ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
więcej ->

 
 

Śmierdzący Radzio czyli Krucjata za Papieża

Dziś śmierdzący Radzio wypierdział się w Sejmie. Oto fragmenty:

http://www.wp.mil.pl/artykul_wiecej.php?idartykul=2267

"...
Panie Marszałku!
Wysoki Sejmie,

Stawką w debacie nad informacją, którą przekazuję nie jest samopoczucie czy przyszłość jednego ministra czy nawet całego rządu. Stawka jest znacznie wyższa. Jest nią wiarygodność naszego kraju w sojuszu, który jest opoką na którym budujemy bezpieczeństwo Polski. Gdyby ktoś demagogicznie mówił, że wkład Polski powinien pozostać na poziomie wkładu sympatycznego skądinąd państwa Luksemburg, to tak naprawdę byłby przeciwko temu aby NATO było poważnym sojuszem wojskowym. Jeśli ktoś chciałby, aby 38 milionowa Polska miała 110 ludzi w operacji ogółem liczącej 40 tysięcy żołnierzy to co tak naprawdę by deklarował? Ano to, że zależy mu aby najważniejsza operacja Sojuszu w jego historii nie zakończyła się sukcesem, lecz porażką. Chodziłoby mu o to, aby NATO straciło wiarygodność, straciło siłę odstraszania i z paktu wojskowego przekształciło się w klub dyskusyjny. Są ludzie, w kraju i za granicą, którzy tego chcą, ale nie są to ludzie życzliwi polskiej racji stanu.

Polska ma w NATO ważne interesy. Chcemy aby infrastruktura sojuszu umożliwiła nam przyjęcie sił wsparcia na wypadek zagrożenia. Sojusz inwestuje około 2 miliardów złotych w nasze porty, lotniska, bocznice kolejowe, bunkry i radary – z tego 450 milionów złotych tylko w tym roku. Zabiegamy o umieszczenie w Polsce bazy AGS – systemu zwiadu naziemnego, który stanowiłby najnowocześniejszą instalację Sojuszu na całym jego terytorium i pierwszą poważną obecność wojskową na terytorium nowych jego członków. Baza ta nie tylko wzmogłaby zdolność Sojuszu i podniosła nasze bezpieczeństwo ale też przyniosła nam wymierne korzyści technologiczne i ekonomiczne. Aby skutecznie argumentować przy tego rodzaju rozstrzygnięciach, pani minister spraw zagranicznych i ja musimy móc wykazać, że Polska jest członkiem sojuszu na miarę swoich możliwości i ambicji. 110 żołnierzy na 40 tyś. W żadnej mierze tego nie zaspokaja.

Panie Marszałku,
Wysoki Sejmie,

Jeśli chcemy aby Sojusz przyszedł nam w razie potrzeby z pomocą, jeśli chcemy w NATO coś znaczyć, jeśli chcemy aby NATO inwestowało w nasze bezpieczeństwo, to wtedy, gdy dziesiątki tysięcy żołnierzy NATO stawia w Afganistanie czoła rządnym krwi fanatykom, nasza armia nie może pozostać w koszarach. Biorąc pod uwagę nasze zobowiązania międzynarodowe, uprzednio podjęte decyzje i nasze interesy, moja odpowied? na prośbę Sekretarza Generalnego NATO mogła być tylko taka jak była. To znaczy – w imieniu i z upoważnienia Prezesa Rady Ministrów potwierdzająca, że Polska traktuje Sojusz i siebie samą, poważnie. W imieniu Rady Ministrów proszę Wysoką Izbę o przyjęcie tej informacji.

2006-09-21 16:27:31
Wystąpienie sejmowe ministra ON R. Sikorskiego
Informacja dot. wniosku o przedstawienie podczas obrad 25. Posiedzenia Sejmu informacji bieżącej w sprawie:nie poinformowania przez Premiera RP rady Ministrów i Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej o zwiększeniu o 1000 żołnierzy i oficerów oddziałów Wojska Polskiego w Afganistanie."




Jakoś zapomniano w tym stenogramie o pewnym kuriozalnym stwierdzeniu śmierdzącego Radzia.

