|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
więcej -> |
|
Co z unia ?
|
|

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Guenter Verheugen ostrzegł, dzień po szczycie europejskim pod Londynem, przed politycznym paraliżem Unii Europejskiej.
Tony Blair nie poniósł jeszcze ostatecznego fiaska - zastrzegł Verheugen w wywiadzie dla niemieckiej stacji telewizyjnej ARD. Jednak to, co wydarzyło się wczoraj budzi ogromny niepokój. Zbliżamy się do stanu politycznego paraliżu w Europie - powiedział niemiecki polityk zajmujący stanowisko komisarza ds. przemysłu.
Jego zdaniem, przywódcy krajów UE nie tylko nie przezwyciężyli kryzysu, ale raczej pogłębili go. Nie zmienia to faktu, że pozostają zadania do wykonania. Staną się jeszcze pilniejsze i będzie trzeba je rozwiązać"- dodał komisarz.
Verheugen stwierdził, że problemem Unii jest "kryzys zaufania". Wielu obywateli utraciło wiarę, że Europa może rozwiązać ich problemy - wyjaśnił. Sytuację pogarszają konflikty między krajami Unii dotyczące jej przyszłego kierunku, finansów i rozłożenia akcentów. W wielu ważnych dziedzinach nie jesteśmy zdolni do działania - dodał Verheugen.
Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej podkreślił, że Europa "nie może sobie pozwolić" na taką sytuację. Świat zmienia się w ogromnym tempie. Jeżeli Europa nie będzie w stanie prowadzić aktywnej polityki, stanie się igraszką innych sił - ostrzegł Verheugen.
Zdaniem komisarza UE, postulaty istotnego zwiększenia unijnego budżetu są "nierelistyczne". Nowe zadania należy, według niego, finansować dzięki przesuwaniu środków w ramach istniejącego budżetu.
Jacek Lepiarz |
|
28 październik 2005
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii
listopad 17, 2002
PAP
|
Monarchia
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
CIA pomagała Janowi Pawłowi II
umentalny "Karol Wojtyła: człowiek, który zmienił historię", w którym były szef CIA ujawnia,
marzec 23, 2006
AFP
|
Eksport durak-kracji
czerwiec 18, 2006
PAP
|
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
|
Interesy koncernu ważniejsze niż prawa człowieka
sierpień 6, 2002
PAP
|
Nowak-Jeziorański o Unii i Radiu Maryja
grudzień 2, 2002
Artur Łoboda
|
Uwagi MERYTORYCZNE odnośnie zastosowania w polityce modeli z teorii gier. System pierwiastkowy.
czerwiec 14, 2007
tłumacz
|
Dotyczy: popełnienia przestępstwa przez NFZ
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
|
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
|
Westchnąć tylko, och!
maj 1, 2007
Marek Olżyński
|
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
|
"Ocean możliwości Chin"
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2008.02.27. serwis wiadomosci w 3 językach
luty 27, 2008
tłumacz
|
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Cynizm, arogancja, chamstwo
luty 4, 2003
Adam Zielińsk&Co.
|
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polityczna Niepoprawność
marzec 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Zdradliwy w USA miesiąc sierpień?
lipiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
|
więcej -> |
|