|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
więcej -> |
|
Były prezydent Bush zbrodniarzem wojennym?
|
|
Na łamach gazety „The Wall Street Journal” z 1 marca 2009 roku były prezes stowarzyszenia historyków w USA, Thomas Fleming, zastanawia się, czy George’a W. Busha nie powinno się nazwać najgorszym prezydentem w historii USA. Nie ulega wątpliwości, że przez całe dziesięciolecia po drugiej wojnie światowej Stany Zjednoczone w porównaniu z sowieckim imperium zła cieszyły się na świecie bardzo dobrą opinią.
Natomiast Bush nie tylko doprowadził USA do kryzysu ekonomicznego i astronomicznego zadłużenia, ale jednocześnie zhańbił swój urząd łamaniem konwencji genewskich w traktowaniu jeńców i stosowaniu tortur w czasie niezwykle brutalnych przesłuchań oraz przez nakazywanie oprawcom stosowania „usprawnionych metod” podczas zadawania pytań więzionym ludziom. Nazywał te zbrodnicze metody „enhenced interrogation”. Bush zamierzał nawet stworzyć nowe definicje tortur, próbując za pomocą logiki talmudycznej uzasadniać okrucieństwo, co spotykało się z tym ostrzejszą krytyką USA.
Jest rzeczą bardzo mało prawdopodobną, by rząd Obamy wszczął formalne dochodzenie w sprawie zbrodni wojennych, o które oskarżają byłego prezydenta Amnesty International i inne organizacje międzynarodowe. Międzynarodowy Sąd Kryminalny przy ONZ obejmował swoją kompetencją Stany Zjednoczone po podpisaniu przez prezydenta Billa Clintona właściwego traktatu. Dotąd ponad sto państw ratyfikowało kompetencje Międzynarodowego Trybunału Kryminalnego (MTK) w Hadze.
Tymczasem prezydent G.W. Bush odwołał decyzję prezydenta Clintona i w ten sposób mógł łamać prawa międzynarodowe bez takich konsekwencji, jak oskarżenie przed MTK w Hadze (The Hague) o zbrodnie stosowania tortur, o nieuzasadnioną względami samoobrony USA inwazję na Irak oraz zdewastowanie tego kraju i śmierć tysięcy ludzi.
Międzynarodowy Trybunał Kryminalny w Hadze jest ostateczną instancją, która ma interweniować w czasie, kiedy władze, którym podlega oskarżony lub oskarżeni, nie są w stanie lub nie chcą przeprowadzić właściwego przewodu sądowego. Głównymi płatnikami utrzymującymi Międzynarodowy Trybunału Kryminalny (MTK) w Hadze są Niemcy, Francja i Wlk. Brytania..
Petycja, jak dotąd podpisana przez 43.596 obywateli USA, 2 lutego 2009 roku trafiła do gabinetu ministra sprawiedliwości Eryka Holdera, w celu naznaczenia przez niego specjalnego prokuratora do zbadania i osądzenia zbrodni wojennych dokonanych na rozkaz rządu prezydenta George’a Busha i wiceprezydenta Dicka Chenneya. Eryk Holder był wiceministrem sprawiedliwości w rządzie prezydenta Clintona i wówczas przeprowadzał „zapobiegawcze ułaskawienia”, na wypadek gdyby miliarder Mark Rich, popierany przez mafię żydowsko-rosyjską, został schwytany i aresztowany za swoje przestępstwa podatkowe na korzyść Izraela.
Fałszywe oskarżenie Iraku przez rząd Busha o udział w zbrodniczym zburzeniu wieżowców w Nowym Jorku spowodowało akty zemsty na Irakijczykach, wobec których żołnierze amerykańscy używali języka nienawiści, traktując ich jak przedmioty, a nie ludzi, i używając w stosunku do nich formy nijakiej it („to”). Akty terroru, takie jak przejeżdżanie przez tłum wozami pancernymi, wpłynęło w sposób niszczący na psychikę wielu żołnierzy USA, tak, że odnotowuje się wśród nich najwyższy procent samobójstw w historii statystyk wojsk amerykańskich.
