|
A może nie powinniśmy walczyć?
|
|
Wojna kowidowa przeciwko Ludzkości niesie jednak z sobą pewne pozytywy.
Wcześniej zdarzało się, że jakiś śmierdziel pchał się na mnie w kolejce.
Dzisiaj każdy odsuwa się ode mnie na kilka metrów - bo nie noszę namordnika.
Na Poczcie i w Urzędach stałem wcześniej w dusznym pomieszczeniu - karnie czekając na swoją kolej.
Dzisiaj spokojnie stoję na świeżym powietrzu i nikt się nie przepycha.
Jak politycy wymordują agresywnych IDIOTÓW - to powinniśmy być zadowoleni.
Bo przecież TYLKO agresywni idioci noszą namordniki i pchają się do szczepień.
Kiedy jednak wytłuką tych IDIOTÓW - to zajmą się Nami.
Więc nie ma powodu się cieszyć, że świat uwolni się od takich osobników.
I tak źle,
i tak niedobre.
|
|
19 luty 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Co to oznacza nie walczyć?
Przejść na ich stronę?
Teraz brak szmaty na gębie to przejaw, może nie bohaterstwa, ale na pewno odwagi cywilnej, choć tyle.
Nie da się schować.
Wszelkie kryjówki zostały zakrzyżowane. Nie ma jak działać w myśl idiotycznej zasady zjeść ciastko i mieć ciastko.
Chodzi o jawność. Teraz już nie ma odwrotu. Chyba, że złamanie kręgosłupa.
Ale nawet ci, którzy się "nawrócą" na ich kierunek: "ścieżkę i kurs", pozostaną dla nich podejrzani i zawsze będą pod czujną obserwacją. I będą w ogonie wyścigu.
Wszyscy już wyłożyli karty na stół.
Teraz trwa proces skutków sprawdzania. |
|
2021-02-19
Magellan
|
 |
|
|
W żadnym wypadku nie chodzi o przejście na stronę agresorów.
Ale czasem rodzi się złośliwa satysfakcja, że durnie sami się wykończą. |
|
2021-02-19
Artur Łoboda
|
 |
|
|
No jest tak, ale to takie "małe co nieco" z Kubusia Puchatka.
W sumie nic wartościowego.
No ale słabości są cechą człowieczeństwa. |
|
2021-02-19
Magellan
|
|
|
|
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
|
Wyposazenie wojska do Afganistanu
maj 25, 2007
Goska
|
POLSKA - UNIA 17
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
U progu eksplozji nuklearnych?
kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fundacje Jako Narzędzie w Grze Politycznej
październik 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie taka ta Unia Europejska i Konstytucja straszna.
marzec 23, 2005
Gregory Akko
|
List Otwarty
do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej
na okoliczność
XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
|
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
|
Polska - Pierwszy kraj syjonistyczny w Europie
wrzesień 8, 2003
tłumaczyła Elżbieta
|
Bliżej naprawienia krzywd
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka- Wrocław
|
Syjonizm w czasach nazizmu
grudzień 22, 2006
przysłał Piotr Beim
|
Towarzysz kombatant
grudzień 29, 2008
Marek Jastrząb
|
Granica prostactwa
marzec 8, 2006
Artur Łoboda
|
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
|
Zmodeluj na planszy radość modliszki
listopad 8, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Watykan przeciw interwencji USA w Iraku
grudzień 23, 2002
PAP
|
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
grudzień 20, 2008
tłumacz
|
"Krwiożerczy Kapitalizm?"
październik 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
I am an angry man
grudzień 15, 2003
|
|
|