nadzorowanym przez potężną sztuczną inteligencję.
 
Obecny strach przed pandemią był idealnym bodźcem do rozpoczęcia tego nikczemnego planu… 
Obecny kryzys COVID-19 jest postrzegany przez Światowe Forum Ekonomiczne i jego przewodniczącego Klaus Schwab jako doskonały bodziec do realizacji ich wspaniałego technokratycznego planu.
Big Tech (globalne koncerny technologiczne) przyjdzie, aby „uratować” świat.
 
W czerwcu 2020 roku Schwab ogłosił… potrzebę Wielkiego Resetowania, aby przywrócić porządek w świecie pogrążonym w panice, konflikcie i zawirowaniach gospodarczych:
„Kryzys COVID-19 pokazał nam, że nasze stare systemy nie są już dostosowane do XXI wieku.
Ujawnił fundamentalny brak spójności społecznej, sprawiedliwości, integracji i równości.
Nadszedł historyczny moment nie tylko na walkę z prawdziwym wirusem, ale także na ukształtowanie systemu na potrzeby ery post-koronawirusa.
 
Mamy wybór pozostania biernymi, co doprowadziłoby do wzmocnienia wielu trendów, które obserwujemy dzisiaj.
Polaryzacja, nacjonalizm, rasizm i ostatecznie narastające niepokoje i konflikty społeczne.
 
Ale mamy inny wybór, możemy zbudować nową umowę społeczną, szczególnie integrując następne pokolenie, możemy zmienić nasze zachowanie, aby znów było w harmonii z naturą, i możemy upewnić się, że technologie czwartej rewolucji przemysłowej są najlepiej wykorzystywane do zapewnienia lepszego życia”.
 
Ta techno-faszystowska recepta zostanie wkrótce włączona do agendy G20 i Unii Europejskiej w sposób całkowicie niedemokratyczny, bez żadnej publicznej debaty, lub sceptycznego dochodzenia – przemianowana na Wielki Zielony Ład…
 
Nic dziwnego, że Klaus Schwab nie wspomina przede wszystkim o roli swojej i swoich kumpli w tworzeniu tego globalnego bałaganu gospodarczego – jak to zostało „ przewidziane ” z oszałamiającą dokładnością na łamach Światowego Forum Ekonomicznego i Billa Gate’a. zdarzenie 201 (Październik 2019 r.)
Oraz w raporcie Fundacji Rockefellera12 Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego (2010). ”

 
ONZ wzywa narody do „lepszego budowania przyszłości”
 
Gdy zaczniesz szukać, trudno przeoczyć centralną rolę ONZ w programie technokratycznym.
Jak donosi Departament Komunikacji Globalnej ONZ 22 kwietnia 2020 r. w artykule na temat zmian klimatycznych i COVID-19:13
 
„Gdy świat zaczyna planować odbudowę po pandemii, Organizacja Narodów Zjednoczonych wzywa rządy do skorzystania z okazji, aby„ odbudować się lepiej ”, tworząc bardziej zrównoważone, odporne i integracyjne społeczeństwa…
 
„Wraz z tym ponownym uruchomieniem otwiera się okno nadziei i możliwości … szansa dla narodów na zazielenienie ich pakietów naprawczych i ukształtowanie gospodarki XXI wieku w sposób czysty, zielony, zdrowy, bezpieczny i bardziej odporny” – powiedziała Sekretarz Wykonawcza UNFCCC Patricia Espinosa w jej przesłaniu z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi…
Dlatego ważne jest, aby pakiety stymulacyjne po wystąpieniu COVID-21 pomogły gospodarce „odrodzić się bardziej ekologicznie”…
 
Ponieważ rządy zatwierdzają pakiety bodźców wspierających tworzenie miejsc pracy, ograniczanie ubóstwa i wzrost gospodarczy, UNEP pomoże państwom członkowskim „lepiej się odbudować” i wykorzystać możliwości przeskoczenia do zielonych inwestycji w energię odnawialną, inteligentne budownictwo, ekologiczne zamówienia publiczne i transport publiczny – wszyscy kierują się zasadami i standardami zrównoważonej produkcji i konsumpcji.
Działania te będą miały kluczowe znaczenie dla osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju ”.

 
Tutaj również widzimy, jak prześwituje program technokratyczny.
Jak opisał Wood (patrz wywiad, do którego odsyłacz zamieszczono powyżej), technokracja jest systemem gospodarczym opartym na alokacji zasobów energetycznych, co wymaga inżynierii społecznej do kontrolowania populacji oraz infrastruktury technologicznej w celu zautomatyzowania tej kontroli.
 
Zamiast kierować się podażą i popytem oraz wolną przedsiębiorczością, system ten polega na tym, że firmy są informowane, jakie zasoby mogą wykorzystać, kiedy i do czego, a konsumenci są informowani, co mogą kupić – sądząc po wideo ze Światowego Forum Ekonomicznego powyżej.
 
Jeśli będziesz czegoś potrzebować, będziesz mógł to wypożyczyć.
Prawdopodobnie nie będziesz mieć nawet własnego ubrania.
Wszystko będzie „uczciwe” i „sprawiedliwe”.
Nie będzie potrzeby ciężkiej pracy, pomysłowości ani ponadprzeciętnej inteligencji.
Wszyscy będą tacy sami – oczywiście z wyjątkiem samych technokratów.
I w prawdziwie socjotechniczny sposób wmówią nam, że będziemy „szczęśliwi” z naszego całodobowego zniewolenia.
 
Narastająca dystopia
 
Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że jedynym sposobem, w jaki ten globalistyczny plan jest realizowany, jest tworzenie nowych globalnych praw.
Gates ma już potężny wpływ na  globalną politykę żywnościową i rolną, oprócz jego wpływu na globalny stan zdrowia i technologię (w tym bankowość i identyfikatory cyfrowe).
 