Otóż śmierdzący Radzio, sprzedawczyk narodu, mówiąc o tym dlaczego mamy wysyłac żołnierzy do Afganistanu, rzekł: (cytuję z pamięci) "Popatrzmy na twarze tych islamskich terrorystów, któzy grożą Papieżowi za to że wypowiedział kilka krytycznych (wobec nich) zdań."

To znaczy się co, Radziu? Że dlatego, że po jawnej prowokacji ze strony Papieża ex-hitlerjugend, który torturował jeńców wojennych, wyznawcy Islamu nie mają prawa wyrazić swojego sprzeciwu wobec tej wrednej potwarzy, i że my, naród Polski, katolicki, za Papieża pójdziemy się bić? Taką teraz taktyczkę obrałeś?

I do tego "zabiegasz" o "umieszczenie w Polsce bazy AGS – systemu zwiadu naziemnego, który stanowiłby najnowocześniejszą instalację Sojuszu na całym jego terytorium i pierwszą poważną obecność wojskową na terytorium nowych jego członków."

To ty jeszcze o to ZABIEGASZ??? A ja naiwna myślałam, że wy ich od tego sobie tylko znanym sposobem ("postawili się?" odwiedliście! O ja idiotka ociemniała, co też mi do łba przyszło!

A tu oni (ameryczka) jeszcze focha walą, że może nie postawią!

Hańba, Radziu! Jesteś hańbą narodu.

"Baza ta nie tylko wzmogłaby zdolność Sojuszu i podniosła nasze bezpieczeństwo ale też przyniosła nam wymierne korzyści technologiczne i ekonomiczne."

Wiesz co? Wsad? sobie gdzieś tę bazę wraz z "korzyściami". I nie wyjmuj bo tu nikt nieciekaw tego trującego odpadu. Twoja służalczość wobec zbrodniczej USA jest odrażająca.

Są dwie opcje:

1. Albo wiesz kim jest Bush (11 września który sam wykonał na własnym narodzie itd) i w takim wypadku jesteś podwójnym sprzedawczykiem (z wrodzonej kultury osobistej nie użyję tu właściwszych słów) i powinieneś zawisnąć.

2. A jeśli nie wiesz, to jesteś po prostu absolutnym idiotą, a takiego na stanowisku które chwilowo piastujesz nam nie potrzeba.

Twoja polityka tylko zmniejsza bezpieczeństwo naszego kraju i jest jawną prowokacją, bo wtedy Iran, który na pewno zostanie w końcu przez USA zaatakowany (po dalszych prowokacjach), zrzuci na tę twoją bazę (ciekawe w którym bunkrze ty wtedy będziesz, i czy przygotowałeś takie bunkry dla polskich matek i dzieci) ładny dalekosiężny pocisk, a wtedy my wobec tego że zaatakowano nasz kraj będziemy musieli iść bić się (i umierać oraz zabijać niewinnych) za żyda i jego zaśmierdły Izrael.

I do tego dążysz gnido, i do tego chcesz naszych synów wpakować. I życzę ci żebyć zdechł od krążącego w powietrzu zubożonego uranu i smażył się w piekle całą wieczność albo dłużej.

Tylko nie waż się nas w to wpakować, bo jeśli stanie się jak przewiduję, to osobiście zakupię kałacha i ci kulkę w czoło, szujo, wpakuję.
22 wrzesień 2006

Dorota 

  

Archiwum

Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
Do prostego człowieka
marzec 23, 2003
Sędziaki
wrzesień 10, 2002
Henryk Schulz
"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bush popychadłem Szarona?
maj 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Ty i Twoje dzieci będą spłacać 58 tysięcy - wraz z odsetkami...
czerwiec 1, 2007
PAP/Rzeczpospolita
Emeryt na rencie
marzec 20, 2008
MAREK JASTRZˇB
Od dawna największe zyski na śmieciach ma mafia
marzec 4, 2008
PAP
To my napluliśmy na groby naszych bohaterów
maj 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Walka, mus ...
lipiec 22, 2008
Artur Łoboda
Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia
grudzień 23, 2004
Adam Sandauer
Amerykańskie wybory
listopad 5, 2008
Artur Łoboda
Pogarda dla Polaków w podręcznikach historii w USA
luty 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Kurczuk wiedział nie powiedział... a to było tak
luty 8, 2003
zaprasza.net
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
Hucpa
sierpień 20, 2003
MOTO
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media