|
Płaskoziemcy?
|
|
Ci - którzy atakują myślących samodzielnie Polaków - w ramach wojny kowidowej - rzucają całą masę obelg.
Jedną z nich jest przyrównanie do kuriozalnej grupy kilku osób gdzieś na świecie twierdzących, że "ziemia jest płaska".
I od nich wzięto określenie "płaskoziemcy" - jako pejoratywne i obelżywe.
Trzeba przyznać, że zaprzeczanie wszelkim - zwizualizowanym prawom nauki jest niedorzeczne.
I takich ludzi można traktować jako folklor.
Jak jednak trzeba mieć porąbane w umyśle by uwierzyć w "chorobę bezobjawową" tylko dlatego, że nieliczna grupa polityków i przestępców medyków głosi takie brednie.
Nauka jednoznacznie stwierdza, że KAŻDA choroba wywołuje objawy.
Tak więc ci - którzy twierdzą, że "covid może być bezobjawowy" - zaprzeczają elementarnym aksjomatom nauki.
I to oni są równi przywołanym "płaskoziemcom".
|
|
15 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Coraz bardziej skłaniam się ku tezie, że cały ten cyrk, to przygotowania do wojny, która zapewne obejmie Bliski Wschód.
Zwróciłem uwagę, gdzie rzekomo jest najwięcej siedlisk tego wiruska. Hiszpania, Włochy, Polska.
Dwa pierwsze kraje, to basen morza śródziemnego, po którym, zapewne będzie przebiegała ewakuacja z Bliskiego Wschodu. Polska, jako Polin również jest zrozumiała.
Dziś np. podali, że generał z medycznego instytutu wojskowego w Warszawie apeluje o budowę szpitali polowych i adaptację na ten cel hal i magazynów. Gdzieś tych uciekinierów trzeba będzie w końcu przyjąć i rozlokować, choćby tymczasowo. Skoro eskaluje liczba "chorych", to znak, że działania realne, wojenne się zbliżają.
Tak tylko myślę, ale to mi wydaje się dość logiczne. |
|
2020-10-15
Magellan
|
 |
|
|
Goebbelsy z TVP stosują już tak ordynarną propagandę, że to trudno zdzierżyć.
Nawet nie zauważają, że sami stali się plaskoziemcami. |
|
2020-10-15
Alina
|
 |
|
|
To zwykła żydowska choroba, aplikowana frajerom.
Może skończyć się tylko wtedy jak wyginą nosiciele tej "pandemii" czyli rządzący i propagujący ją dziennikarze.
A jak wyginą skoro są zdrowi i wypasieni? Ano pewnie trzeba im w tym dopomóc.
|
|
2020-10-15
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
"Zafiksowanie, czyli nie ma odwrotu, będzie katastrofa z milionami pasażerów na pokładzie" (https://tiny.pl/749ll)
Ląduj, dziadu, bo gotujesz nam SMOLEŃSK '20! |
|
2020-10-15
hens
|
|
|
|
Szatański chichot historii
sierpień 7, 2005
Witold Filipowicz
|
Miller nie bąd? głupi
marzec 27, 2003
Artur Łoboda
|
Polska ludzi uczciwych
sierpień 4, 2003
Jerzy Przystawa, Wrocław, 30 lipca 2003
|
POLSKO - POLONIJNA
ORGANIZACJA NARODU POLSKIEGO
listopad 14, 2004
|
Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
|
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Globalizacja, czyli programowy upadek Świata
luty 20, 2005
Artur Łoboda
|
"Tango nied?wiedzia, smoka i słonia"
październik 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
SOCJOBIOLOGIA: człowiek jako zwierzę
grudzień 16, 2002
|
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bez retuszu-Jerzy Robert Nowak
październik 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Ocieplenie
październik 9, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
A mówią że to Polacy są głupi
kwiecień 5, 2003
PAP
|
List Layli Anwar do Saddama Husseina.
styczeń 9, 2007
tezlav von roya
|
AKT Nasza Lektura
„Władza globalizacji”- Jadwiga Staniszkis
grudzień 9, 2004
|
Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
|
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
|
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
|
Upadek tzw.IVRP
sierpień 31, 2007
Bogusław
|
|
|