ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Bankructwo Ukrainy 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
więcej ->

 
 

Atomowy szantaż


Nie jest już tajemnicą, że Izrael ma większy arsenał broni masowego rażenia niż Wielka Brytania. Radykalni syjoniści i zarazem imperialiści izraelscy marzą o stworzeniu Wielkiego Izraela - od Bagdadu do północnej Afryki. Mogą ten cel osiągnąć, uciekając się właśnie do nuklearnego szantażu.
Izrael nie ukrywa swego zainteresowania Irakiem, który nie tylko obfituje w bogate złoża ropy naftowej, lecz również w bogate zasoby słodkiej wody. Pół wieku temu Żydom udało się zbudować rurociąg z Haify do głównych irackich pól naftowych. Obecnie premier Izraela Ariel Szaron żąda uruchomienia na koszt Ameryki i Iraku tego rurociągu. Po modernizacji jego przepustowość wzrośnie 30-krotnie.
Dotkliwym problemem Izraela jest także brak słodkiej wody. Tymczasem obfituje w nią Irak, przez który przepływają dwie wielkie rzeki Tygrys i Eufrat. Syjoniści wpadli więc na pomysł, aby wodę transportować z odległego o sześćset kilometrów od granic izraelskich Eufratu. Plany te można zrealizować, jedynie podporządkowując Irak Izraelowi, a do tego ten ostatni potrzebował amerykańskiego potencjału militarnego.
Dotychczas izraelski szantaż nuklearny miał miejsce za kulisami. Jednak ostatnio wiadomo o nim coraz więcej. Pół roku temu senator Orin Hatch ze stanu Utah zapytany w jednym z telewizyjnych programów, dlaczego USA napadły na Irak, odpowiedział: "jeżeli byśmy nie zaatakowali Iraku, zrobiłby to Izrael". Serię artykułów o izraelskim szantażu opublikował ostatnio amerykański dziennikarz Daniel E. Teodoru. Dokonał on analizy materiałów tak zwanego "DEBKA.file" - grupy izraelskiej mającej bliskie kontakty z wywiadem i policją izraelską (Mossad i Shin Bet) oraz z samym biurem Szarona.
Okazję do zastosowania szantażu nuklearnego dały Szaronowi informacje o rakietach, jakie z Iraku miało otrzymać antyizraelskie ugrupowanie zbrojne Hezbollah. Pod gro?bą tego szantażu prezydent USA George W. Bush dokonał agresji na Irak. Według Teodoru, miało to zapobiec rozpętaniu przez Szarona piekła atomowego na Bliskim Wschodzie.
Po osiągnięciu swego celu premier Izraela doprowadził do takiej sytuacji, że świat poznał szczegóły jego skutecznego szantażu. Dzięki temu mógł uniknąć presji Busha w sprawach przerwania budowy "bariery bezpieczeństwa", demontażu osiedli żydowskich na terenach palestyńskich, jak i podczas rokowań pokojowych.
Zdaniem Teodoru, Szaron idzie teraz na całego - szantażuje Busha i buduje Wielki Izrael oraz niweczy wszelkie możliwości stworzenia państwa Palestyńczyków. W takiej sytuacji prezydent Stanów Zjednoczonych i jego bliski sojusznik premier Wielkiej Brytanii Tony Blair nie są w stanie udowodnić konieczności ataku na Irak, jak też uniknąć kapitulacji w sprawie realizacji "mapy drogowej", czyli planu pokojowego mającego na celu utworzenie przynajmniej namiastki palestyńskiego państwa. Konkludując, można powiedzieć, że w sprawie agresji USA na Irak o wiele istotniejsze od bezpodstawnego oskarżenia Iraku o posiadanie broni masowego rażenia było to, iż w rzeczywistości Bush działał ze strachu przed Szaronem, a nie przed wyimaginowanym potencjałem nuklearnym Saddama Husajna.
Analizując te fakty, Daniel Teodoru nie zawahał się nazwać Ariela Szarona zbrodniczym szantażystą, który jest głównym ?ródłem zagrożenia dla światowego pokoju.
30 sierpień 2003

prof. Iwo Cypraian Pogonowski 

  

Archiwum

Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
Branie na litość
wrzesień 10, 2003
Andrzej Kumor
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
MF chce emisji zagranicą w 2003 roku w wysokości 11,6 mld zł
wrzesień 20, 2002
MF
Głupie gadanie
październik 23, 2008
Artur Łoboda
Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
Zbrodnia Dwunastolatka w USA i Wyrok 30 Lat Więzienia
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy przywódca izraelskiej lewicy chce dialogu
sierpień 23, 2002
PAP
List Otwarty Obywatela Amerykańskiego do Pana Perzydenta R.P. Lecha Kaczyńskiego
sierpień 31, 2006
Zdzisław Raczkowski
Dwa grona gniewu
wrzesień 12, 2006
Remigiusz Okraska
IMMUNITET DO POPRAWKI - dlaczego sędzia nie powinien kryć się za immunitetem
sierpień 24, 2008
ZR
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
Najwieksi milosnicy przyrody i natury w waszyngtonie!
marzec 3, 2007
gajowy
Przewalanka w Polsce i w Rumunii, czyli paczki niespodzianki
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tępienie przestępców
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
Czy nowe Sarajewo?
lipiec 27, 2004
PAP
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
Patriota Kaczyński
luty 10, 2006
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media