ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ostatni gasi w Unii światło 
2 lipiec 2011      Artur Łoboda
Smithfield umywa ręce, WHO zwija żagle, z 666 nici, Baxter sfuszerował depopulację, witamina C działa, a MG to muzułmański talmudysta i już 
10 październik 2009      Marek Głogoczowski
Debata, której nie będzie 
13 maj 2015      Artur Łoboda
Dlaczego oni nienawidzą Piłsudskiego? 
1 luty 2015      Artur Łoboda
Magiel imienia Zyzaka, czyli plecenie zyzaków 
2 kwiecień 2009      Mirosław Naleziński, Gdynia
"Precz z komuną" 
3 październik 2011      Artur Łoboda
Epidemia kretyństwa 
24 marzec 2020     
Zapętlona prowokacja 
23 maj 2014      Artur Łoboda
Dwie rezolucje 
3 luty 2021     
Zmarł dr Jerzy Jaśkowski 
19 styczeń 2025     
Dobić polską rodzinę. Za mało nędzy! 
25 sierpień 2011      Artur Łoboda
Wstęp do zagadnienia Trybunału karnego do spraw ścigania zbrodni kowidowych (1) 
30 sierpień 2020     
Kilka uwag przed Świętem Niepodległości 
10 listopad 2013      Artur Łoboda
Rokowania Żydów z Arabami w Palestynie 
1 listopad 2009      Iwo ,Cyprian Pogonowski
Deportacja całej ludności palestyńskiej z Gazy do Jordanii i Egiptu 
2 luty 2025     
Kiedy antyszczepionkowców zaczną osadzać w obozach koncentracyjnych?  
23 wrzesień 2020      Artur Łoboda
„Draghi to nie Mussolini, pod pewnymi względami jest gorszy” 
14 listopad 2021      Pietro Di Martino
Musimy się zaszczepić przeciwko szalonym antyracjonalistom 
14 sierpień 2020     
Zaprosili niewłaściwego hiszpańskiego lekarza, który rozłożył ich na łopatki 
26 sierpień 2020     
Prokuratura we Włoszech bada udział włoskich Ministrów w operacji lockdownu  
24 kwiecień 2022     

 
 

Bazy podziemne

WAZNE! Podziemne schrony. Przygotowania do 2012. Bank nasion. Jezyk polski.


Obszerny artykul + video

http://newworldorder.com.pl/artykul,2652,Podziemne-bazy-i-schrony-Przygotowania-do-2012

Dziekuje za ciekawy artykul. Ten list premiera Norwegii czytalam juz na ktoryms forum.

Ja mam mieszane uczucia na temat tych podziemnych "miast". Po pierwsze te podziemia nie wygladaja imponujaco. Widzialam juz kilka filmow z tych podziemi w USA. Nie wiem, jak to wyglada gdzieindziej i czy wszystkie sa takie same, ale te podziemia moga byc straszna pulapka dla ludzi, ktorzy do nich zejda. W podziemiu jest bardzo latwo wszystkich wykonczyc np. gazem. Takie podziemie staje sie odrazu grobowcem, bo co z taka iloscia trupow robic na powierzchni ? Podczas IIWS Niemcy wykanczali ludzi Cyklonem B w roznych pomieszczeniach, a nawet w specjalnie zamykanych ciezarowkach. Krazyly takie ciezarowki miedzy stacja docelowa a obozami koncentracyjnymi. Nie wszystkich zabierali do obozu, czesc usmiercali w tych ciezarowkach.

