|
III Wojna Swiatowa
|
|
Kazda wojna swiatowa zaczyna sie zawsze w Polsce. 13-go grudnia 1981 roku zostal ogloszony w Polsce stan wojenny. Kiedy w 1983 roku Prezydent USA Ronald Regan oglosil Gwiezdne Wojny, to w Polsce zostal zniesiony stan wojenny, a na swiecie zaczela sie wojna z kosmitami czyli z ludzmi. Ludzie sa przeciez kosmitami !!! Gina wiec jak muchy na calym swiecie w stwarzanych specjalnie warunkach bronia konca czasow.
Ronald Reagan, amerykański prezydent kłamał, gdy mówił o systemie Gwiezdnych Wojen! W rzeczywistości chodziło o walkę z UFO! Tak przynajmniej twierdzi autor, niewydanej jeszcze w Polsce, książki „Dawn of Deception”.
Jak podaje serwis WWN, Harold Sprague, autor książki „Dawn of Deception”, oskarża prezydenta Reagana o kłamstwo. Według byłego oficera wywiadu, amerykański program obrony antybalistycznej NATO przed atakiem balistycznym ze strony Związku Radzieckiego - SDI, nazywany potocznie systemem "Gwiezdnych Wojen", w rzeczywistości był bronią stworzoną w celu walki z kosmitami.
http://www.humbug.pl/texts/view?art=reagan_klamal_w_sprawie_gwiezdnych_wojen_
Wojna zakonczy sie zapewne bardzo spektakularnie w Polsce. Prawdopodobnie Polska napadnie na Ukraine, ktora wyrzekla sie NATO, a Ukraincy pogonia Polakow do Niemiec Wschodnich albo do nieba. Mysle, ze do 2013 roku bedzie po wszystkim i wojna trzydziestoletnia zostanie osiagnieta, ktorej kiedys tak naprawde nikt nie przezyl, a widnieje w zapisach.
Bron konca czasow :
http://archiwumlbc.w.interia.pl/780bron.htm
|
|
11 lipiec 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Aż taka ciemnota?
marzec 18, 2004
cywilizowany
|
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
|
Apel Prezydenta Miasta Krakowa do mieszkańców
listopad 12, 2006
|
Kuty na cztery nogi
styczeń 9, 2003
Tomasz Piwowarski
|
Historia-współczesność-współczesność-historia
grudzień 18, 2002
Artur Łoboda
|
Dewaulacja dolara !
luty 14, 2003
|
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
|
Import guzików ze swastyką...
styczeń 11, 2007
tezlav von roya
|
Debil czy tylko męska dziwka?
grudzień 13, 2008
Interia.pl
|
Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA
październik 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wiara naszych przodków
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
|
"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
|
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Płacić za zniewolenie i upodlenie
lipiec 13, 2005
PAP
|
2009.03.06. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 6, 2009
tłumacz
|
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
|
Rozważania o wielokropku pochodzenia bezpańskiego
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
|
Putin w Teheranie w 67 rocznicę wizyty Stalina
październik 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|