Termin „gitmoryzacja” (gitmorization) oznacza przekształcanie więzienia Abu Gharib koło Bagdadu na wzór więzienia w bazie USA w Guantanamo na Kubie, gdzie wię?niowie byli kwalifikowani jako enemy combatants, czyli „wrodzy kombatanci”, a nie jeńcy wojenni lub schwytani partyzanci. Termin ten padł w przemówieniu byłej generał brygady, pani Janis Karpinski, która opisała swoje doświadczenia także w książce pod tytułem One Woman’s Army: The Commanding General of Abu Gharib Tells Her Story.
Być może polskie nazwisko „Janis Karpinski” przyczyniło się do decyzji obciążenia jej za zbrodnie tortur popełniane na Irakijczykach, mężczyznach i kobietach, w jednym z kilkunastu więzień, strzeżonych przez jej oddział 800 żandarmów wojskowych. Według zeznań generał Karpinsky i zgodnie z treścią jej książki, władze wyższe rangą niż ona zabroniły jej dostępu do oddziału jednego z więzień pod Bagdadem, Abu Gharib, w którym to oddziale miała miejsce „gitmoryzacja”, czyli stosowanie tortur na wzór stosowanych wcześniej w więzieniu w Guantanamo.
Trzeba pamiętać, że neokonserwatyści-syjoniści w rządzie Busha byli architektami zbrodni tortur wzorowanych na traktowaniu Arabów przez Izrael i stosowania nawet „pozycji palestyńskiej”, która polega na skuciu nadgarstków wię?nia za jego plecami i wieszanie go za kajdany aż do utraty przytomności. Wiedzę na temat stosowania tortur przekazywali Amerykanom izraelscy doradcy i tłumacze z arabskiego na angielski. Ludziom tym rząd USA płacił po 1000 dolarów dziennie.
Żydowski ruch roszczeniowy doprowadził do tego, że obecnie w USA najczarniejsze charaktery występujące w dreszczowcach kryminalnych noszą polsko brzmiące nazwiska. Nie zdziwiłbym się, gdyby na fali tej fałszywej propagandy oszustów, którzy bogacą się na konto tragedii Żydów w czasie ostatniej wojny światowej, pani generał Janis Karpinski, jako z pochodzenia Polka, została wybrana na „kozła ofiarnego” w całej tej haniebnej sprawie
WWW.pogonowski.com |
|
3 marzec 2009
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
O "bohaterach" .....
maj 15, 2007
przeslala Elzbieta
|
Rozdrapywanie starych ran: Katyń w oczach wrogów Imperium Obłudy
luty 28, 2008
Izrael Szamir (Tel Aviv) Marek Głogoczowski
|
Wyposazenie wojska do Afganistanu
maj 25, 2007
Goska
|
20 mld euro na inwestycje ekologiczne
sierpień 24, 2002
IAR
|
"Brzytew", czyli wolność wynegocjowana
wrzesień 5, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Obronne rakiety, Polska i Kuba oraz Unia Europejska
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
|
Koszty aneksji do UE (1)
marzec 14, 2003
Piotr Wesołowski
|
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
|
Odkryto tajne konta byłych szefów PZU
kwiecień 6, 2007
PAP
|
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
|
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
|
Metamrfoza Dolara
styczeń 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Unijna pomoc dla polskiej rodziny
styczeń 31, 2008
PAP
|
Spór o polski ład ekonomiczny
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Pewnego razu, Gomułka ...
luty 20, 2004
El
|
Czy takie traktowanie jest zgodne z obowiązującym Prawem ???? RP.
lipiec 4, 2004
Poniżony pracownik!!!!!
|
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
|
Wojskowa dyktatura
wrzesień 4, 2003
Stanisław Tyminski
|
"Pozytywista Putin"
styczeń 22, 2007
Andrzej de Lazari
|
więcej -> |
|