ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

Ludzkie gnojowisko

Nie tylko my plujemy Kwaśniewskiemu w twarz.
Ludzkie gnojowisko, to taka kategoria ludzi, która nie bacząc na całe otoczenie realizuje swoje plugawe plany, sięgając po kłamstwa i obłudne zagrywki.
Z kolejnym szczytem obłudy mieliśmy okazję zetknąć się niedawno, kiedy Aleksander Kwaśniewski przyznał pośmiertnie Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski Ryszardowi Siwcowi, który spalił się w 1968 r. w proteście przeciw inwazji na Czechosłowację.

Są jeszcze w Polsce ludzie z honorem, jak choćby rodzina Ryszarda Siwca, która odmówiła przyjęcia odznaczenia.

Kwaśniewski, który wysłał polskich żołnierzy na bandycką wojnę, chciał wmanewrować pamięć Ryszarda Siwca w swoje gierki polityczne.
Szczytem obłudy jest fakt, że Siwiec protestował przeciwko agresji na inny kraj, a Kwaśniwski właśnie taką agresję wspiera.
PAP donosi :

Order dla Siwca - rodzina odmawia
PAP 12:25

Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyznał pośmiertnie Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski Ryszardowi Siwcowi, który spalił się w 1968 r. w proteście przeciw inwazji na Czechosłowację. Rodzina Siwca odmówiła przyjęcia odznaczenia.

O przyznaniu orderu poinformowała oficjalnie szefowa Kancelarii Prezydenta RP Jolanta Szymanek-Deresz podczas otwarcia w warszawskiej siedzibie Instytutu Pamięci Narodowej dwudniowej międzynarodowej konferencji "Wokół Praskiej Wiosny. Polska i Czechosłowacja w 1968 r.".

W odczytanym przez Szymanek-Deresz przesłaniu prezydenta do uczestników konferencji porównano samobójczą śmierć Siwca w czasie dożynek na Stadionie Dziesięciolecia we wrześniu 1968 r. do takiej samej śmierci studenta Jana Palacha w Pradze w styczniu 1969 r.

Jak dowiedział się nieoficjalnie dziennikarz PAP - a o czym Szymanek-Deresz nie poinformowała w swym wystąpieniu - rodzina Siwca odmówiła przyjęcia odznaczenia przyznanego przez Kwaśniewskiego. Do wręczenia orderu - przyznanego decyzją prezydenta z 19 sierpnia - miało dojść właśnie podczas tej konferencji.

50-letni Ryszard Siwiec z Przemyśla podpalił się 8 września 1968 r. podczas dożynek na stołecznym Stadionie Dziesięciolecia na znak protestu przeciw tyranii kłamstwa, ogarniającego świat. Jego ofiara nie została zauważona przez publiczność na trybunach. W Archiwum Wytwórni Filmów Dokumentalnych zachował się siedmiosekundowy skrawek taśmy, na którym operator utrwalił tragiczne wydarzenie. Ciężko poparzonego Siwca przewieziono do szpitala. Kilka dni pó?niej zmarł. O tej sprawie nie pisały środki przekazu w PRL.

Otwierając konferencję, prezes Instytutu Pamięci Narodowej prof. Leon Kieres podkreślił, że mimo niedawnego zgniecenia w naszym kraju wolnościowego zrywu z marca 1968 r., w PRL protestowano wobec udziału Polski w agresji na CSRS - kolportowano ulotki, malowano hasła.

Ambasador Republiki Czeskiej w Warszawie Bedrzich Kopecki powiedział w swym wystąpieniu, że znaczna część czeskiej młodzieży, jak wynika z badań opinii publicznej, nie kojarzy z niczym daty 21 sierpnia 1968 r. Przedstawiciel Ambasady Republiki Słowackiej podkreślił, że co roku, w rocznicę śmierci Siwca, ambasady czeska i słowacka składają kwiaty na tablicy upamiętniającej jego śmierć na stadionie.

Konferencji towarzyszy wystawa przygotowana przez Biuro Edukacji Publicznej oddziału IPN we Wrocławiu.
4 wrzesień 2003

Adam Zieliński 

  

Archiwum

CIA pomagała Janowi Pawłowi II umentalny "Karol Wojtyła: człowiek, który zmienił historię", w którym były szef CIA ujawnia,
marzec 23, 2006
AFP
Izraelskie dziewczynki przesyłają prezent miłości Libanskim dzieciom...
lipiec 18, 2006
J.D.
Brońmy Białorusi przed Globalną Mendą!
październik 3, 2005
Antyprogramy, antypodrecznik
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005".
styczeń 6, 2003
Jakub Mariawicz
Zła Prasa Konsula Kasprzyka w USA
grudzień 5, 2006
Iwo Cyrian Pogonowski
US Steel i LNM złożyły ostateczne oferty na zakup PHS
kwiecień 23, 2003
PAP
Testament ks. Markiewicza
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
Unia Europejska
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Liberałowie czy faszyści?
grudzień 21, 2002
http://republika.pl/adnikiel/austryja.html
Szumu medialnego ciąg dalszy
marzec 17, 2005
Mirosław Naleziński
Płk. Chwastek zwolniony z armii
sierpień 19, 2002
IAR
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
Komu potrzebne jest Red Watch
luty 27, 2008
Artur Łoboda
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
11 września - najohydniejszy spisek w historii państwa
październik 8, 2007
Zbigniew Jankowski
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media