|
"SOK z Buraka" to ESENCJA PO
|
|
Dziś w mediach rolę mamymadzi pełni temat "SOK z Buraka". Jakiś obrzydliwy portal, produkujący u swoich sympatyków agresywną nienawiść w stosunku do przeciwników politycznych. Finansuje tę "produkcję" Platforma Obywatelska, a celem ataku przeznaczonym do zniszczenia jest PiS. Nie wiem jak można publicznie robić coś takiego, jaki jest stan psychiatryczny autorów tego portalu.
Dla mnie "SOK z Buraka" to ESENCJA z mózgów członków Platformy Obywatelskiej, sama kwintesencja intelektów elity platformerskiej, krystalicznie czysty, zawierający wszystko czym może się poszczycić Platforma Obywatelska i jej członkowie oraz sympatycy. Czyste buractwo czerwone.
Niestety nikt nie bada wpływu tego przekazu na przypadki depresji, agresji. Czy jacyś studenci psychologii prowadzą w szpitalach badania co pacjenci oglądali i czytali tuż przed pojawieniem, atakiem choroby? Albo jakie są wybory polityczne chorych osób.
Ciekawe jest też jakie partie wybierają zwolennicy TVN, Polsatu, TVP, RM, ci którzy nie oglądają tv, jakie są preferencje polityczne ludzi czerpiących wiedzę o świecie tylko z internetu.
|
|
3 marzec 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
Czwartego Lipca Dzień Prowokacji?
lipiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PUBLIC RELATIONS – kształcenie ogłupiałego motłochu
sierpień 10, 2006
meditus
|
Prezydencka troska, czy gra pozorów
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
|
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
|
Poznań 1956 - początek złotych lat socjalizmu
czerwiec 30, 2006
Olaf Swolkień
|
To Twoja kolejna "lektura obowiązkowa"
grudzień 31, 2006
mil.
|
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
|
Masoneria (3) Wielki Światowy Spisek
listopad 26, 2003
|
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
|
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
|
POLSKA - UNIA 21
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
"Amerykański Hak" na K & K
październik 14, 2007
przysłał MG
|
Doktryna 3 Wrogów?
maj 5, 2005
realista
|
"Nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub"
wrzesień 23, 2005
przeslala Elzbieta
|
Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
|
Podług siebie
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
|
Prezydent: Ofiara nie była daremna
lipiec 31, 2004
|
2008.08.27. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
sierpień 27, 2008
tłumacz
|
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|