ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
więcej ->

 
 

20 mld euro na inwestycje ekologiczne

Do 2015 roku Polska otrzyma 40 mld euro na dostosowanie naszego kraju do wymogów Unii Europejskiej - zapowiedział goszczący w powiecie ostrowskim minister środowiska Stanisław Żelichowski.

PoĹ‚owa tej kwoty bÄ™dzie przeznaczona dla samorzÄ…dĂłw na inwestycje ekologiczne. Polska juĹ? teraz powinna ze Ĺ›rodkĂłw wĹ‚asnych co roku przeznaczać na ochronÄ™ Ĺ›rodowiska 14,5 miliarda zĹ‚otych, by dostosować siÄ™ do wymogĂłw Unii, ale nie mamy tyle pieniÄ™dzy - tĹ‚umaczyĹ‚ minister Ĺ›rodowiska.

Stanisław Żelichowski w gminie Sośnie otworzył nową oczyszczalnię ścieków. Jej budowa kosztowała 2 mln zł, większość środków pochodziła z dotacji.

Minister spotkaĹ‚ siÄ™ teĹ? z samorzÄ…dowcami z poĹ‚udniowej Wielkopolski. PrzekonywaĹ‚ ich, by korzystali ze Ĺ›rodkĂłw Unii Europejskiej na inwestycje proekologiczne.
24 sierpień 2002

IAR 

  

Archiwum

2009.03.17. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 17, 2009
tłumacz
Prawda i fałsz w wyborach w USA w 2008 roku
marzec 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokracja w cieniu globalizacji na przykładzie polskich wyborów parlamentarnych w 2007
październik 22, 2007
J. Duranowski
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdzie jest raport o stanie państwa
lipiec 27, 2003
Karolina Go?dziewska
Wiara naszych przodków
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
Wiek dwudziesty “wiekiem śmierci” w historii ludzkości
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Młodzi" się "skrzykują" - starzy - podjudzają
maj 24, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Kłamstwo od tronu
lipiec 25, 2003
Andrzej Kumor
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
Problem ze zrozumieniem tekstu czytanego
grudzień 3, 2007
Artur Łoboda
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
Oceń wygląd zmarłego!
październik 21, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nadzieja Kwaśniewskiego
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
Odrzutowa latawica
luty 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Jan Józef Lipski Ojciec Różowego Salonu
lipiec 11, 2006
Karol Górski
Bankructwo Polski pod wpływami UE
sierpień 8, 2003
przesłała Elżbieta
Patriota Kaczyński
luty 10, 2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media