|
Płaskoziemcy?
|
|
Ci - którzy atakują myślących samodzielnie Polaków - w ramach wojny kowidowej - rzucają całą masę obelg.
Jedną z nich jest przyrównanie do kuriozalnej grupy kilku osób gdzieś na świecie twierdzących, że "ziemia jest płaska".
I od nich wzięto określenie "płaskoziemcy" - jako pejoratywne i obelżywe.
Trzeba przyznać, że zaprzeczanie wszelkim - zwizualizowanym prawom nauki jest niedorzeczne.
I takich ludzi można traktować jako folklor.
Jak jednak trzeba mieć porąbane w umyśle by uwierzyć w "chorobę bezobjawową" tylko dlatego, że nieliczna grupa polityków i przestępców medyków głosi takie brednie.
Nauka jednoznacznie stwierdza, że KAŻDA choroba wywołuje objawy.
Tak więc ci - którzy twierdzą, że "covid może być bezobjawowy" - zaprzeczają elementarnym aksjomatom nauki.
I to oni są równi przywołanym "płaskoziemcom".
|
|
15 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Coraz bardziej skłaniam się ku tezie, że cały ten cyrk, to przygotowania do wojny, która zapewne obejmie Bliski Wschód.
Zwróciłem uwagę, gdzie rzekomo jest najwięcej siedlisk tego wiruska. Hiszpania, Włochy, Polska.
Dwa pierwsze kraje, to basen morza śródziemnego, po którym, zapewne będzie przebiegała ewakuacja z Bliskiego Wschodu. Polska, jako Polin również jest zrozumiała.
Dziś np. podali, że generał z medycznego instytutu wojskowego w Warszawie apeluje o budowę szpitali polowych i adaptację na ten cel hal i magazynów. Gdzieś tych uciekinierów trzeba będzie w końcu przyjąć i rozlokować, choćby tymczasowo. Skoro eskaluje liczba "chorych", to znak, że działania realne, wojenne się zbliżają.
Tak tylko myślę, ale to mi wydaje się dość logiczne. |
|
2020-10-15
Magellan
|
 |
|
|
Goebbelsy z TVP stosują już tak ordynarną propagandę, że to trudno zdzierżyć.
Nawet nie zauważają, że sami stali się plaskoziemcami. |
|
2020-10-15
Alina
|
 |
|
|
To zwykła żydowska choroba, aplikowana frajerom.
Może skończyć się tylko wtedy jak wyginą nosiciele tej "pandemii" czyli rządzący i propagujący ją dziennikarze.
A jak wyginą skoro są zdrowi i wypasieni? Ano pewnie trzeba im w tym dopomóc.
|
|
2020-10-15
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
"Zafiksowanie, czyli nie ma odwrotu, będzie katastrofa z milionami pasażerów na pokładzie" (https://tiny.pl/749ll)
Ląduj, dziadu, bo gotujesz nam SMOLEŃSK '20! |
|
2020-10-15
hens
|
|
|
|
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W sieci zależności
styczeń 13, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
|
Czy to koniec obecnego systemu finansowego?
styczeń 7, 2009
Dariusz Kosiur
|
Czy RPP obniży stopy procentowe?
luty 13, 2006
|
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
|
Rosja przeciwko zmianie reżymu w Teheranie
wrzesień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezydent poparłby rząd Marka Belki
październik 8, 2004
|
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
|
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
|
Dobrowolne przyznanie się do przestępstwa
kwiecień 16, 2005
|
Znaczenie przesłania papieża do Polaków i do świata
(znawca1)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Komu i Czemu Iran Przeszkadza?
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co było do rozkradzenia - rozkradziono
maj 15, 2008
"Rzeczpospolita"
|
Wyznawcy mamony, czy prawdziwe oblicze Kościoła?
grudzień 17, 2005
PAP
|
Czy Bush jest (pożytecznym) idiotą?
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
..PL.jokes..o "fspaniałej" zachodniej cywilizacji. O indyku - ciut jeszcze.
grudzień 19, 2006
Otmieniec.R
|
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|