ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Bankructwo Ukrainy 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
więcej ->

 
 

Paszporty elektroniczne

Paszporty elektroniczne łatwe do skopiowania
Ponowny Apel BIBUŁY do MSWiA i Posłów RP o wycofanie ePaszportów

Paszporty z wbudowanym chipem RFID (Radio Frequency Identification), czyli tzw. ePaszporty, wprowadzane są przez rządy wielu krajów, w tym od sierpnia br. również przez Polskę. Eksperci od samego początku stosowania tej technologii wskazują jednak na niebezpieczeństwa użycia jej szczególnie w dokumentach identyfikacyjnych. Niebezpieczeństwa te wynikają z możliwości zdalnego odczytania zawartości chipa, a więc wszystkich danych posiadacza paszportu, i użycia tak zdobytych danych przez niepowołane osoby. Drugim punktem spornym jest możliwość automatycznego śledzenia obywateli. Pomimo, iż władze doskonale zdają sobie sprawę z tych niebezpieczeństw (zob. zbiór tekstów poniżej), to albo zaprzeczają istnieniu takich możliwości technicznych, albo posuwają się do nieodpowiedzialnych i wprowadzających w błąd oświadczeń.

Po doniesieniach badaczy niemieckich (sierpień 2006), w niedawnym eksperymencie dwaj brytyjscy informatycy: Lukas Grunwald i Christian Bottger pokazali po raz kolejny, iż możliwe jest sklonowanie paszportu i to przy nieznacznych nakładach finansowych. Nabywając za 200 Euro urządzenie do przechwytywania sygnałów z chipów RFID oraz korzystając z software'u Golden Reader Tool, używanego przez służby graniczną, informatycy ściągnęli dane z paszportu i załadowali je do czystego, nowego chipu. W ten sposób zademonstrowali oni, że w dosłownie pięć minut można stworzyć idealną kopię paszportu ze wszystkimi danymi, łącznie ze zdjęciem posiadacza.

Brytyjskiemu UK Home Office nie pozostało nic innego, jak zaprzeczanie, że taka możliwość wogóle istnieje. Rzecznik prasowy powiedział, że "Jest trudne do wyobrażenia sobie dlaczego ktokolwiek chciałby mieć dostęp do informacji zawartej w chipie. [...] Poza fotografią, która może być łatwo dostępna innymi sposobami, [osoby takie] nie osiągnęłyby żadnych informacji, których nie miałby już, zatem całe przedsiewzięcie jest bezprzedmiotowe, gdyż jedyne informacje zapisywane w chipie ePaszportu są podstawowymi informacjami, które sa do odczytania na innych stronach Paszportu." Rzecznik dodał, że "Samo skopiowanie chipu nie oznacza, że paszport może być sfałszowany do nielegalnego czy nieautoryzowanego użycia. Brytyjskie paszporty są tak zaprojektowane, iż zamiana chipu jest praktycznie niemożliwa, a inne środki bezpieczeństwa wmontowane w paszporty doprowadzają do tego, że tak podrobianie paszporty stają się dokumentem całkowicie bezużytecznym."

Z oczywistych względów nie zgadza się z tym Lukas Grunwald, konsultant firmy DN-Systems, który twierdzi, że posiadacz ePaszportu narażony jest na większe niebezpieczeństwo niż posiadacz tradycyjnego paszportu, z uwagi wlaśnie na możliwość kradzieży danych z chipu RFID. "W niemal każdym kraju wydającym ePaszporty znajduje się grupa ekspertów, którzy krzyczą z całych sił: 'To nie jest bezpieczne. Użycie tej technologii nie jest dobrym pomysłem!'". Christian Böttger, ekspert z firmy DN-System mówi, że system był przygotowany w pośpiechu. "Jest [w zastosowanej technologii] wiele techniczych błędów i rzeczy które zostały po prostu zapomniane, zatem praktycznie [system ten] nie sprawuje się tak, jak powinien. Powinien zapewnić wyższy stopień bezpieczeństwa, jednak nie zapewnia." - mówi Böttger.

Grupy ekspertów w badaniach fundowanych przez Unię Europejską również wyrażają się przeciwko systemowi ePaszportów. Naukowcy z Future of Identity in the Information Society - FIDIS, mówią, że rządy Unii Europejskiej narzuciły swoim obywatelom dokument, który dramatycznie zmniejsza bezpieczeństwo i zwiększa ryzyko tzw. kradzieży tożsamości (Identity Theft). Profesor Kai Rannenberg z Uniwerytetu Frankurckiego mówi, że "Podstawowy mechanizm kontroli działa w ten sposób, że informcje jak numer paszportu, imię właściciela, data urodzenia i inne dane są po prostu odczytywane przez każdego kto spojrzy na paszport. Jeśli jednak zastosuje się software jako czytnik, czytnik ten może przejąć kontrolę nad paszportem."

Eksperci nie tylko przestrzegają, ale podkreślają, że jest jeszcze możliwość wycofania się z technologii zastosowanej w ePaszportach. W przeciwnym przypadku niebezpieczeństwo jest oczywiste: zamiast zwiększenia deklarowanego bezpieczeństwa, uzyskamy coś zupełnie odwrotnego.

http://www.bibula.com/new/display.php?textid=00800




21 grudzień 2006

Goska 

  

Archiwum

Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
Dalsza konsolidacja mediów w rękach żydowskich
maj 9, 2007
Lech Maziakowski
Zmiany w Kodeksie Pracy po 01.01.2003
marzec 3, 2003
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Poradnik Młodego Krakusa
listopad 28, 2005
www.krakow.pl
Krzywdy wyrządzone Czechom przez Polskę
kwiecień 17, 2005
czechofil
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
Rosja nadal jest i będzie gro?ną potegą
marzec 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Pomroczność pomarańczowa
styczeń 16, 2005
Sting i Penderecki przegrali z Rubikiem.
styczeń 13, 2007
Traktat - Unia decyduje za Nas
kwiecień 25, 2005
przesłała Elżbieta
"Patriota" Sarkozy...
luty 15, 2008
marduk
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
Zadają się z Żydami
listopad 6, 2005
Artur Łoboda
Mniejsze zło
luty 15, 2008
Artur Łoboda
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Po referendum. Co dalej?
czerwiec 10, 2003
"Jakub Mariawicz"
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
UE utrze nosa Kaczyńskiemu?
październik 25, 2005
nbnm
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media