Wielki reset, czyli plan „odbuduj lepiej”, w szczególności wzywa wszystkie narody do wdrożenia „zielonych” przepisów w ramach działań naprawczych po COVID.
Brzmi to jak wartościowe przedsięwzięcie – w końcu kto nie chce chronić środowiska?
 
Ale ostateczny cel jest daleki od tego, co wyobraża sobie typowa osoba, słysząc te plany.
Ostatecznym celem jest uczynienie z nas poddanych bez prawa do prywatności, własności prywatnej czy czegokolwiek innego.
 
Aby dowiedzieć się, jak dystopijna jest przyszłość, na którą możemy patrzeć, rozważ międzynarodowy patent firmy Microsoft14 WO / 2020/060606 dla „systemu kryptowalut wykorzystujący dane aktywności ciała ludzkiego”.
Międzynarodowy patent został złożony 20 czerwca 2019 r.
Zgłoszenie do amerykańskiego urzędu patentowego,15 16128518, złożono 21 września 2018 r. Jak wyjaśniono w streszczeniu:16
 
„Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem powierzonym użytkownikowi może zostać wykorzystana w procesie wytwarzania systemu kryptocwalut.
Serwer może dostarczyć zadanie do urządzenia użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem.
Czujnik komunikacyjnie połączony z lub zawarty w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność ciała użytkownika.
 
Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika.
System kryptowalut połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowalut i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane dotyczące aktywności ciała są weryfikowane. ”

Amerykańskie zgłoszenie patentowe zawiera następujące podsumowanie procesu:17
 

 

Gdyby ten patent został wdrożony, zasadniczo zmieniłby ludzi w roboty.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak przeciętny człowiek będzie zarabiał na życie w świecie przyszłości opartym na sztucznej inteligencji, może to być część Twojej odpowiedzi.
 
Ludzie zostaną sprowadzeni do poziomu bezmyślnych dronów, spędzając dni na wykonywaniu zadań, które są automatycznie przydzielane przez, powiedzmy, aplikację na telefon komórkowy - w zamian za „nagrodę” kryptowalutową.
Nie wiem jak Ty, ale przychodzą mi do głowy lepsze, przyjemniejsze sposoby spędzania czasu na Ziemi.
 
Przeczytaj cały artykuł tutaj…


– Źródła i linki referencyjne
 • 1 Poczta
  online 19 marca 2020 r

 • 2 The
  Guardian 18 lutego 2017

 • 3 Rezerwa
  Federalna 13 sierpnia 2020 r

 • 4 Kanadyjskie
  prawdy, COVID-19 Bill Gates, ONZ i Światowe Forum Ekonomiczne (na dole strony)

 • 5, 10, 11 Technocracy.news
  29 czerwca 2020

 • 6 Technocracy.news
  25 czerwca 2020

 • 7, 9 Gov.uk
  Czwarta rewolucja przemysłowa

 • 8, 13 UN.org
  22 kwietnia 2020

 • 12 Fundacja
  Rockefellera, Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego, 2010 (PDF)

 • 14, 16 WIPO
  WO / 2020/060606

 • 15, 17 WIPO
  US / 2020/0097957

 • 18 Canadian
  Post, World Economic Forum Wheel of Evil

 • 19 Intelligence.weforum.org
  COVID-19

 • 20 The
  Nation 5 października 2020 r

 • 21 The
  Guardian 6 października 2020

 • 22 Global
  Citizen 8 października 2020 r

 • 23, 24 RT
  6 października 2020 r

 • 25 Healio
  4 października 2020
 • źródło: www.technocracy.news
  14 marzec 2021

  Josepha Mercola 

    

  Komentarze

    

  Archiwum

  Proszę, przebaczcie nam!
  kwiecień 25, 2003
  PAP
  25 lat minelo
  grudzień 19, 2006
  przeslala Elzbieta
  Czego spodziewamy się po swoim życiu?
  czerwiec 30, 2008
  Marek Jastrząb
  Kolejne naciąganie frajerów, czy pranie brudnych pieniędzy?
  listopad 7, 2003
  Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
  luty 22, 2003
  PAP
  Zmarła profesor Dora Kacnelson
  lipiec 8, 2003
  przesłała Elzbieta
  „Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
  czerwiec 27, 2006
  Jacek Bartyzel
  Wielkie oszustwo
  sierpień 8, 2003
  Grazyna Dziedzinska
  Dewaulacja dolara !
  luty 14, 2003
  Jak oszukać PKB?
  czerwiec 17, 2006
  Mirosław Naleziński, Gdynia
  Inicjatywa - Stop Wojnie
  marzec 22, 2003
  Cztery miliony w biedzie
  styczeń 24, 2003
  VIOLETTA BARAN http://www.trybuna.com.pl
  Przydzielają bonusy
  grudzień 17, 2005
  PAP
  "Wojna z terrorystami"
  kwiecień 6, 2003
  Stacja Kraków - wioska
  sierpień 25, 2004
  www.krakow.pl
  Mittal Steel Poland zwolni kilka tysięcy pracowników
  styczeń 25, 2007
  Wiceprezydent USA oszustem
  lipiec 15, 2002
  PAP
  MF:Rosną nasz długi!
  czerwiec 20, 2008
  Hamiltonowski bank narodowy podstawą rozwoju świata i Polski
  sierpień 9, 2006
  instytut schillera - biuletyn informacyjny
  Urzędnicza obojętność wobec dzieci
  grudzień 6, 2002
   


  Kontakt

  Fundacja Promocji Kultury
  Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media