|
Płaskoziemcy?
|
|
Ci - którzy atakują myślących samodzielnie Polaków - w ramach wojny kowidowej - rzucają całą masę obelg.
Jedną z nich jest przyrównanie do kuriozalnej grupy kilku osób gdzieś na świecie twierdzących, że "ziemia jest płaska".
I od nich wzięto określenie "płaskoziemcy" - jako pejoratywne i obelżywe.
Trzeba przyznać, że zaprzeczanie wszelkim - zwizualizowanym prawom nauki jest niedorzeczne.
I takich ludzi można traktować jako folklor.
Jak jednak trzeba mieć porąbane w umyśle by uwierzyć w "chorobę bezobjawową" tylko dlatego, że nieliczna grupa polityków i przestępców medyków głosi takie brednie.
Nauka jednoznacznie stwierdza, że KAŻDA choroba wywołuje objawy.
Tak więc ci - którzy twierdzą, że "covid może być bezobjawowy" - zaprzeczają elementarnym aksjomatom nauki.
I to oni są równi przywołanym "płaskoziemcom".
|
|
15 październik 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Coraz bardziej skłaniam się ku tezie, że cały ten cyrk, to przygotowania do wojny, która zapewne obejmie Bliski Wschód.
Zwróciłem uwagę, gdzie rzekomo jest najwięcej siedlisk tego wiruska. Hiszpania, Włochy, Polska.
Dwa pierwsze kraje, to basen morza śródziemnego, po którym, zapewne będzie przebiegała ewakuacja z Bliskiego Wschodu. Polska, jako Polin również jest zrozumiała.
Dziś np. podali, że generał z medycznego instytutu wojskowego w Warszawie apeluje o budowę szpitali polowych i adaptację na ten cel hal i magazynów. Gdzieś tych uciekinierów trzeba będzie w końcu przyjąć i rozlokować, choćby tymczasowo. Skoro eskaluje liczba "chorych", to znak, że działania realne, wojenne się zbliżają.
Tak tylko myślę, ale to mi wydaje się dość logiczne. |
|
2020-10-15
Magellan
|
 |
|
|
Goebbelsy z TVP stosują już tak ordynarną propagandę, że to trudno zdzierżyć.
Nawet nie zauważają, że sami stali się plaskoziemcami. |
|
2020-10-15
Alina
|
 |
|
|
To zwykła żydowska choroba, aplikowana frajerom.
Może skończyć się tylko wtedy jak wyginą nosiciele tej "pandemii" czyli rządzący i propagujący ją dziennikarze.
A jak wyginą skoro są zdrowi i wypasieni? Ano pewnie trzeba im w tym dopomóc.
|
|
2020-10-15
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
"Zafiksowanie, czyli nie ma odwrotu, będzie katastrofa z milionami pasażerów na pokładzie" (https://tiny.pl/749ll)
Ląduj, dziadu, bo gotujesz nam SMOLEŃSK '20! |
|
2020-10-15
hens
|
|
|
|
Bohaterowie
styczeń 19, 2009
PAP
|
W 2002 roku dług publiczny wynosił 47,5 proc. PKB
styczeń 14, 2003
PAP
|
Tragedia Iraku jest przez media ukrywana przed Amerykanami
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Papież wie, po co przyjeżdża do Polski
sierpień 18, 2002
PAP
|
Czy społeczeństwo polskie zacznie myśleć?
wrzesień 22, 2003
Artur Łoboda
|
Prawdziwi władcy naszego Świata
czerwiec 2, 2003
Jan Ogonowski
|
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
|
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
|
Skutki klęski USA w Iraku
maj 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Puszka Pandory otwarta
kwiecień 15, 2003
IAR
|
Trzynastki dla sfery bezproduktywnej
luty 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
|
Dzisiaj mam urlop
lipiec 27, 2008
Marek Jastrząb
|
"Polska krajem biedy i złodziei samochodów"
styczeń 30, 2004
PAP
|
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
|
Komu potrzebne jest Red Watch
luty 27, 2008
Artur Łoboda
|
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
|
PAX americana
październik 21, 2004
|
Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?
listopad 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|