ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
więcej ->

 
 

List Otwarty Zrzeszenia Artystycznego "ZA" Do Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy

List Otwarty

Zrzeszenia Artystycznego "ZA"

Do Pana Lecha Kaczyńskiego
Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy

     Wielce Szanowny Panie Prezydencie!

     W roku bieżącym Zrzeszenie Artystyczne "ZA" obchodzi podwójny jubileusz: 60-lecie urodzin poety, prozaika, animatora sztuki, założyciela i wydawcy pisma artystycznego Trwanie Wiesława Sokołowskiego oraz 31 rocznicę powstanie naszej organizacji - "ZA".

     Wiesław Sokołowski nie jest postacią z pierwszych stron gazet ani wiadomości telewizyjnych. Dzieje się tak nie z powodu słabości jego dorobku artystycznego, który jest znaczący, ale świadomego pomijania jego osoby przez media i administrację zarządzającą kulturą.

     Pochodzi z rodziny, która po wojnie została poddana w dotkliwy sposób szykanom i prześladowaniom. Pozbawiony przez sądy PRL-u dorobku pokoleń, pozbawiony jakiejkolwiek szansy pracy, metodycznie spychany na margines - jednak wytrwał, nie poddał się, co więcej jakby na przekór losu ma bogaty, unikatowy dorobek twórczy.

     Swoją działalność artystyczną i społeczną W. Sokołowski rozpoczął od studenckiego teatru i kabaretu So-Doma, działającego w piwnicy Largaktil na Rynku Starego Miasta w Warszawie oraz Estrady Poezji w Stołecznym Domu Kultury przy ul. Elektoralnej. Poza tym nieustannie organizował spektakle teatralne, wystawy autorskie, oraz happeningi poetyckie w różnych miejscach Warszawy (Galeria Rze?by przy Marchlewskiego, Galeria MDM przy pl. Konstytucji, galeria w teatrze "Studio" Józefa Szajny i td) Wśród uczestników jego działań byli tak znani twórcy jak: malarz Jurry Zieliński, poeta Jerzy Juliusz Emir, malarz Marian Bogusz, muzyk Helmut Nadolski oraz wielu, wielu innych.

     Warto także wspomnieć o wystawach i działaniach artystycznych w winiarni U Hopfera przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i wystawie Pokolenie XXX w Domu Artysty Plastyka w Warszawie. Do wyjątkowej realizacji można zaliczyć pokaz poezji Rozarium Sokoła w parku Skaryszewskim w Warszawie.

     Jego działalność i wiersze były jawnie antykomunistyczne, to powodowało, że został wykluczony z życia artystycznego stolicy, wreszcie fałszywe oskarżony a nawet uwięziony na Białołęce w Warszawie, za rzekome pobicie milicjantów.

     Dziś, wiele jego kolegów już nie żyje - on ocalał, gdyż w podwarszawskiej miejscowości w Rawce, na skraju Puszczy Bolimowskiej w swojej rodzinnej willi otworzył Autorska Galerię "ZA" i wraz z żoną Agnieszką Sokołowską, absolwentką Warszawskiej ASP przez wiele lat realizowali wspólnie program twórczy Zrzeszenia Artystycznego "ZA", gromadząc - między innymi - dokumentację "ZA" ze Szlaku Królewskiego w Warszawie oraz przygotowując kolejne książki do wydania.

     Jego działalność i dokonania artystyczne, choć uzyskały pozytywne recenzje ze strony krytyki, jednak nie mogły zaistnieć w szerszym wymiarze publicznym. Dopiero po 1989 roku autor Martwej Wolności spróbował przemówić pełnym głosem wydając swoje książki w wydawnictwach prywatnych. Muszę tutaj napomknąć, jako redaktor naczelny oficyny U poety, że jestem wydawcą książek Wiesława Sokołowskiego.

     W 1981 W. Sokołowski powołał do życia Zrzeszenie Artystyczne ZA, które dało wiele premier "Sceny Eksperymentalnej ZA" np. słynna realizacja Misterium Bolimowskie w Wielkiej Auli Politechniki Warszawskiej.

     Od 1989 roku Zrzeszenie Artystyczne rozprzestrzenia się na cały kraj - wstępują doń twórcy z wielu miast. Owocem tej aktywności jest Festiwal Sztuki Najnowszej ZA , który odbywa się od roku 1997 corocznie, gromadząc wielu wybitnych artystów na wernisażach, spotkaniach autorskich i turniejach poetyckich.

     Mimo takiej bogatej historii "ZA" i mimo wielu lat pracy na niwie artystycznej i bogatego dorobku twórczego Sokołowski, wybitny poeta i organizator działań artystycznych, nie doczekał się ze strony władz nowej Polski żadnego uznania. Dzieje się tak, ponieważ współczesna kultura została zdominowana przez kręgi zbliżone do Gazety Wyborczej. Ludzie ci niszczą wszelkie indywidualności kultywujące prawicowe, polskie, patriotyczne tradycje. Jako sekretarz "ZA", wydawca książek jubilata, oraz członek PiS-u w Kielcach, zwracam się do Pana z gorącą prośbą i apelem o uznanie zasług Wiesława Sokołowskiego dla naszej kultury. Znam Pańskie oddanie dla wolnej i patriotycznej Polski i nie wątpię, że rozumie Pan konieczność doceniania ludzi będących solą tej niepodległej kultury.

     Jego postać na zawsze związana jest z Warszawą, z Krakowskim Przedmieściem i Rynkiem Starego Miasta. Poeta Wiesław Sokołowski jest bowiem częścią pejzażu artystycznego stolicy i myślę, że zasługuje na uznanie ze strony władz miasta. Jego twórczość pokazuje, że jest on, niemalże "genetycznym prawicowcem", człowiekiem zasad moralnych i poetą sumienia, uważanym nie tylko w naszym środowisku za wybitnego twórcę, który całe swoje życie poświecił walce o suwerenność duchową i godność Polski.


Z poważaniem

Zdzisław Antolski.
Sekretarz Zrzeszenia Artystycznego "ZA"
e-mail: trwanie@poczta.onet.pl

PS.
List otwarty "ZA" do Prezydenta Warszawy odczytany został przez autora na otwarciu Festiwalu Sztuki Najnowszej "ZA" dnia 26 czerwca 2004 roku
16 sierpień 2004

 

  

Archiwum

Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
Papka medialna
Raport specjalny

kwiecień 28, 2003
Alina
Handel bezpieczeństwem-ostatni atut Polski
luty 28, 2007
wasylzly
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
Mafia w Kościele Mariackim
czerwiec 19, 2006
Stan Dawid Ligoń
Wielka dysproporcja kar za podobne przestępstwo
marzec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
Prezydent poparłby rząd Marka Belki
październik 8, 2004
Spadek wartości dolara
styczeń 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokratyczne wojny totalne
luty 11, 2005
Marek Głogoczowski
Unia Europejska to szatan
lipiec 20, 2006
Tomasz Teluk
Kim są iraccy powstańcy?
lipiec 17, 2006
Matthieu Guidere i Peter Harling
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
Tolerancja
wrzesień 9, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
takie tam
wrzesień 15, 2005
broda
Unia Europejska - dinozaur czekający na dobicie?
sierpień 25, 2004
Carl Beddermann
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media