|
Banki na luzie
|
|
Panstwa "ratuja" banki, a masoni dostaja od bankow dane ich klientow. Bardzo duzo ludzi ma pieniadze i jest w stanie spoczynku - nie sa nigdzie zatrudnieni ani nie prowadza zadnej swojej dzialalnosci. Tylko bank ma z nimi kontakt ! Informacja kosztuje i dlatego panstwa maja nakazane placic !!! W koncu dotyczy to ich obywateli. Szwajcaria jakos bankom nie placi !!! Szczegolnie milionerzy sa bardzo niebezpieczni dla wladzy, bo w kazdej chwili moga uruchomic swoje pieniadze na media, hodowle, przemysl, darowizne i kazda inna dzialalnosc. Nawet zalozenie strony w internecie moze byc niebezpieczne. Ci ludzie musza byc kontrolowani, a jak ich kontrolowac, jak tylko banki maja ich dane osobowe i zasobowe !
To wlasnie przez klientow bankow nastapil kryzys wladzy.
Chce sie dzisiaj zajac tez inna sprawa. Duzo sie teraz mowi, o mozliwosci wyeliminowania gotowki. Wszedzie bedzie trzeba placic karta. Nawet te najmniejsze kwoty. Zostana wiec nam tylko wirtualne konta bankowe, ktore w kazdej chwili mozna bedzie zablokowac z roznych przyczyn, pomijajac braki pradu czy awarie komputerow. Nawet w tym roku 2 miliony Niemcow bylo odcietych od swoich kont bankowych przez dwa tygodnie. Takie awarie moga sie z czasem nasilac, bo to co wyglada ladnie na poczatku, to na starosc brzydnie ! Jak Polakom zniknely z kont bankowych pieniadze, to bank nie chcial im tego zrekompesowac. W Australii jeszcze rekompensuja.
Prawsa tez jest taka, ze jak jakas glowa panstwa wyda zezwolenie na otworzenie banku, to wirtualnie moze wpisac sobie na konto kazda kwote. Bank jest legalnie otwarty, wiec caly swiat musi uznac karty platnicze. Sama np. sie zastanawiam, skad krolowa angielska ma tyle pieniedzy ? Akurat, jak przyjechalam do Australii, to oglaszali, ze w 1983 roku miala 8 milionow dolarow. Teraz ma setki miliardow, a przeciez nigdzie nie pracuje, a od rzadu dostaje pieniadze na utrzymanie rodziny krolewskiej dachu nad glowa. Stale sie kloci, ze dostaje malo !
W kazdym razie, ja ja bym byla krolem, to bym sobie otworzyla bank, ktory musialby byc uznany przez caly swiat i na konto wpisalabym sobie taka kwote jaka zapragne. To sa przeciez tylko wirtualne pieniadze, ktore jednak przez wszelkie uslugi musza byc uznane.
Ile takich kont jest ? Moze tylko rodzinne ?
|
|
13 październik 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Jakimze odwaznym facetem byl premier Australii Keating, kiedy przejechal krolowa reka po dupie. Nie slyszalem zeby spotkala go za to kara.
Natomiast kara spotkala za to Kevina Rudda, ktory zdaje sie czesc zyskow krolowej, plynacych z australijskiego gornictwa, chcial przelac na konto szarych obywateli. |
|
2010-10-14
latarnik
|
 |
|
|
Kitinga oskarzyli przestepstwo, ktorego nie zrobil. Byl bardzo rozgoryczony, ze ktos smial narzucic mu nieprawde. Nie wyobrazal sobie, z ecos takiego mozna w ogole zrobic. Wygral sprawe w sadzie, ale ledwo zyl. Kosztowalo go to bardzo wiele.
Rudd radzi sobie dobrze. jest na topie polityki swiatowej. |
|
2010-10-15
Goska
|
|
|
|
Uczcie się obcych kultur
grudzień 20, 2006
Artur Łoboda
|
2006 - był rokiem politycznego szamba, burz i skandali...
styczeń 2, 2007
Zdzisław Raczkowski
|
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
|
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
|
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
|
Pakistan nie jest satelitą USA
listopad 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
|
prośba zmianę w galerii malarstwa polskiego
maj 3, 2008
Wiola
|
Poletko Pani Kamińskiej
luty 27, 2009
Bożena Sawa
|
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Strażnicy dobra wspólnego"
maj 1, 2005
Witold Filipowicz
|
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
|
"uruchomiana" jest rezerwa polityczna w postaci PiS
listopad 6, 2006
www.pnlp.org.pl
|
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
|
Fakt odkwasil osiedle z filipinskiej zarazy.
październik 13, 2007
.
|
Dwóch członków zarządu WorldComu aresztowanych
sierpień 1, 2002
PAP
|
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PROTEST
maj 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Kilka słów o "Radku" Sikorskim
listopad 4, 2005
Tadeusz z Washington
|
|
|