ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
więcej ->

 
 

Nie złoty środek, ale szansa


Jak zagospodarować tereny Nowej Huty? Jak odnowić układ urbanistyczny? Jak zapobiegać patologiom? - Na te problemy ma odpowiedzieć miejski program rewitalizacji Krakowa, który na zlecenie Rady Miasta przygotowuje Urząd Miasta.

Wczoraj w siedzibie Dzielnicy XV odbyło się spotkanie w ramach Porozumienia Dzielnic Nowohuckich, na którym radni miasta oraz dzielnic pomocniczych dyskutowali nad tym - jakim sposobem zrewitalizować obszary Nowej Huty.

Monika Piątkowska, dyrektor Wydziału Strategii i Rozwoju UMK, poinformowała, że do tej pory powstał w Krakowie tylko jeden program rewitalizacji - dotyczący Zabłocia. - W styczniu tego roku ogłoszono konkurs na założenia do programu, który Rada Miasta nakazała opracować dla całego miasta. Wpłynęły dwie prace, z których jedna - mimo pewnych braków - zostanie przedłożona do akceptacji Radzie Miasta do końca lutego.

Radny Bogusław Kośmider przypomniał, że opracowanie jednego programu, a nie zajmowanie się cząstkowymi, ma - wzorem innych miast - ułatwić pozyskanie pieniędzy na rewitalizację. - Wiemy, że z funduszy europejskich na ten cel skorzystają: Gdańsk, Katowice i Lublin. Musimy zebrać wszystkie informacje i wytypować obszary najbardziej zdegradowane. Konieczny jest tu ruch oddolny, z dzielnic czy spółdzielni mieszkaniowych, które mogą wskazać problemy i sposoby ich rozwiązania. Rewitalizacja to nasza szansa, ale nie złoty środek na wszystko.

Na spotkaniu zwracano uwagę, że w Nowej Hucie potrzeba wielu inicjatyw, mogących przyczynić się do odrodzenia gospodarczego i społecznego dzielnicy. Chodzi m.in. o poprawę infrastruktury drogowej, wykonanie wschodniej obwodnicy miasta czy budowę nowych obiektów rekreacyjno-sportowych. (WT)

(Dziennik Polski)

21 luty 2006

 

  

Archiwum

Andersen
sierpień 30, 2002
Gospodarka Indii Szybko Rosnie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
Wszystkowiedzący znają odpowiedzi na wszystkie pytana
listopad 9, 2008
Artur Łoboda
Dekalog Polaka
maj 5, 2006
kazik
Administracja narodowa a UE
kwiecień 30, 2003
przeslala Elzbieta
Okrucieństwo Izraela w Palestynie
lipiec 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
5 lat portalu "zaprasza.net"
maj 13, 2007
Artur Łoboda
Historyk niemiecki za zniesieniem zakazu rozprowadzania "Mein Kampf"
lipiec 25, 2007
BIBULA
Dolina Rozpudy czy Dolina Rozpu..tana
luty 20, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Dwa cmentarze
lipiec 27, 2004
Wiesław Jacek Jastalski
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w maju o 2,8%
lipiec 22, 2002
PAP
Wiara naszych przodków
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
Fiasko Podbojów Pól Ropy Naftowej
czerwiec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
Prokurator na żądanie
listopad 15, 2002
IGOR T. MIECIK
USA znajdą w Iraku broń masowego rażenia
kwiecień 14, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media