ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
więcej ->

 
 

A jednak się dziwię

"Jan Paweł II przyjął dzisiaj przed południem na audiencji prywatnej w Watykanie prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Rozmowa prezydenta z papieżem trwała kilka minut.

Prezydent wręczył papieżowi dar - specjalnie przygotowaną dla Ojca Świętego tekę z kopiami dziesięciu rysunków i akwarel Cypriana Kamila Norwida ze zbiorów Biblioteki Narodowej w Warszawie.

Po zakończeniu spotkania papież przywitał się również z małżonką prezydenta, ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej Hanną Suchocką i byłym premierem Tadeuszem Mazowieckim.


Po zakończeniu audiencji prezydent powiedział, że papież podczas spotkania był w dobrej formie. Wyjaśnił, że audiencja trwała krótko, ponieważ Ojciec Święty ma wiele innych obowiązków.

Podczas dzisiejszej wizyty u Jana Pawła II w Watykanie prezydent Aleksander Kwaśniewski wręczył Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia RP osobistemu sekretarzowi papieża arcybiskupowi Stanisławowi Dziwiszowi.

Po wizycie u papieża na prezydenta oczekiwało przy watykańskiej bramie Sant'Uffizio kilkudziesięciu dziennikarzy polskich i zagranicznych i odbyła się zaimprowizowana konferencja prasowa, podczas której prezydent podzielił się wrażeniami z audiencji."
(PAP)

Jakie są granice tolerancji

Nikt mi nie wmówi, że przyjęcie Kwaśniewskiego w przedpokoju, spowodowane było wieloma obowiązkami Papieża.
Dziwi mnie jednak, że Jan Paweł II przyjmuje w Watykanie najemnika wojennego, albo raczej prowodyra judzącego do wojny.
Tym bardziej, że nie jest to pierwszy przykład judzenia ze strony Kwaśniewskiego.
Robił to już wcześniej - jako działacz SZSP.
17 październik 2003

 

  

Archiwum

John McCain - Wojowniczy Kandydat na Prezydenta USA
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
I maja 2004
maj 1, 2004
Eliza
Prostacy 1
luty 26, 2005
Brońmy Józefa Oleksego!
grudzień 23, 2004
antykomunista
Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
Wannsee, Madagascar, Lenin, Hitler, and the Jews
marzec 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
My "zasrańcy", nie chcemy amerykańskich rakiet
styczeń 16, 2008
PAP
Wiersze to jak ptaki, wyfruwają z moich rąk
wrzesień 12, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
Bardzo niepolskie myślenie o prawie....
wrzesień 7, 2008
Artur Łoboda
Bush wprowadza nadzwyczajne Trybunały Wojskowe
luty 24, 2007
tezlav von roya
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
Sprawa Oddziałów Egzekucyjnych, Likwidacji Ludzi i Stosowania Tortur Przez Służby USA
grudzień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media