|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
więcej -> |
|
Ktoś o nazwisku Wałęsa
|
|
Lech Wałęsa wezwał decydentów z czasów PRL "z panem generałem Wojciechem Jaruzelskim na czele" do ujawniania prawdy o "mechanizmach walki z lud?mi pragnącymi wolności i uczciwości".
B. prezydent podkreślił, że obecnie żyjemy w wolnej Polsce, kraju demokratycznym i niepodległym, "dawnym oprawcom przebaczyliśmy i wspólnie rozpoczęliśmy budowę przyszłości Ojczyzny". "Jednak nasiona zła, rzucane przez lata komunistycznego ucisku, wciąż kiełkują i rozkwitają w medialnym szumie" - zaznaczył.
Jak napisał, uczciwi ludzie nadal muszą publicznie udowadniać, że byli i są ofiarami służb bezpieczeństwa.
"Muszą odpowiadać na poniżające i uwłaczające ludzkiej godności ataki politycznych hien, żerujących na najpodlejszych uczuciach, w oparciu o haniebne plotki, teczki i anonimowe fałszywki" - dodał.
"I dlatego - podkreślił - wobec nasilenia się takich postaw, wobec prób skierowania kampanii wyborczej na tory prowadzące w kierunku Fałszu i Nienawiści, głośno muszę powiedzieć: non possumus!"
Wałęsa przypomniał fałszywki produkowane przez komunistyczną bezpiekę na jego szkodę.
"W publicznych mediach emitowano sfabrykowaną i szkalującą mnie rzekomą rozmowę z moim bratem, teczki pełne oszczerstw podrzucano moim współpracownikom, wysyłano je do osób i instytucji wspierających Solidarność, próbowano zdyskredytować mnie w oczach światowej opinii publicznej, chociażby poprzez dezinformowanie Komitetu Noblowskiego" - wyliczał.
Podkreślił, że publicznie musiał przejść upokarzający proces lustracji. "Natomiast autorzy fałszywek i akcji wymierzanych we mnie, pozostali anonimowi i bezkarni" - zaznaczył.
B. prezydent napisał, że nie chce rewanżu i nie żąda odszkodowań. "Chcę jednak Prawdy. Historycznej, ludzkiej i politycznej. Prawdy, która na zawsze utnie wszelkie chore teorie spiskowe i nikczemne szkalowanie niewinnych" - oświadczył.
Dlatego - jak napisał - publicznie wzywa "ówczesnych decydentów, zleceniodawców i sprawców fałszerstw, z panem generałem Wojciechem Jaruzelskim na czele" do ujawnienia prawdy.
"Wzywam do ujawniania prawdy o tamtych czasach i mechanizmach walki z nami, lud?mi pragnącymi wolności i uczciwości. Wzywam do przyznania, że tak jak wobec mnie, tak i wobec innych stosowano podrabianie dokumentów, fałszowanie rzeczywistości i wdrażano wiele innych, zagrażających nawet życiu, zbrodniczych planów" - podkreślił Wałęsa.
"Niech nie dojdzie do tego, by w demokratycznej Polsce politykierzy i niegodziwcy, w oparciu o komunistyczne fałszywki, szkalowali tych, którzy komunizm wspólnie obalili" - zaapelował b. prezydent.
"Wzywam: ujawnijcie Prawdę!" - napisał Lech Wałęsa.
(PAP)
Komentarz
W zasadzie szkoda czasu na dyskusje o tym - co mówi i co czyni Wałęsa.
Jednak dla uporządkowania wiedzy o tym człowieku pozwolę sobie na zacytowanie emailowej wymiany zdań z byłym Prezydentem II RP.
Dotyczyła ona kwestii oskarżeń o kolaborację "Bolka" ze Służbą Bezpieczeństwa.
"Teraz nie ma czasu na dyskusję o przeszłości.
Niech Pan się zajmie tera?niejszością i straszliwym losem młodych Polaków.
Kiedy powie Pan publicznie prawdę: że Polska została oszukana, zdradzona i sprzedana przez tych których uważaliśmy za przyjaciół (podobnie jak to miało miejsce w Jałcie), wtedy ostrze ataku na Pana stępi się.
A może z czasem zaczną z Panem spokojnie dyskutować o przeszłości.
Póki opowiada Pan bzdury o "sukcesach transformacji" wywołuje Pan tylko ludzką wściekłość.
Ile osób Przesyła Panu swoje poparcie?
Zwycięstwo Kwaśniewskigo nie było synonimem głupoty Polaków ale miarą upadku Pańskiego Urzędu.
Trzy lata temu przepowiedziałem Kwaśniewskiemu, że skończy jak Caucescu. Wtedy - to mógł się ze mnie śmiać.
A dzisiaj ....
Jeżeli nie zrobi Pan tego co powyżej napisałem Pana nazwisko pozostanie w niesławie i podobnie jak Bierut, Gomułka zostanie wymazane z pamięci Polaków.
Może się Pan dziś śmiać z tej przepowiedni ale zobaczymy za kilka lat..."
(Artur Łoboda)
W odpowiedzi przeczytałem:
"Żadnego większego błędu nie popełniłem , wybrałem , a potem wybrano [demokracja ]koncepcję , reszta to konsekwencja wyboru .Nic na tym świecie nie ma za darmo .Ja wybrałem właściwie , czas udowodni moje wybory jestem spokojny .Narodu wybory jakie są to widać .L W --gdyby była szansa na powtórkę zrobiłbym tak samo żadnych większych zmian "
(Lech Wałęsa)
W tym kontekście zrozumiałym staje się dlaczego Wałęsa zaprasza na 25 rocznicę powstania Solidarności, dawnego aparatczyka partyjnego a odmawia prawa świętowania wielu uczciwym - byłym działaczom pierwszej Solidarności
(Artur Łoboda)
|
|
3 maj 2005
|
|
|
|
|
|
True fact złodziej story
styczeń 30, 2008
Andrzej Reymann
|
Dorota Doda Rabczewska - famous Polish singer
listopad 1, 2007
ALEKS
|
WAKACJE!!!
lipiec 5, 2008
Marek Jastrząb
|
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
|
Nowe idzie, stare wraca...
scenarzyści polskich reform ostatnich lat
lipiec 13, 2005
Adam Sandauer
|
St. Paul as “Godfather” of Capitalist Super State
listopad 10, 2007
Marek Głogoczowski
|
Montownia SB-kich pomysłów
styczeń 23, 2006
Marek Olżyński
|
Podwójny Kryzys w Radzie Bezpieczeństwa w ONZ
lipiec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Trybunał Stanu
wrzesień 30, 2003
|
Niemiecki egoizm służy europejskiej solidarności
listopad 12, 2006
Aleksander Dugin
|
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
|
Geneza Kaczyzmu w Fundacji Windsor/Heritage oraz American Enterprise Instutute
styczeń 3, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Pl.jokes..swiatecznych impresji ..ciut jeszcze
..
grudzień 22, 2006
Lodmieniec
|
Propaganda w I i II Wojnie Swiatowej.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Miller: 1 stycznia 2004 datą najwłaściwszą
lipiec 29, 2002
IAR
|
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
|
Testament Jozefa Mackiewicza
sierpień 29, 2008
...
|
Bzdety :
"zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
|

marzec 26, 2003
|
Białoruska hucpa - redivivus?
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
|
więcej -> |
|