ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co znaczy przeciąć węzeł gordyjski? 
17 luty 2012      Artur Łoboda
Podpisy 
25 kwiecień 2010      Goska
Moja wierna kochanka Unia... 
22 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Kary za brak maseczek w sklepach. Polacy są "za", ale chcą, by były one zdecydowanie niższe 
14 lipiec 2020     
Senator Schumer wzywa do WYMIANY Amerykanów, którzy nie mogą mieć dzieci po zastrzykach depopulacji mRNA 
21 listopad 2022      Mike Adams
Najgorsi prezydenci od 1989 r. 
2 lipiec 2017      real
"Wybory" - kolejne przedstawienie haniebnego cyrku objazdowego 
6 czerwiec 2009      Artur Łoboda
Strzeżcie się lekarzy 
10 sierpień 2020     
Dowody na związek między chorobą koronawirusową-19 a narażeniem na promieniowanie o częstotliwości radiowej z komunikacji bezprzewodowej, w tym 5G 
4 styczeń 2022     
Która "niezależna"  
18 styczeń 2017      Artur Łoboda
Największa manipulacja w dziejach świata 
18 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Boże, chroń nas przed takimi przyjaciółmi 
1 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Oszuści z Holokaust Industrie - na drzewo! 
14 kwiecień 2019      Alina
Kłamstwo wyborcze Andrzeja Dudy 
31 styczeń 2019     
Naszym obowiązkiem jest pozostanie strażnikami prawdy 
7 marzec 2013      Artur Łoboda
Polską zawsze rządzili idioci 
21 marzec 2020      Artur Łoboda
Wiesław Sokołowski ODEZWA DO PIECA KAFLOWEGO  
31 styczeń 2012      www.trwanie.com
Żydofobia - przykłady 
13 grudzień 2015      Artur Łoboda
Bechamp czy Pasteur?: Zaginiony rozdział w historii biologii  
24 czerwiec 2021     
Kariera za mistyfikację epidemii w Bergamo (2) 
14 czerwiec 2021      Baltazar

 
 

Prowokacja


Od soboty zastanawia mnie jedna sprawa. Juz kiedys zostalam zaatakowana przez kobiete, ktora byla w szpitalu psychiatrycznym, ale bardzo watpie, zeby jej cos bylo. Atak byl bardzo kontrolowany i mial doprowadzic mnie do agresji. Zachowalam spokoj, bo zdalam sobie sprawe, ze jest to prowokacja. O atakowaniu poinformowalam odpowiednie sluzby i wiecej sie to nie powtorzylo.
W sobote pojechalam z mezem do polskiego rzeznika. Nasza bytnosc u tego rzeznika byla zaanonsowana na konkretny dzien. Moj maz zawsze dzwoni wczesniej i skladamy zamowienie, bo nie chcemy jechac tak daleko na prozno. Klientow jest bardzo duzo i moze brakowac naszych ulubionych produktow. Czlowiek w dzisiejszych czasach nigdy nie wie, przez kogo moze byc slyszany. Pojechalismy wiec w sobote po nasze zakupy. Oboje weszlismy do sklepu, w ktorym bylo sporo ludzi. Moj maz stanal w kolejce, a ja postanowilam postac kolo lawki stojacej pod oknem i popatrzec sobie na ludzi w kolejce. Prawie zaraz po naszym wejsciu i rozlokowaniu sie weszla do sklepu Chinka. Jak ja zobaczylam, to zdziwilam sie, ze znalazla sie ona w polskim sklepie. Na lawce przy ktorej stalam siedziala na oko 12-toletnia dziewczynka i tez obserwowala kupujacych. Chinka jak zobaczyla mnie stojaca przy lawce, to wydawala sie byc zamurowana. Niebardzo wiedziala, co ze soba poczac. Caly czas bardzo bacznie mi sie przygladala. Do sklepu natychmiast po niej wszedl szybko facet, ktory ustawil sie za moim mezem. Chinka stala przy drzwiach kolo okna obserwujac mnie i obserwujac zmieniona sytuacje kolo mojego meza. Stala tak moze 5-7 minut. Wydawalo sie, ze czegos slucha. Nie wiedziala co ma ze soba poczac, ale jej twarz przybrala nerwowa powloke. Nalezala do osob raczej lumpowatych, ale byla rosla i dobrze zbudowana. Przewrocila oczami i wyszla ze sklepu oddalajac sie szybkim krokiem.

Taka osoba moze byc posiniaczona na ciele lub moze miec podrapane rece. W miejscu publicznym moze podniesc wrzask, ze ktos ja zaatakowal i moze go wskazac. Ludzie widzac jej obrazenia, ktore moga na poczekaniu zaczac krwawic, beda przekonani, ze rzeczywiscie zostala zaatakowana. Wezwana policja da wiare "poszkodowanej" i wskazanego napastnika moze zabrac do aresztu lub do psychiatryka. To nie ma znaczenia, ze mozemy zostac zaskoczeni i zdezorientowani, bo przeciez nie kiwnelismy palcem. Licza sie obrazenia i wskazanie. Obrazenia moga powstac natychmiast dzieki HAARP-owi, albo moga byc zrobine wczesniej. Sama kilka razy odkrywalam na swoim ciele siniaki po nocy. Niewiadomego pochodzenia zadrapania miewal moj maz.
Kilka razy z niewiadomych przyczyn krwawila mi tez dolna warga. Jak szybko zaczynala mi kwawic, tak tez bardzo szybko po jakims czasie przestawla krwawic. Zadne tamowanie nic nie dawalo. Krwotoki z nosa tez miewalam, jak to sie mowi na zawolanie.

Zdaje sie, ze w sobote udalo nam sie uniknac klopotow, tylko dzieki temu, ze ja nie stanelam w kolejce, bo bym nic nie widziala i dzieki dziewczynce siedzacej na lawce, ktorej opinia moglaby jednak nie byc brana pod uwage. Zjawienie sie faceta w kolejce za moim mezem tez bylo cudowne.

Pamietajcie, ze kazdego mozna urzadzic w rozny sposob. Dzieki broni HAARP mozliwosci sa bardzo roznorodne. Chce zebyscie o tym wiedzieli.

http://www.zwiastun2009.republika.pl
6 czerwiec 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Śpiewak śpiewa fałszem
styczeń 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
Chavez kontra USA
lipiec 6, 2006
Mirosław Ikonowicz
Przewodniczący gminy żydowskiej popełnił samobójstwo
sierpień 27, 2002
PAP
Gra o główną nagrodę
listopad 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Komu nie wolno latać
maj 1, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Czekiści w natarciu
lipiec 14, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
.by mike whitney....onz 9-20-o6
wrzesień 28, 2006
m.whitney.
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Manuela Gretkowska Nowa partia polityczna
listopad 29, 2006
mik4
Eurokomsomoł
kwiecień 26, 2003
Artur Łoboda
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media