To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej.
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani
Przez dziesięć dni pozostawiliśmy na pierwszym miejscu informację dotyczącą zbrodni amerykańskich na afgańskich dzieciach - która wypływa ze stosowania przez armię amerykańską bomb ze zubożonym uranem. http://zaprasza.net/a_y.php?mid=21793
Nie wywarła ona większego wrażenia na odwiedzających.
Dziś inna szokująca wiadomość - dotycząca zbrodniczej działalności kosowskich Albańczyków.
W naszym imieniu - polskojęzyczna polityczna hołota uznała za legalne takie działania - zgodnie z duchem Unii Europejskiej.