|
Wywrócić w końcu Okrągły Stół. Apel do Polaków
|
|
Od lat powtarzam, że człowiek uczciwy winien trzymać się z dala od polityków.
Jeszcze niedawno pisałem by pójść na wybory tylko po to - by przekreślić kartę do głosowania.
Z drugiej strony często powtarzam że aktywność polityczna Polaków jest skandaliczna a nihilizm moralny polskiej klasy politycznej wypływa z lenistwa nie-głosujących oraz nihilizmu moralnego głosujących..
Dla zaoszczędzenia kilku złotych Rodacy przeglądną wszystkie gazetki reklamowe, pojadą na drugi koniec miasta do hipermarketu by kupić coś tańszego.
Ale tylko nieliczni zadadzą sobie trud by poznać kandydatów w wyborach. Nikomu się nie chce myśleć, podjąć decyzję wyboru.
Dodatkowym argumentem jest przekonanie, że nasz kandydat i tak nie ma szans w wyborach.
Chciałbym zmienić ten stan rzeczy.
W chwili obecnej pojawiło się kilu kandydatów, którym należałoby się przypatrzeć.
Bogusław Ziętek
Gabriel Janowski
Kornel Morawiecki
Krzysztof Mazurski
Józef Wójcik
Składam dziś Rodakom propozycję.
Podpiszcie ich listy poparcia do kandydowania na Prezydenta RP. (możecie podpisać dla każdego z nich)
W międzyczasie ja postaram się z wszystkimi z nich skontaktować by utworzyć wspólny front.
Ten z kandydatów - którego program będzie najbliższy wszystkim a który jednocześnie będzie miał szanse zagrożenia funkcjonującemu układowi politycznemu - pozostanie na placu boju. Pozostali wycofają się i dadzą mu swoje poparcie.
To jedyna szansa by przerwać ten węzeł gordyjski.
Pomyślimy także nad systemem zabezpieczeń, by nasz ewentualny kandydat dopełnił na urzędzie obietnic wyborczych.
Może do wspomnianej listy dopiszecie nowe osoby. Może wśród kandydatów jest jeszcze ktoś - kto chce i jest godzien wystąpić we wspólnej walce o Polskę.
Proszę o przekazanie tego apelu jak najszerzej - na wszystkie Fora i Portale - które powstały z pobudek patriotycznych.
|
|
27 kwiecień 2010
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Popieram. Zawsze głosiłem hasło PRECZ Z OKRĄGŁYM STOŁEM! Nie tylko wymienieni, ale również piosenkarz Jan Pietrzak czy przedsiębiorca Stan Tymiński nie ześwinili się kolaboracją ani z aparatem PZPR ani z trockistowską agenturą generała Kiszczaka. Innych przy Okragłym Stole nie było, a rozgrywki między Olkiem, Bolkiem, Kaczyńskimi czy Gwiazdami nigdy mnie nie interesowały. |
|
2010-04-27
tłumacz
|
 |
|
|
| Alez naturalnie, popierajcie uczciwie, goraco, Konrada Morawieckiego. Jego poglady globalistyczne beda docenione przez swiatowych decydentow, a polacy beda mieli krolestwo boze zaraz po 20 czerwca 2010! |
|
2010-04-28
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla Żydów
styczeń 8, 2006
http://www.kielce.pl/forum/
|
Bruksela odmawia. Finisz w złym stylu
styczeń 29, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
|
Pogrzeb Zofii Hertz
czerwiec 25, 2003
IAR
|
Życie jest Lepperem ("Życie")
marzec 18, 2004
|
Polska - to wielka rzecz
luty 11, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Rozłam w NATO i odosobnienie USA
kwiecień 12, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
lś
|
Oferta dostaw do Afganistanu przez Rosję nie wygodna dla USA?
marzec 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
|
Co zapamietale realizuja starozakonni globalisci
listopad 11, 2007
kruzoe2
|
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
|
Krytyka polskiego systemu podatkowego
marzec 7, 2004
PAP
|
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Poszukiwany - porwany (Bioferm cz.1)
styczeń 13, 2006
zn
|
Już nie elekt
grudzień 23, 2005
Marek Olżyński
|
Proszę, przebaczcie nam!
kwiecień 25, 2003
PAP
|
Komunikat
styczeń 4, 2006
Zbigniew Rutkowski
|
Teozofia Filona z Aleksandrii jako podstawa poznawcza nauki i cywilizacji Zachodu
listopad 10, 2004
Marek Głogoczowski
|
|
|