ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
więcej ->

 
 

Steinbach: unieważnić dekrety przed wstąpieniem do UE

Przewodnicząca Związku Wypędzonych (BdV) Erika Steinbach ponownie wezwała kraje ubiegające się o członkostwo w UE do unieważnienia przed wstąpieniem do Unii ustaw dotyczących wywłaszczenia i przymusowego wysiedlenia ludności niemieckiej po II wojnie światowej.

Pragniemy, by sąsiadujące z nami narody stały się członkami Unii Europejskiej. Wiemy przecież z własnego doświadczenia i ze stron ojczystych, że Europa nie kończy się ani na Odrze i Nysie, ani też na Lesie Bawarskim. Pragniemy jednak, aby ustawy skierowane przeciwko prawom człowieka zostały unieważnione przed wstąpieniem (do UE). W przeciwnym razie unijna wspólnota prawa i wartości dozna uszczerbku - powiedziała Steinbach w sobotę w Berlinie podczas obchodów Dnia Stron Ojczystych.

Szefowa BdV wezwała Komisję Europejską do zastosowania wobec kandydatów kryteriów komisji ds. praw człowieka ONZ zamiast zastygać w moralnej wstrzemię?liwości.

Nawiązując do dyskusji o lokalizacji i zadaniach planowanego Centrum przeciwko Wypędzeniom Steinbach opowiedziała się ponownie za Berliniem jako najwłaściwszym miejscem. Przedstawienie wypędzenia Niemców w sposób odpowiadający rozmiarom tego wydarzenia jest elementarnym niemieckim zadaniem, którego nie wolno przerzucić na inny kraj - podkreśliła Steinbach.

Forsowany od dwóch lat przez Związek Wypędzonych projekt Centrum przeciw Wypędzeniom jest przedmiotem ostrej polemiki w Niemczech. SPD i Zieloni uważają, że taka placówka powinna mieć od początku profil europejski i być raczej placówką badawczą i archiwum niż miejscem pamięci.

Na wniosek socjaldemokratów i Zielonych Bundestag wezwał w lipcu do podjęcia międzynarodowego dialogu na temat celowości powołania centrum. Jedną z propozycji jest ulokowanie placówki we Wrocławiu. Chadecja popiera natomiast bez zastrzeżeń projekt Steinbach, zapowiadając, że zrealizuje go w przypadku wygrania wrześniowych wyborów.
31 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Patriotyzm
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Co takiego kryje przeszłość, że zamyka usta historykom IPN?
styczeń 31, 2008
Marek Olżyński
Prezydent pożyczy wojewodzie
kwiecień 4, 2007
Ziemia obiecana
sierpień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Doktryna 3 Wrogów?
maj 5, 2005
realista
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Dorota Doda Rabczewska - famous Polish singer
listopad 1, 2007
ALEKS
Szwajcaria blokuje kolejne konta w "aferze sprzętowej"
sierpień 2, 2004
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 13, 2005
zaprasza.net
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
Hassan Nasrallah nowy przywódca jak Naser?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dziennikarzom brakuje szacunku dla prawdy
październik 27, 2008
Artur Łoboda
Czego nie zdziałał w Stanie Wojennym to realizuje w TVN
grudzień 20, 2006
PAP
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
Wybaczcie nam Wołyń - piszą intelektualiści
luty 24, 2003
PAP
List do Prezydenta Boliwariańskiej Republiki Wenezueli
grudzień 1, 2006
Bogusław Ziętek
Delegacje

styczeń 25, 2005
redakcja zaprasza.net
Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu
czerwiec 27, 2006
Leszek Skonka
Kto narozrabiał w moim mieście?
luty 15, 2008
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media