|
"SOK z Buraka" to ESENCJA PO
|
|
Dziś w mediach rolę mamymadzi pełni temat "SOK z Buraka". Jakiś obrzydliwy portal, produkujący u swoich sympatyków agresywną nienawiść w stosunku do przeciwników politycznych. Finansuje tę "produkcję" Platforma Obywatelska, a celem ataku przeznaczonym do zniszczenia jest PiS. Nie wiem jak można publicznie robić coś takiego, jaki jest stan psychiatryczny autorów tego portalu.
Dla mnie "SOK z Buraka" to ESENCJA z mózgów członków Platformy Obywatelskiej, sama kwintesencja intelektów elity platformerskiej, krystalicznie czysty, zawierający wszystko czym może się poszczycić Platforma Obywatelska i jej członkowie oraz sympatycy. Czyste buractwo czerwone.
Niestety nikt nie bada wpływu tego przekazu na przypadki depresji, agresji. Czy jacyś studenci psychologii prowadzą w szpitalach badania co pacjenci oglądali i czytali tuż przed pojawieniem, atakiem choroby? Albo jakie są wybory polityczne chorych osób.
Ciekawe jest też jakie partie wybierają zwolennicy TVN, Polsatu, TVP, RM, ci którzy nie oglądają tv, jakie są preferencje polityczne ludzi czerpiących wiedzę o świecie tylko z internetu.
|
|
3 marzec 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
Apartheid panuje w Izraelu
luty 14, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy "przedszkolanka" i Izrael Nabawi Swiat Wojny z Iranem?
kwiecień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
|
MS:Astronomiczne żądania Eureko
styczeń 23, 2008
PAP
|
Tak mi się napisało.
listopad 7, 2006
"Waldi"
|
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Napisz Millerowi co myslisz!! Akcja mailingowa!
luty 28, 2003
|
Israel Über Alles
listopad 14, 2007
przysłał ICP
|
Antyhellenizm jako "misja cywilizacyjna" Zachodu
listopad 6, 2006
dr Marek Głogoczowski
|
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
|
Po wyborach
listopad 29, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
LPR przeciw "referendalnej furtce"
listopad 22, 2002
PAP
|
sukiennice
luty 7, 2006
|
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
|
THE ROLE OF ZIONISM IN THE HOLOCAUST
wrzesień 10, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kaczyński: prawda o PRL nieznana
lipiec 31, 2002
IAR
|
Dialog o Polityce Zagranicznej USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Palestynizacja Swiata?
czerwiec 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
|
Moja Polsko
luty 4, 2003
|
|
|