ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Romantyczna bieda 
1 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Czego NIKT nie chce widzieć w temacie aborcji 
6 październik 2016     
Czy istnieje sekta covidowa?  
17 sierpień 2020      Artur Łoboda
Niszczyciele polskiej kultury 
26 marzec 2012      Artur Łoboda
GORSZE NIŻ CBDC: Globaliści publikują plan światowego ZNIEWOLENIA finansowego w ramach „ujednoliconej księgi” 
12 lipiec 2023      Mike Adams
Komitet obrony demokracji vs Duch Obrony Koryta  
3 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Zażydzona polska kultura (2) 
14 lipiec 2015      Artur Łoboda
Zamiast hurtem wsadzić ich do więzień 
4 marzec 2017      Artur Łoboda
Czego moglibysmy chciec gdybysmy rozwazali historie Polski w perspektywie przynajmniej wiekowej 
16 marzec 2014      Beyondrubikon
PISTAPO 
11 kwiecień 2021     
Syjonizm – w trakcie i po Holokauście – Jak syjonizm walczył, aby zapobiec ratowaniu Żydów podczas Holokaustu 
21 styczeń 2024      Tony Greenstein
Zrobili z Polaków żebraków i dalej to chcą pogłębiać 
24 wrzesień 2011      Artur Łoboda
"Wolne media" w PRL - bis 
11 styczeń 2016      Artur Łoboda
Paweł Kukiz w Ustce. Propaguje ideę "JOW" - 7.08.2015 
8 sierpień 2015     
Lewacy grożą przed 11 listopada 
29 październik 2016     
20 lat temu zburzono WTC, by po raz pierwszy odebrać Amerykanom Prawa obywatelskie 
11 wrzesień 2023     
Na prawo od lewej 
17 styczeń 2015      Artur Łoboda
Ukrywana prawda na mechanizm zbrodni 
22 maj 2015     
Potwierdzam, w Polsce jest dyktatura! 
19 lipiec 2016      Artur Łoboda
Protest pod TRUMP Tower 
20 listopad 2016      Vonsky

 
 

Zyczenia Swiateczne

Garnek sliwek, milion dziwek
i Wigilia gotowa
Taka wlasnie kolorowym sie podoba !
Wesolych Swiat !
Goska


UE zlikwidowała Boże Narodzenie
UE wydała kalendarz dla uczniów, w którym widnieją święta różnych religii prócz chrześcijańskich

Według brytyjskiego dziennika „The Daily Telegraph” Komisja Europejska rozesłała setki tysięcy kolorowych kalendarzy do szkół we wszystkich krajach członkowskich, w ramach promocji Unii. Widnieją w nich informacje o działaniu unijnych instytucji, wspólnej polityce rolnej i nowej służbie dyplomatycznej UE. Informacjom towarzyszy kalendarz, w którym zaznaczono różne święta, od muzułmańskiego Nowego Roku po Światowy Dzień Nauczyciela. Można w nim znaleźć m.in. Święto Światła sikhów czy Halloween. Chrześcijańskich świąt jednak brak.

W miejscu 25 grudnia, Bożego Narodzenia, umieszczono cytat B.C. Forbesa, założyciela pisma „Forbes”: „Prawdziwy przyjaciel to ktoś, kto dzieli twoje troski i podwaja twoją radość”. O narodzinach Chrystusa ani słowa. Wielkanoc również nie znalazła łaski w oczach urzędników KE, podobnie jak Wszystkich Świętych. Mimo iż większość mieszkańców Unii to właśnie chrześcijanie. Eurodeputowani partii chadeckich oraz Kościół katolicki są oburzeni.

za: rp.pl


A w Polskiej Guberni Autonomicznej UE „Gazeta Wyborcza” i przybudówki zabrali się za niszczenie tradycji związanej ze świątecznym karpiem. W tym roku to już nie przelewki, bo do akcji włączył się prokurator generalny Andrzej Seremet:

http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?8,33444


Być może to już ostatnie lata, kiedy w Polsce można zgodnie ze starą tradycją kupić i przygotować karpia na Święta Bożego Narodzenia. Jak widać nawet ta tradycja musi zostać zniszczona.
Za niszczenie wzięła się oczywiście "Gazeta Wyborcza" oraz tzw. organizacje pozarządowe, czyli neokomunistyczne fundacje i stowarzyszenia powołane do rozpieprzania wszelkiej tradycji i możliwie najszerszego uprzykrzania życia normalnym ludziom. Te organizacje- w tym przypadku- to Klub "Gaja", Fundacja "Viva" i Stowarzyszenie "Empatia". Zalecają one "święta wegetariańskie". Wspierają je w tej propagandzie aktorki: Krystyna Podleska, Magdalena Różczka, Julia Pietrucha, Maja Ostaszewska oraz autor znanego, telewizyjnego programu kulinarnego Robert Makłowicz, piosenkarka Paulina Przybysz, piosenkarz "Muniek" Staszczyk oraz zoolog i paleontolog prof. Andrzej Elżanowski. W tym roku sprawa, jak widać, zaczyna się na poważnie, bo zainterweniować postanowił prokurator generalny. Jak podaje "GW": "Prokurator generalny Andrzej Seremet w swoim piśmie do prokuratorów apelacyjnych zaleca "wnikliwą ocenę" wszystkich "wiarygodnych sygnałów", w tym od organizacji pozarządowych. Przypomina, że te organizacje mają prawo występować w sprawach o krzywdzenie zwierząt jako strona" [wyborcza.pl] (po lewej stronie sondaż:
"Czy zabijesz karpia na Święta?", do wzięcia udziału w którym namawiam).
Tu 2 filmy propagandowe [www.youtube.com] , [www.youtube.com] (polecam; Leni Riefenstahl by się ich nie powstydziła).
Specjalna strona internetowa: [krwaweswieta.pl]
Strona "Dnia Ryby" (20 grudnia) [ryby.empatia.pl]. Cholera, przegapiłem .
Strona kampanii "Jeszcze żywy karp" [www.klubgaja.pl]


No to teraz tylko czekam, aż usłyszę w merdiach o pierwszym Polaku, który pójdzie siedzieć za "dręczenie" karpia. K...a, co za czasy.


DDD
MD
27 grudzień 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

17 kwietnia 2008
styczeń 13, 2009
przysłał ICP
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
Podcinanie gałęzi na której się siedzi
marzec 31, 2004
www.krakow.pl
Czy takie traktowanie jest zgodne z obowiązującym Prawem ???? RP.
lipiec 4, 2004
Poniżony pracownik!!!!!
Zaproszenie "ZA" na wystawę obrazów CZESŁAWA RADZKIEGO
czerwiec 24, 2007
Wiesław Sokołowski
13 Grudnia
grudzień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Są jeszcze normalne narody
marzec 9, 2004
RMF
Degeneracja ustroju demokratycznego
marzec 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Konfiskowanie prywatnych komputerów
styczeń 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Rozgrywki na bazie "afery Rywina"
luty 11, 2003
zaprasza.net
Więcej urzędników po wejściu do Unii
sierpień 3, 2002
alt
Traktat Akcesyjny "zatwierdzony"!
luty 5, 2003
PAP
The Iraq War: Worse than a Mistake
marzec 25, 2003
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
...to był bardzo zły rok dla Polski
październik 31, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Hezbollah - szyicki "islam rewolucyjny" Walka o wyzwolenie południowego Libanu
sierpień 10, 2006
Z.M.K.
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media