|
Wzmożone lesbijstwo to skutek wojny kulturowej przeciwko Narodowi Polskiemu
|
|
Analizując stan polskiej młodzieży dochodzimy się do bardzo smutnych wniosków.
Młodzi mężczyźni nie są dziś tak silni emocjonalnie - jak polskie kobiety.
I dlatego męska młodzież ucieka przed stresem życia w Polsce, poszukując w alkoholu i narkotykach obniżenia napięcia emocjonalnego.
To było zawsze na rękę politykom. Dlatego mamy dziś w Polsce miliony młodych ćpunów i pijaków.
Można wręcz mówić o zaprzepaszczonym pokoleniu wyżu demograficznego ze stanu wojennego.
A ponieważ kobiety są silniejsze emocjonalnie to niewielka ich część wpadła w podobne tarapaty.
Większość młodych kobiet twardo walczy o swoje życie.
Kończy się to bardzo różnie.
Jednak taka walka wymaga wsparcia, ale nie ma go ze strony mężczyzny.
Wtedy oczy młodych dziewczyn kierują się w stronę rówieśniczek.
W mojej opinii bardzo niewielka grupa lesbijek ma takie skłonności zapisane w genach.
Większość nabywa tych skłonności wraz z kolejnymi stresami życiowymi i porażkami w poszukiwaniu partnera.
Gdzie by miały go szukać? gdy wokół same ćpuny i pijacy.
Za rozwój lesbijstwa w Polsce pełna odpowiedzialność ponoszą politycy, którzy zdegenerowali dwa pokolenia Polaków.
Ważną rolę w tym haniebnym działaniu mieli kolejni Ministrowie Kultury.
A ostatni z Ministrów realizuje strategię upowszechnienia homoseksualizmu i wszelkich możliwych patologii.
Czego dowodzą jego kolejne decyzje w roku bieżącym.
Ostatnio zacząłem obserwować polską młodzież pod kątem możliwości utworzenia rodziny.
Na co dzień widzę wiele atrakcyjnych dziewczyn, które ostkami sił walczą o swoje życie, ale nie widzę dla nich partnerów życiowych.
Męska część populacji prezentuje się tragicznie.
Nie dziwi mnie więc, że szukając wrażliwego partnera dziewczyny kierują się w stronę swoich rówieśniczek - co przyjmuję ze smutkiem.
Nigdy nie oceniałem takich postaw i nie będę tego robił.
A w najbliższym czasie podejmę nieraz temat wojujących promotorów patologii - którzy niewiele mają wspólnego z odmiennością, tolerowaną przez normalnego człowieka.
|
|
21 luty 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
|
"Wot kultura".
Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
"Rajwach"
marzec 23, 2003
Artur Łoboda
|
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
|
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
|
Matka Boska z Montichiari
grudzień 7, 2007
.
|
Nie nam rozpacz
maj 7, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
|
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
|
Czy odbędzie się 13 maja referendum na temat współudziału Polski w agresji na kraje Islamu?
grudzień 28, 2006
PAP
|
Burmistrz chce zarabiać mniej
luty 8, 2004
PAP
|
"Wiosenny" XVII memoriał Jana Strzelczyka w Pięciu Stawach
kwiecień 21, 2005
Opracował Marek Głogoczowski
|
2008.06.12. godz 1200 Serwis wiadomości
czerwiec 12, 2008
tłumacz
|
Gro?na Obietnica Prezydenta Bush’a
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Esbecka gwardia w Agencji
styczeń 24, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Narodowe Fundusze Inwestycyjne - Sukces czy porażka
czerwiec 2, 2002
Daniel Alain Korona
|
Ubeckie podchody
grudzień 4, 2003
Andrzej Kumor
|
Proszę, przebaczcie nam!
kwiecień 25, 2003
PAP
|
Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
|
Muzeum ściągawek
kwiecień 4, 2007
Magda
|
|
|