|
PRL wersja 2.0
|
|
Kiedy walczyliśmy z PRL-em mało kto wierzył, że system upadnie za naszego życia.
Aż tu nagle dowiadujemy się, że odbędzie się jakiś "okrągły stół" i nastąpi "demokratyzacja Polski".
I wielu dało się na to nabrać.
Nigdy, nie zlikwidowano tamtego systemu, a jedynie przepoczwarzył się on w mafijny system nazywany "Trzecią RP".
Jeżeli we wszystkich - ważnych dla Państwa organach władzy i gospodarki kierownictwo stanowią dawni - komunistyczni aparatczycy, albo ich dzieci, a PRAWDA nie może dotrzeć do szerokiego ogółu - to oznacza, że PRL trwa pod zmienioną nazwą!
Kilkakrotnie słyszałem, że "reforma" Wymiaru Prawa jest niezmiernie trudna.
Tą reformą byłoby odkomunistycznienie tej części Państwa Polskiego.
Jeżeli Prezydent, Rząd i cały PiS twierdzi, że coś jest trudne - to oznacza, że sam tkwi w bagnie PRL-u.
Ostateczna likwidacja stalinizmu w Wymiarze Prawa jest po stokroć łatwiejsza i mniej bolesna - niż zmuszenie komunizmu do przepoczwarzenia.
A mimo to - większość Polaków uważa to za niemożliwie i z wrodzonego lenistwa godzi się na bandytyzm sądowy!
Jeżeli nie odetniemy łba tej poststalinowskiej hydrze - to niedługo powróci w nowym wcieleniu i doprowadzi do kolejnej rzezi.
Pozwolę sobie przypomnieć jedną z największych zbrodni komunizmu - jaką była śmierć głodowa 8 milionów Ukraińców.
Przecież komuniści nie strzelali do nich, tylko pozbawili wszystkich środków życiowych.
Dokładnie tak samo zadziałał stalinizm w Polsce - po 1989 roku!
Pozbawił podstaw bytu wiele milionów Polaków. Część popełniła samobójstwa, inni stali się bezdomni i w niedługim czasie powymierali.
Bolszewizm i stalinizm nie mordowali tylko naganami. Mieli cały arsenał wyniszczenia populacji - jak choćby katorżnicza praca w gułagach.
W przyszłości - nie będzie więc plutonów egzekucyjnych, ale zapewne przymusowe szczepienia, po których część populacji wyginie.
Mogą wykorzystać każdy rodzaj unicestwienia, a społeczeństwo nawet - nie będzie tego świadome.
Kluczem do samoobrony przed tym zagrożeniem jest likwidacja Wymiaru Prawa w dotychczasowej formie.
To sędziowie i prokuratorzy byli paliwem KAŻDEGO zbrodniczego systemu! Począwszy od Rewolucji francuskiej, poprzez bolszewicką, nazizm i powojenny stalinizm!
Należy więc ODEBRAĆ im prawo do decydowania o ludzkim życiu!
Może, poprzez ustanowienie Ławy przysięgłych chociaż ja lansuję tezę "cyfrowego sędziego", a więc systemu informatycznego matematycznie rozstrzygającego o winie i karze.
W takim wypadku niemożliwe byłoby jakiekolwiek przyznanie oszustom nieruchomości - jak to było normą w sądach Warszawy.
Jeżeli jednak pozwolimy na przetrwanie stalinizmu w Wymiarze Prawa - to my, albo nasze dzieci ciężko za to zapłacą.
Nikt - nie może czuć się bezpiecznie w Polsce - dopóki ustanowieni przez stalinowskich bandytów sędziowie będą tu rządzić!
Foto: ostoja stalinizmu - polskojęzyczne sądownictwo.
|
|
19 listopad 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Christians in Jerusalem want Jews to stop spitting on them
listopad 14, 2007
przysłał ICP
|
Polsko! Twoja zguba w Rzymie!
grudzień 1, 2006
PNLP
|
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Brzeziński nawołuje do ewakuacji wojsk USA z Iraku
marzec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Śmierć czatuje na sportowców a Temida na urzędników
marzec 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Innej drogi nie ma...
styczeń 25, 2003
|
POLSKA - UNIA
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Dlaczego kontynuujecie wyprzedaż?
maj 5, 2006
|
USA już nie walczy żeby wygrac w Iraku
luty 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak się zostaje członkiem Komisji Trójstronnej?
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
|
Kuty na cztery nogi
styczeń 9, 2003
Tomasz Piwowarski
|
Jeszcze nie jest za pó?no !
wrzesień 2, 2004
Artur Łoboda
|
Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi
marzec 6, 2003
|
Aniołowie Zagłady
kwiecień 6, 2006
przesłała Elzbieta
|
Zniesienie obowiązku wizowego między Rosją a Izraelem
wrzesień 20, 2008
tłumacz
|
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
|
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
|
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
Związki fundacji Maksymiuka z WSI
styczeń 28, 2007
|
Czas mizerykordii
grudzień 14, 2006
Prof. Mirosław Dakowski
|
|
|