|
A może nie powinniśmy walczyć?
|
|
Wojna kowidowa przeciwko Ludzkości niesie jednak z sobą pewne pozytywy.
Wcześniej zdarzało się, że jakiś śmierdziel pchał się na mnie w kolejce.
Dzisiaj każdy odsuwa się ode mnie na kilka metrów - bo nie noszę namordnika.
Na Poczcie i w Urzędach stałem wcześniej w dusznym pomieszczeniu - karnie czekając na swoją kolej.
Dzisiaj spokojnie stoję na świeżym powietrzu i nikt się nie przepycha.
Jak politycy wymordują agresywnych IDIOTÓW - to powinniśmy być zadowoleni.
Bo przecież TYLKO agresywni idioci noszą namordniki i pchają się do szczepień.
Kiedy jednak wytłuką tych IDIOTÓW - to zajmą się Nami.
Więc nie ma powodu się cieszyć, że świat uwolni się od takich osobników.
I tak źle,
i tak niedobre.
|
|
19 luty 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Co to oznacza nie walczyć?
Przejść na ich stronę?
Teraz brak szmaty na gębie to przejaw, może nie bohaterstwa, ale na pewno odwagi cywilnej, choć tyle.
Nie da się schować.
Wszelkie kryjówki zostały zakrzyżowane. Nie ma jak działać w myśl idiotycznej zasady zjeść ciastko i mieć ciastko.
Chodzi o jawność. Teraz już nie ma odwrotu. Chyba, że złamanie kręgosłupa.
Ale nawet ci, którzy się "nawrócą" na ich kierunek: "ścieżkę i kurs", pozostaną dla nich podejrzani i zawsze będą pod czujną obserwacją. I będą w ogonie wyścigu.
Wszyscy już wyłożyli karty na stół.
Teraz trwa proces skutków sprawdzania. |
|
2021-02-19
Magellan
|
 |
|
|
W żadnym wypadku nie chodzi o przejście na stronę agresorów.
Ale czasem rodzi się złośliwa satysfakcja, że durnie sami się wykończą. |
|
2021-02-19
Artur Łoboda
|
 |
|
|
No jest tak, ale to takie "małe co nieco" z Kubusia Puchatka.
W sumie nic wartościowego.
No ale słabości są cechą człowieczeństwa. |
|
2021-02-19
Magellan
|
|
|
|
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
|
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
|
Problem żydowski wg Theodorakisa
wrzesień 7, 2004
|
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
|
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Oto Polska
lipiec 17, 2004
Jaga
|
Radio Blue FM złożyło doniesienie do prokuratury o
sierpień 2, 2002
(RMF)
|
Nowa tradycja - kolejna milenijka?
grudzień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Amerykańskie mniejsze zło
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
|
Prawda podobno wyzwala
październik 17, 2006
PAP
|
America's Baltic Time Bomb
maj 29, 2007
przysłał ICP
|
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
|
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
|
Z Kanady
sierpień 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
|
nie do zniszczenia
styczeń 9, 2006
Zwykły Polak
|
PASZPORTYZACJA
wrzesień 1, 2007
Nadesłał: Marek Olżyński
|
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
|
|
|