|
Najwięksi wrogowie są wśród nas
|
|
Za obecny upadek Polski ponosimy wszyscy odpowiedzialność.
Polak - który stwierdzi, że jest bez winy, jest zwykłym kłamcą. Albowiem wszystkim nam można coś zarzucić.
Moja wina wynika z nieświadomości początku lat dziewięćdziesiątych.
Kiedy po "Nocnej zmianie" rządy przejęła Suchocka, a później koalicja PSL - SLD to za ratunek dla Polski uznałem koalicję partii postsolidarnościowych.
I przez krótki okres czasu odczuwałem nadzieje związane z AWS.
Nadzieje te prysły przy pierwszych wyprzedażach majątku narodowego - dokonanych za grosze.
Bezczelna likwidacja polskiego przemysłu, rozdanie polskich banków i składek emerytalnych w ręce ekonomicznych gangsterów spowodowały, że tylko jedno określenie używałem na tą struktur polityczną: AWS-hołota.
Dla medialnego odwrócenia uwagi od dokonywanych przez AWS przestępstw dokonano wiele prowokacji angażujących uwagę społeczeństwa.
Jedną z nich była kwestia krzyży na żwirowisku w Oświęcimiu.
Kazimierz Świtoń i jego obrona krzyży były tematem dnia przez wiele miesięcy.
Nie znam dokładnej topografii Oświęcimia, więc proszę mnie ewentualnie poprawić, ale wedle mojej wiedzy Żydzi byli mordowani w Brzezince, a w Oświęcimiu przetrzymywano Polaków i inne narody Europy.
Jeżeli - jak nazwa wskazuje - Świtoń bronił krzyża papieskiego w Oświęcimiu to żydowscy awanturnicy nie mieli nic do powiedzenia.
Wystarczyło znać ten historyczny fakt - by pozbawić awanturniczych rabinów najważniejszego argumentu.
Pozwolę sobie przypomnieć, że w tym samym czasie wystąpiłem do wszystkich najważniejszych instytucji w Polsce z prośbą o wsparcie dla projektu kulturowego - skierowanego do intelektualistów żydowskich , a służącego obiektywnemu rozrachunkowi ze wspólną naszą historią.
Projekt ten został odrzucony, a rozmowach w pracownikami ministerstw odczułem, że na coś czekają.
Kiedy pojawiły się publikacje Tomasza Grossa zrozumiałem, że właśnie na to czekali.
I w takiej aurze medialnej, bez przeszkód likwidowano kolejne składniki polskiej gospodarki.
Przypominać będę zawsze, że największym sojusznikiem AWS-hołoty był polski Kościół Katolicki.
Biskupi agitowali za AWS w kościołach, a Tadeusz Rydzyk wzywał w swoim radiu do głosowania na tą zbrodniczą bandę.
Kościół Katolicki miał zawsze najlepszy wywiad. W księgach kościelnych są zapisane korzenie większości Polaków, a brak zapisów innych.
Jak to się więc stało, że Kościół Katolicki nie przewidział komu dał poparcie - namawiając Polaków do głosowania na AWS.
Tylko ludzie naiwni uwierzą w to, że wystarczy oddać władze opozycji by uratować Polskę.
Doświadczenie z bandycką AWS, powinno być wystarczającą nauczką.
Jednak dla Polaków była ona mało wystarczająca.
Kiedy wszyscy wokół nas oszukują to jedynym wyjściem jest poznanie prawdy.
I dlatego od lat wzywam do samoedukacji.
Tylko naiwni ludzie mogą wierzyć, że wystarczy poprzeć PiS - by było lepiej.
Podział tej partii po ostatnich wyborach i wzajemna wrogość byłych jej członków doskonale dowodzą, że nie o sprawy Polski im chodziło, lecz o własny interes.
A ostatnie deklaracje Ziobry powrotu do PiS - w zamian za ponowne startowanie na intratną funkcję Europosła - doskonale obrazują upadek klasy politycznej - mającej czelność przypisywać sobie propolskie intencje.
Ogłoszenie Cymańskiego kandydatem tak zwanej "Solidarnej Polski" na stanowisko Premiera, jest przejawem zaburzeń psychicznych autorów takiego pomysłu.
Największym problemem jest to, że Polacy tkwią w amoku, z którego nic nie jest w stanie ich wyrwać.
Manifestacje patriotyczne są elementem odreagowania, lecz nie przez manifestacje buduje się Państwo, ale przez codzienną pracę. Dziś niezbędna jest praca od podstaw.
A pierwszoplanowym zadaniem jest rozpoznanie prowokacji.
11 listopada 2011 roku młodzi Polacy zostali podjudzeni przeciwko sobie.
Młodym ludziom wyznającym lewicowe przekonania wmówiono,. że polscy patrioci to faszyści. I ta naiwna młodzież dała się zmanipulować, przez co wszczęła awantury.
Za prowokacje ze Święta Odzyskania Niepodległości nikt z prowodyrów nie poniósł odpowiedzialności.
To najlepszy dowód polityki prowadzonej przez PO.
Jeszcze nieraz Polacy będą szczuci przeciwko sobie.
Jedynym ratunkiem jest edukacja dla zrozumienia mechanizmów i celów prowokacji.
W przeciwnym wypadku zawsze będziemy swoimi największymi wrogami.
|
|
19 wrzesień 2012
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
|
Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
|
Test na sprawdzenie etyki urzędniczej - czy prowadzący Twoją sprawę sędzia lub prokurator jest skorumpowany?
kwiecień 29, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Lekcja prezesa Cato Institute dla prezydenta Polski
marzec 11, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
|
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pogoda dla nafty
grudzień 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Inz. Weronika Falikowska - Wroclaw - Solidarnosc
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
|
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
|
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
|
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
|
...to był bardzo zły rok dla Polski
październik 31, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Moralne harakiri
kwiecień 6, 2003
Artur Łoboda
|
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
|
Rzeczpospolita Polska pańtwo policyjne
kwiecień 27, 2008
szukacz
|
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
|
Nowy *Dziennik* z usterkami
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Śmierć opozycyjnego wobec Moskwy reportera
wrzesień 2, 2008
PAP
|
Cenzor, cenzura, moderator, kretyn…
maj 31, 2006
zaprasza.net
|
|
|