|
Płaskoziemcy?
|
|
Ci - którzy atakują myślących samodzielnie Polaków - w ramach wojny kowidowej - rzucają całą masę obelg.
Jedną z nich jest przyrównanie do kuriozalnej grupy kilku osób gdzieś na świecie twierdzących, że "ziemia jest płaska".
I od nich wzięto określenie "płaskoziemcy" - jako pejoratywne i obelżywe.
Trzeba przyznać, że zaprzeczanie wszelkim - zwizualizowanym prawom nauki jest niedorzeczne.
I takich ludzi można traktować jako folklor.
Jak jednak trzeba mieć porąbane w umyśle by uwierzyć w "chorobę bezobjawową" tylko dlatego, że nieliczna grupa polityków i przestępców medyków głosi takie brednie.
Nauka jednoznacznie stwierdza, że KAŻDA choroba wywołuje objawy.
Tak więc ci - którzy twierdzą, że "covid może być bezobjawowy" - zaprzeczają elementarnym aksjomatom nauki.
I to oni są równi przywołanym "płaskoziemcom".
|
|
15 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Coraz bardziej skłaniam się ku tezie, że cały ten cyrk, to przygotowania do wojny, która zapewne obejmie Bliski Wschód.
Zwróciłem uwagę, gdzie rzekomo jest najwięcej siedlisk tego wiruska. Hiszpania, Włochy, Polska.
Dwa pierwsze kraje, to basen morza śródziemnego, po którym, zapewne będzie przebiegała ewakuacja z Bliskiego Wschodu. Polska, jako Polin również jest zrozumiała.
Dziś np. podali, że generał z medycznego instytutu wojskowego w Warszawie apeluje o budowę szpitali polowych i adaptację na ten cel hal i magazynów. Gdzieś tych uciekinierów trzeba będzie w końcu przyjąć i rozlokować, choćby tymczasowo. Skoro eskaluje liczba "chorych", to znak, że działania realne, wojenne się zbliżają.
Tak tylko myślę, ale to mi wydaje się dość logiczne. |
|
2020-10-15
Magellan
|
 |
|
|
Goebbelsy z TVP stosują już tak ordynarną propagandę, że to trudno zdzierżyć.
Nawet nie zauważają, że sami stali się plaskoziemcami. |
|
2020-10-15
Alina
|
 |
|
|
To zwykła żydowska choroba, aplikowana frajerom.
Może skończyć się tylko wtedy jak wyginą nosiciele tej "pandemii" czyli rządzący i propagujący ją dziennikarze.
A jak wyginą skoro są zdrowi i wypasieni? Ano pewnie trzeba im w tym dopomóc.
|
|
2020-10-15
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
"Zafiksowanie, czyli nie ma odwrotu, będzie katastrofa z milionami pasażerów na pokładzie" (https://tiny.pl/749ll)
Ląduj, dziadu, bo gotujesz nam SMOLEŃSK '20! |
|
2020-10-15
hens
|
|
|
|
Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chucpa po Niemiecku
kwiecień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
LIST OTWARTY
lipiec 22, 2003
mars
|
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
St. Paul as “Godfather” of Capitalist Super State
listopad 10, 2007
Marek Głogoczowski
|
Gnidy III Rzeczypospolitej
marzec 29, 2003
Dr Marek Głogoczowski
|
Propozycja Geremka
lipiec 15, 2008
...
|
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wigilia Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2007
Marek Olżyński
|
Nosił ślepy kulawego -
czyli plan Balcerowicza wobec Polski
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Nie tylko Europejczykom odbiło
kwiecień 30, 2003
|
List 0twarty do Ministra Spraiwedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro oraz posła Artura Zawiszy
październik 1, 2006
|
EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
|
"Młyn na wodę"
sierpień 31, 2004
|
LIST PRYWATNY DO ARTURA ŁOBODY
wrzesień 12, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
|
Łódzkie pogotowie nie zabijało
sierpień 13, 2002
Dziennik Łódzki
|
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
"Krew jego spadnie na nas i na syny nasze"
Politycznego szantażu wobec Husajna ciąg dalszy
luty 9, 2003
zaprasza.net
|
|
|