ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
więcej ->

 
 

Czy Katykatury Duńskie są Prowokacją?



Autor karykatur ublizajacych religii muzulmanow, Kurt Westergaard, obwiescil, ze nie zaluje opublikowania jego rysunkow w „Jyllands-Posten,” we wrzesniu 2005, mimo dziesiatkow smiertelnych ofiar spowodowanych ich publikacja. Jakoby nie boi sie on zagrozenia osobistego, jakie stanowi przeciwko niemu, cena miliona dolarow, za usmiercenie go, ogloszona przez duchownego islamskiego w Pakistanie. Niemniej, Westgaard zyje teraz w ukryciu, ale daje do zrozumienia, ze jest pod straza dunskiej tajnej policji, wedlug pisma „The Independent” z 19go lutego, 2006.

Kiedys Urban rozpowszechnial bluzniercze karykatury Matki Boskiej, ale wyniki prowokacji Urbana byly bezkrwawe i znacznie mniej glosne na swiecie, niz skutki bluznierstwa Wastergaard’a przeciw islamowi.

Niektorzy Zydzi i szabas-goje pisza w USA, ze odmowa drukowania tych karkatur w wiekszosci gazet w USA, jest jakoby „zdrada wartosci zachodu i zalamaniem sie zachodniej cywilizacji oraz pogwalceniem wolnosci slowa.” – jest to wedlug radykalnych sjonistow "samocenzura ze strachu".

Wedlug sjonistow, gazety w USA, ktore nie publikuja karykatur Westgaard’a jakoby wykazuja „bezwstydny” brak solidarnosci z Dunczykami, kiedy Dunczycy maja odwage ublizac muzulmanom. Dunczycy sa od dawna przesadnie chwaleni jako najwieksi zbawcy Zydow w Europie, przez zydowski ruch roszczeniowy, ktory to ruch chwali Dunczykow, wsrod ktorych zylo tylko kilka tysiecy Zydow, a od pol wieku oczernia Polakow, wsrod ktorych zylo kilka milionow Zydow. Ellie Wiesel, jeden z propagandzistow zydowskiego ruchu roszczeniowego, jest znany z antypolskiej propagandy. Profesor Norman Finkelstein nazywa Wiesel’a duzurnym blaznem („resident clown”).

W artykule „de gustibus,” Tunuku Varadarajan napisal w „The Wall Street Journal” z 17go lutego, 2006, ze odmowa przedruku karykatur Westergaard’a, jest podobna do odmowy przedrukow antysemickich karykatur Zydow, lub rasistowskich karykatur, tak murzynow jak i azjatow. Prawo wolnego slowa nie narzuca obowiazku drukowania bluznierczych i prymitywnych karykatur wedlug tego autora.

Nie ulega watpliwosci ze ekstremisci sjonistyczni, ktorzy wywolali konflikt w Palestynie pragna rozszerzyc ten konflikt na wojne USA i calego zachodu w wojne przeciwko islamowi. Nawet przy duzej dozie glupoty, Westergaard musial wiedziec, ze spotka sie z pochwala noekonserwatystow i innych radylaknych sjonistow, za jego prymitywne karykatury, w ktorych nie ma nic smiesznego poniewaz karykatury te sa pomyslane jako bluznierstwo przeciwko prorokowi mahometan i tym samym daja amunicje propagandowa tak Alkaidzie jak i Izraelowi.

Odrzucajac przedruk karykatur Westgaard’a gazety zyskuja szacunek ludzi umiarkowanych, ktorzy pochwalaja wystapienie w tej sprawie premiera Marcinkiewicza i jego kryrtyke przedruku przez gazete Rzeczpospolita tych prowokacyjnych karykatur. Sam pomysl zeby publikowac bluznierstwa przeciw islamowi, w okresie pacyfikacji Iraku przez Amerykanow i konfliktu Zydow z Palestynczykami jest nieodpowiedzialny.

Skutki publikacji bluznierczych karykatur Westgaard’a nie wiele sie roznia od skutkow zorganizowanego wandalizmu dzieci i nastolatkow we Francji. Na pytanie Cui bono?, na czyja korzysc? sa te zaburzenia dopowiedz jest prosta. Na korzysc tych, ktorzy chca poglebic konflikt islamu przeciwko panstwom zachodnim, bylym potegom kolonialnym i jednoczesnie sojusznikom Izraela. Na pytanie „Czy katykatury dunskie Westgaard’a sa prowokacja? Odpowiedz: jest to prowokacja szyta grubymi nicmi.


www.pogonowski.com
20 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji... wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
Kto zniszczył WTC i zabił dzieci w Osetii?
wrzesień 4, 2004
Jan P. Karolak
Relatywizm
lipiec 28, 2003
przesłała Elżbieta
Rzymska Targowica
październik 29, 2004
Nasz Dziennik
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
Politycy na front
styczeń 31, 2003
zaprasza.net
Tak Bartoszewskiego podsumowuje Nasz Dziennik ojca Rydzyka. Nie kopcie wiec Rydzyka, bo wygladacie w tym smiesznie.
październik 6, 2007
.
W Imię Boga, Miłosiernego, Litościwego Status Kobiety w Islamie
grudzień 9, 2006
Dorota
To już historia - "Apel Wawelski"
lipiec 3, 2005
zn
Lech Kaczyński: możliwe, że w Iraku zostaniemy jeszcze dłużej
luty 7, 2006
PAP
Projekt Nowego Amerykańskiego Stulecia - R.I.P.
lipiec 2, 2006
Jim Lobe
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Nadzieja
wrzesień 17, 2004
Marian Hemar
W oczekiwaniu na nowe
październik 8, 2005
Kazimierz Murasiewicz
Niemcy krytykują okładkę "Wprost"
wrzesień 19, 2003
Miller odwiedził ziemię przodków
listopad 10, 2003
PAP
Poszły konie
wrzesień 29, 2003
angora.pl
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
Między młotem a kowadłem
grudzień 4, 2003
Zbiorcze sprostowanie jednej serii fałszywek PAP
czerwiec 18, 2008
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media