ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
więcej ->

 
 

Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia



Wiceprzewodniczący komisji senatu do spraw wywiadu, John D. Rockefeller, demokrata reprezenujący Wirginię Zachodnią, oskarżył prezydenta Bush’a przed kamerami telewizyjnymi CBS, 9go września, 2006 roku, o nieuczciwą manipulację społeczeństwem amerykańskim. Stało się to w czasie wywiadu z reporterką Sharyl Attkisson.

Rockefeller oskarżył Bush’a o „absolutnie cyniczną manipulację, wręcz rozmyślnie cyniczną manipulację, w celu takiego kształtowania opinii publicznej, że wtedy 69 procent ludzi [w USA] powiedziało ‘że trzeba wytoczyć wojnę.’” Rockefeller dodał że: „Cały świat byłby w lepszej sytuacji dziś gdyby Stany Zjednoczone nigdy nie dokonały inwazji na Irak – nawet gdyby to znaczyło, że Saddam Hussein byłby nadal przy władzy w Iraku...Saddam Hussein nie przygotowywał ataku na nas [USA]. Nikt by Saddamowi w takim ataku nie pomagał. Saddam nadal rządziłby w Iraku, ale USA nie zmarnotrawiłoby i nie wyczerpałoby swoich zasobów...” według CBS Evening News.

Obecnie w prasie anty-wojennej, głownie na internecie, coraz więcej jest mowy o wieloletniej konspiracji neokonserwatystów w rządzie Bush’a, którzy fałszowali raporty wywiadu USA, a jednocześnie, ukrywali ważne sprawozdania tegoż wywiadu o broni nuklearnej i chemicznej. Czynili to w celu propagowania wojen „rozładowawczych” („pre-emptive”) przeciwko wrogom Izraela takim jak Irak, Iran, Syria, etc. Fizyk i weteran Federal Energy Agency, Gordon Prather, od dawna pisze, że neokonserwatyści są szkodliwi dla USA. Uważa on neokonserwatystów za nieodpowiedzialnych neo-wariatów („neo-crazies”).

Podczas gdy zagrożenie ze strony terrorystów nie jest widoczne w codziennym życiu, to natomiast „terrorism industry” (przedsiębiorstwa mające słyżyc do waliki z terroryzmem) jest coraz wieksze, według John’a Tierney’a (The New York Times, 9go września, 2006). Powiedzenie „terrorism industry” przypomina krytykę żydowskiego ruchu roszczeniowego, w książce Norman’a Finkelstein’a, pod tytułem „Holocaust Industry” (przesiębiorstwo Holokaustu).

Jednocześnie, według „Financial Times,” ostatnie sondaże opinii publicznej, na terenach tradycyjnych sprzymierzeńców USA w Europie, wykazują, że panuje tam teraz głębokie przekonanie, że obecnie USA, stanowi znacznie większe zagrożenie pokoju na świecie niż Iran, Irak i Północna Korea. Tak więc dziś „osią zła” jest właściwie oś USA-Izrael. Mimo posłuszeństwa Toni’ego Blair’a wobec Bush’a, ten sam sondaż wykazuje, że pogląd ten podziela również publiczność brytyjska, a w jeszcze wyższym stopniu publiczność w Hiszpanii.

W USA minister sprawiedliwości przygotowuje zmiany w Prawie o Zbrodniach Wojennych z 1996go roku, żeby retroaktywnie zabezpieczyć Busha, przed możliwym postawieniem go w stan oskarżenia, z powodu łamania przez niego tego prawa. Konstytucja amerykańska zabrania retroaktywnych ustaw, ale mimo tego zabiegi te są w toku.

Według sondaży opublikowanych przez Associated Press, 60% Amerykanów uważa, że Bush spowodował wzrost terroryzmu na świecie, z powodu wojny i pacyfikacji Iraku i że doprowadził w ten sposób do poważnego zmniejszenia się stanu bezpieczeństwa ludności w USA i na świecie. Komentatorzy telewizyjni coraz częciej dyskutują „czy Bush jest idiotą?” zwłaszcza gdy on mówi, że „bitwa o Irak, jest głównym elementem w zmaganiach ideologicznych 21go wieku.”

Tymczasem planiści z Senlis Council wydali raport pod tytułem: „Afganistan stacza się w niepohamowany rozlew krwi. Mimo pięcioletnich wysiłków wojsk okupacyjnych w Afganistanie, sytuacja bezpieczeństwa jest tam dziś gorsza, niż w 2001 roku. Talibanowie kontrolują południową część kraju, gdzie panuje opinia, że tam siły USA i NATO poniosły klęskę. Z tego powodu obecność tam wojsk USA i NATO jest uważana przez Afganów z bezpawną i szkodliwą, poniewż siły te nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa miejscowej ludności.”

Paul Craig Roberts napisał w artykule pod tytułem „Biedny Bush,” opublikownym 9go września, 2006, w Antiwar.com, że „opinia publiczna tak wśród Arabów jak i całego świata islamu, stoi na stanowisku, że inwazje dokonane przez Bush’a i jego agresywna postawa wobec Syrii i Iranu, jak też jego całkowite i bez zastrzeżeń poparcie dla zbrodniczych agresji Izraela, wywołało reakcje w formie potężnego islamskiego ruchu politycznego, który według ekspertów, będzie w stanie obalać wszystkie zkorumpowane rządy islamskie współpracujące z USA. Bush nikogo dotąd nie pokonał, ale udało mu się zniszczyć dobre imię tak Ameryki jak i jego własne.”

www.pogonowski.com
11 wrzesień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Tragedia Polski bezrobotnej
listopad 22, 2003
Nasz Dziennik
Czy USA Pogodzi się z Klęska w Iraku?
listopad 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Moralne harakiri
kwiecień 6, 2003
Artur Łoboda
Jak Permanentną Będzie Okupacja Iraku Przez USA?
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
grudzień 27, 2006
PAP
To nie pierwszy raz, jak świat sparzył się ideą wolnego rynku Tezy i pytania Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
John Gray
Lepiej wyjechać, niż zakładać firmę
sierpień 8, 2006
Ojczyzna
maj 19, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Józef Piłsudski
Wzajemna lojalność i zaufanie obywateli

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Raport antyimperialny (czerwiec)
lipiec 18, 2006
William Blum
Znowu sukces, dobra passa trwa
styczeń 13, 2009
Dariusz Kosiur
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
Bauer chce kupić RMF
październik 27, 2006
PAP
"Żyd Suss" po amerykańsku
listopad 30, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wannsee, Madagascar, Lenin, Hitler, and the Jews
marzec 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy głupota już wpisuje się w genetykę Polaków?
sierpień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media