Wracajac do tych podziemi, to duzo ludzi moze sie dac na to nabrac, bo ludzie tak naprawde boja sie bomb atomowych. Najnowoczesniejszych broni falowych i laserowych w ogole nie znaja i nic o nich nie wiedza. Kazdy wie, ze w podziemiu moze przetrzymac bybuch bomby atomowej i dlatego szybko sie zgodzi na zejscie do podziemia, jak ruszy jakas pogloska o takim niebezpieczenstwie. Takie zejscie do podziemia moze okazac sie pulapka, bo tak jak mowie w podziemiu jest bardzo latwo ludzi wykonczyc. To nic, ze zapropunuja tam zejscie ludziom z wysokich szczebli spolecznych. To nie moze byc byc zadna gwarancja przetrwania, bo trzeba nam wszytskim wiedziec i trzeba wreszcie zdac sobie z tego sprawe, ze obecna wladza swiatowa potrzebuje tylko niewolnikow do pracy, a nie ludzi wyksztalconych i bogatych, ktorzy w kazdej chwili moga wladzy zaczac dyktowac warunki. Jak chce sie miec wladze absolutna, to najpierw wykancza sie ludzi, ktorzy sa znamienici w spoleczenstwie.

Nie wykluczone, ze do tych podziemi moga tez w niektorych panstwach wtlaczac ludzi sila. Cala organizacja przedsiewziecia wskazuje na to w USA. Gdzie indziej moze byc tak samo. Kogo by na te podziemia nie skusili, to uwazam, ze beda to podziemne grobowce milionow ludzi.

W ten bank nasion w Norwgii nie chce mi sie wierzyc skoro panuje w nim temperatura -8C.

Najwazniejsze jest to, ze pozbawiaja ludzi bibliotek narodowych i dokumentow narodowych. Dzieje sie to na moich oczach. Najpierw w moim miescie zlikwidowali wielka polska biblioteke, a wczoraj niby spalila sie biblioteka narodowa Zach. Australii. Pisze, ze spalila sie niby, bo moze zanim powstal pozar, to ksiazki zostaly gdzies wywiezione, zeby ludzie nie mieli do nich dostepu. Trudno jest ludziom wytlumaczyc, dlaczego sie cos likwiduje, a tak spalilo sie i koniec. Chocby tylko w Watykanie, to wglad do biblioteki i do wiedzy maja tylko nieliczni pod specjalnym nadzorem.

Z Twojego artykulu wynika, ze biblioteki sa likwidowane wszedzie i dostep do nich na pewno beda mieli tylko nieliczni. Oczywiscie pod warunkiem, ze wladza tych dziedzictw narodowych nie zniszczyla, tak jak Niemcy to robili w wielu panstwach, ktore napadali. Palili wszystko na stosach w centrum miast. W ten sposob pozbawia sie narod wiedzy i rozwoju, tym bardziej ze teraz zapanowal kompletny chaos i dezinformacja. Zaczyna sie juz mowic o tym glosno :
http://www.sfora.pl/Naukowcy-oszukuja-cie-na-potege-Dla-slawy-i-pieniedzy-a26339

20 listopad 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

To zawsze zaczynało się od ataku na kulturę
grudzień 9, 2008
Artur Łoboda
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
Czas gasić światła nad Polską ?
maj 7, 2003
przeslala Elzbieta
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta

czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
Roman Dmowski
styczeń 3, 2008
śr.
Hausner musi boleć
luty 1, 2004
Adrian Dudkiewicz
Perspektywy Rozwoju Gospodarczego Chin
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dwóch członków zarządu WorldComu aresztowanych
sierpień 1, 2002
PAP
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
Prognoza Na 2006, "Cesarz Bush Jest Nagi"
styczeń 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Równi i równiejsi w rolnictwie
lipiec 2, 2002
PAP
IMMUNITET DO POPRAWKI - dlaczego sędzia nie powinien kryć się za immunitetem
sierpień 24, 2008
ZR
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apel o ujawnienie i usunięcie agentury z Episkopatu
październik 26, 2006
przysłał Krzysztof Cierpisz
Radosław Judasz Sikorski powiesił naród Polski
luty 2, 2008
Dorota Szczepańska
Pożar Reichstagu już był
Czy potrzebna będzie prowokacja z radiostacją Gliwice

kwiecień 14, 2003
PAP
Unia Europejska dba o polskie dzieci
listopad 28, 2008
PAP
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media