ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

To zawsze zaczynało się od ataku na kulturę

Kiedy naziści rozpoczynali swoją drogę do podboju Niemiec, rozpoczęli ją od ataku na kulturę.
Pierwszym punktem ataku była niemiecka sztuka współczesna - uważana za synonim degeneracji i upadku społecznego. Ta sama sztuka - która dziś jest kanonem kultury europejskiej.
Dużo pó?niej - atakując Żydów, wystąpili przeciwko kulturze żydowskiej.
Artyści są bowiem najmniej odporni na brutalność prostaków. Więc od ataku na najsłabszych się zaczyna.
Podobną drogą chciałby podążać polski nazista - Dariusz Kosiur, który tymczasowo stroi się w szaty patrioty.
Sęk w tym - że patriotyzm nie niesie z sobą biologicznej nienawiści do obcych - tylko z powodu ich pochodzenia.
Patriotyzm akceptuje jedynie nienawiść do wrogów czyniących zło Narodowi.

Po przekroczeniu granicy obłędu, patrioci stają się nazistami - tak jak Dariusz Kosiur.
Ostatnim jego popisem było podesłanie tekstu o tytule "E-mail z Chicago" http://zaprasza.net/a_y.php?mid=28250tóry roi się od kłamstw, przeinaczeń i bezmyślnego jadu nienawiści.
W tekście tym autorka odnosi się do wielu zjawisk w świecie Polonii - a również do koncertu który odbył się w Chicago.

O tym że polskojęzyczne Ministerstwo Spraw Zagranicznych zdominowane jest przez Żydów, pisałem wiele lat temu.
Więc powielanie tejże informacji - po raz kolejny jest tylko biciem piany.

Autorka emaila oburzyła się na artystów występujących w koncercie i pozwoliła sobie na wybitnie prostackie obelgi - które skrzętnie podchwycił właśnie Dariusz Kosiur.
W carskiej Rosji zrodziła się moda na słuchanie muzyki cygańskiej. W pewnym momencie rosyjska "słowiańska dusza" była utożsamiana właśnie z romansami - utrzymanymi w nastroju pieśni cygańskich.
W ostatnich latach pojawiła się podobnie nostalgiczna moda na pieśni żydowskie.
Nie jest to nic szczególnie nowego bo zarówno Ewa Demarczyk, jak też Sława Przybylska - miały takie w repertuarze - jaszcze w latach 60.

Jeżeli koncert o którym wspomina autorka emaila - został sfinansowany przez Unię Eurpejską - to jako "prawdziwa" patriotka nie miała prawa na niego przybyć. Było bowiem oczywiste, że musi się taki zgadzać z linią programową Unii Europejskiej i z jej poprawnością polityczną.
Na co Polacy nie muszą się zgadzać.
Jeżeli jednak poszła na taki koncert - to po pierwsze zdradziła swój ortodoksyjny patriotyzm a po drugie - nic z tego koncertu nie zrozumiała.
Koncert miał zaprezentować polską tolerancję - która tak mierzi niektórych pseudopolaków.
Piszę pseudopolaków - bo prawdziwy Polak winien być tu w Kraju - budować jego przyszłość a nie odszczekiwać na odległość.

Pozwolę sobie na kilka wyjaśnień dotyczących brdni zawartych w emailu.
Po pierwsze - nie jest mi znany żaden zespół o nazwie "KALZMER".
Jest za to - mocno przynudzający zespół o nazwie "Klezmer" - który usiłuje odwoływać się do żydowskiej muzyki klezmerskiej a tak naprawdę jest to - nie wiadomo co. I z rzeczywistą muzyką żydowska nie ma wiele wspólnego.

Katarzyna Jamróz nie jest żadną "weteranką festiwali muzyki żydowskiej z Krakowa" bo takiego festiwalu najzwyczajniej - nie ma.
Wystąpiła raz na Festiwalu Kultury Żydowskiej.
Jej repertuar to na ogół nostalgiczne pieśni od Edit Piaff do muzyki żydowskiej.
Muszę w tym momencie wyjaśnić że najpiękniejsze - przedwojenne utwory muzyczne były autorstwa kompozytorów żydowskich: Henryka Warsa, Petersburskiego ect.
Hanka Ordonówna śpiewała właśnie ich piękne pieśni.
Ale dla żydofobów taka informacja jest - nie do przyjęcia.
Dlatego pieprzą swoje farmazony.
I w końcu przeczytałem niemiłe słowa autorki emaila - pod adresem Piotra Szczepanika - który niewątpliwie jest jednym z niewielu artystów z klasą i honorem.

Aby nie rozpisywać się dalej o tym spisie bzdur podam tylko że dokładnie cztery lata temu - przebywając w Toronto, proponowałem wielu osobom i organizacjom zorganizowanie Festiwalu Kultury Polskiej.
Po to by zaznaczyć obecność bardzo licznej grupy Polaków w tym mieście.
Po za kilkoma przyjaciółmi - którzy mieli ograniczone wpływy - nikt nie był zainteresowany moja propozycją.
Nawet - gdy mówiłem że zdobędę na to fundusze.

Przypuszczam, że podobnie wygląda sprawa z Chicago.
Tam chętnie zobaczą Dodę i innych bulwarowych artystów. Bo prawdziwa kultura jest im obca.

Przypuszczam, że autorka postu głosowała na Kaczyńskiego, I stąd u niej dziś taka frustracja.
Ale - gdyby posłuchała moich słów przestrogi - za które otrzymałem niejedną wiązankę obelg to nigdy by nie popełniła tego błędu.
Moje przestrogi, moje oceny sprzed lat - cały czas są obecne na tym Portalu.
Można je sprawdzić w każdej chwili. Nie ukrywam się pod nickiem, nie kasuję wpisów. Nawet tych nielicznych - gdy się myliłem.
Bo są one właśnie nauką na przyszłość.
Nauką z której ja korzystam, w przeciwieństwie do większości Polaków.

9 grudzień 2008

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Problemy pacyfikacji Iraku są nie do pokonania
wrzesień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
USA legalizuje tortury dorosłych i dzieci!
wrzesień 30, 2006
Dorota Szczepańska
Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
Jean-Marie Le Pena o skazaniu na śmierć Saddama Husajna
listopad 7, 2006
marduk
Lista usług
kwiecień 17, 2003
zaprasza.net
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
Zarzuty NIK wobec Saryusza-Wolskiego
styczeń 31, 2007
AFP
Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
Czy jest wśród nas "małpa w czerwonym"?
grudzień 21, 2006
Artur Łoboda
Giertych
sierpień 19, 2004
ddd
List otwarty do Polaków
czerwiec 3, 2003
Ale ciemnota i cenzura w Polsce!
styczeń 30, 2003
antyCENZOR
Polacy w oczach Żydów na przestrzeni wieków
luty 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Unia bez tajemnic Wielkie oszustwo (1)
listopad 19, 2002
http://www.naszdziennik.pl
Pomysłowa TVN24
listopad 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Warto poczytać książkę Putina o judo
luty 21, 2008
marduk
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media