|
Płaskoziemcy?
|
|
Ci - którzy atakują myślących samodzielnie Polaków - w ramach wojny kowidowej - rzucają całą masę obelg.
Jedną z nich jest przyrównanie do kuriozalnej grupy kilku osób gdzieś na świecie twierdzących, że "ziemia jest płaska".
I od nich wzięto określenie "płaskoziemcy" - jako pejoratywne i obelżywe.
Trzeba przyznać, że zaprzeczanie wszelkim - zwizualizowanym prawom nauki jest niedorzeczne.
I takich ludzi można traktować jako folklor.
Jak jednak trzeba mieć porąbane w umyśle by uwierzyć w "chorobę bezobjawową" tylko dlatego, że nieliczna grupa polityków i przestępców medyków głosi takie brednie.
Nauka jednoznacznie stwierdza, że KAŻDA choroba wywołuje objawy.
Tak więc ci - którzy twierdzą, że "covid może być bezobjawowy" - zaprzeczają elementarnym aksjomatom nauki.
I to oni są równi przywołanym "płaskoziemcom".
|
|
15 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Coraz bardziej skłaniam się ku tezie, że cały ten cyrk, to przygotowania do wojny, która zapewne obejmie Bliski Wschód.
Zwróciłem uwagę, gdzie rzekomo jest najwięcej siedlisk tego wiruska. Hiszpania, Włochy, Polska.
Dwa pierwsze kraje, to basen morza śródziemnego, po którym, zapewne będzie przebiegała ewakuacja z Bliskiego Wschodu. Polska, jako Polin również jest zrozumiała.
Dziś np. podali, że generał z medycznego instytutu wojskowego w Warszawie apeluje o budowę szpitali polowych i adaptację na ten cel hal i magazynów. Gdzieś tych uciekinierów trzeba będzie w końcu przyjąć i rozlokować, choćby tymczasowo. Skoro eskaluje liczba "chorych", to znak, że działania realne, wojenne się zbliżają.
Tak tylko myślę, ale to mi wydaje się dość logiczne. |
|
2020-10-15
Magellan
|
 |
|
|
Goebbelsy z TVP stosują już tak ordynarną propagandę, że to trudno zdzierżyć.
Nawet nie zauważają, że sami stali się plaskoziemcami. |
|
2020-10-15
Alina
|
 |
|
|
To zwykła żydowska choroba, aplikowana frajerom.
Może skończyć się tylko wtedy jak wyginą nosiciele tej "pandemii" czyli rządzący i propagujący ją dziennikarze.
A jak wyginą skoro są zdrowi i wypasieni? Ano pewnie trzeba im w tym dopomóc.
|
|
2020-10-15
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
"Zafiksowanie, czyli nie ma odwrotu, będzie katastrofa z milionami pasażerów na pokładzie" (https://tiny.pl/749ll)
Ląduj, dziadu, bo gotujesz nam SMOLEŃSK '20! |
|
2020-10-15
hens
|
|
|
|
Uratowac Polski istnienie
lipiec 17, 2008
...
|
Nowy "Rurociag Pokoju"
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
|
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
|
Historia pewnej mykwy
kwiecień 30, 2008
Artur Łoboda
|
Tadeusz Rejtan
czerwiec 7, 2003
Stanisław Tubek
|
Czy Polacy rozumieja zagrozenia ?
grudzień 5, 2005
przesłała Elzbieta
|
100 lat za murzynami
luty 3, 2007
Artur Łoboda
|
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM
marzec 6, 2004
|
Bogata Rosja, biedni Rosjanie
grudzień 18, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
|
Pozorowanie etyki, czyli etyka w służbie kapitału
maj 12, 2007
Gracjan Cimek
|
"Ostatnie 2 lata to czas stracony dla gospodarki..."
wrzesień 8, 2007
|
Głupota, która boli
październik 26, 2004
|
Polskie strategie i inicjatywy historyczne
wrzesień 11, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
|
sdfsaf
październik 4, 2005
adssa
|
Kongres Amerykański zezwolił prezydentowi USA na rozpoczęcie wojny przeciwko Irakowi
marzec 6, 2003
|
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
|
„Zapytanie obywatelskie”
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
styczeń 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|