|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
więcej -> |
|
Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
|
|
http://prawy.pl/index.php?dz=felietony&id=9110&subdz=
W tegorocznej Paradzie Równości nie obyło się bez incydentów. I to nie za sprawą „prawicowych bojówek”, ale grupy lewaków. Działacze Młodzieży Wszechpolskiej oraz Ligi Polskich Rodzin pokazali wstrząsające zdjęcia biorących udział w manifestacji zamaskowanych na czarno osób, które atakowały mieszkańców stolicy, swobodnie opuszczając szpaler policjantów ochraniających imprezę. Ponownie okazało się, że lewica i homoseksualiści nie są tolerancyjni. Tylko o niej mówią, a na co dzień zieją agresją.
3 tysiące policjantów z służb prewencji ochraniających manifestantów, specjalna sekcja funkcjonariuszy z psami przystosowanymi do rozpędzania niebezpiecznych tłumów, kilkanaście wozów policyjnych, 4 opancerzone polewaczki, 2 helikoptery wykonujące zdjęcia z powietrza, kilkanaście policyjnych kamer operacyjnych, nie licząc tych, które na co dzień monitorują miasto. W taki właśnie sposób do Parady Równości przygotowała się polska policja pod rozkazami szefa MSWiA Ludwika Dorna. Wszystko po to, aby przeciwnicy parady nie zdołali przynieść „wstydu” Polsce przed „tolerancyjną” Europą. Sprawy poszły jednak zupełnie innym torem. Policja nie musiała bronić paradujących, ale zwykłych mieszkańców stolicy przed „paradującymi” bojówkami lewackich i anarchistycznych organizacji.
„Kto tu rządzi”
W tegorocznym marszu udział brali homoseksualiści nie tylko z Polski, ale również z innych krajów naszego kontynentu. Wsparcie dla „ciemiężonych” zapewnili czołowi niemieccy oraz polscy politycy z partii antyklerykalnych i lewicowych. Ale nie tylko.
Na paradzie pojawiło się kilkadziesiąt dziwnie ubranych osób. Twarze mieli zamaskowane kominiarkami, arafatkami, u jeszcze innych na głowach było widać kaski motocyklowe. Część z nich dzielnie dzierżyła flagi i transparenty na drzewcach o średnicy nawet 5-6 centymetrów.
- Wszystko po to, aby pokazać prawicowcom, kto naprawdę rządzi – powiedział jeden z zamaskowanych uczestników imprezy. Część z nich pochodziła z innych krajów, w tym z Niemiec.
Okazuje się więc, że zapowiadana przez organizatorów Parada Równości nie potrzebowała ochrony ze strony państwa. Policja powinna raczej bronić przechodniów i nielicznych przeciwników manifestacji.
Manifestacja
Około godziny 13.00 Parada Równości w rytmie bardzo głośniej muzyki rozpoczęła swój przemarsz spod Sejmu, kierując się na plac Bankowy głównymi ulicami miasta. Wyglądający jak arabscy partyzanci w Iraku anarchiści brali udział w paradzie od początku jej trwania aż do samego końca. Musieli mieć oni poparcie u organizatorów imprezy, ponieważ do szefa prewencji, który zabezpieczał manifestacje, nie wpłynęła żadna prośba o usunięcie trudnych do niezauważenia awanturniczo wyglądających lewaków.
Pierwszy atak przypuścili na wysokości domów centrum na ulicy Marszałkowskiej. Grupa kilkunastu uzbrojonych młodych mężczyzn z pałkami w rękach bez problemu opuściła kordon policji, podbiegając do kilku przeciwników parady, wyrywając im transparent z napisem „Chcemy normalności” i niszcząc go.
- Byliśmy popychani, a jeden z kolegów został kopnięty w głowę – mówi pan Eugeniusz, 67-letni emeryt, który wraz z małżonką i kilkoma kolegami przyszedł zaprotestować przeciwko paradzie.
Kolejny atak dokonany przez tę samą grupę miał miejsce tuż przy placu Teatralnym.
– Mamy zdjęcia, na których widać, jak jacyś zamaskowani ludzie podbiegają do nas i wyrywają transparent. Nie wznosiliśmy żadnych okrzyków w stronę przeciwną i nie prowokowaliśmy nikogo – opowiadał na wczorajszej konferencji prasowej pan Sławomir, mieszkaniec Warszawy. – Nasza pięcioosobowa grupa nawet przez policję została uznana za nieszkodliwą i dlatego byliśmy pozbawieni ochrony. Znajdowały się w niej przede wszystkim osoby w podeszłym wieku, staliśmy się więc dla tych bandytów łatwym celem.
Manifestacji przez całą drogę towarzyszyło około 500 osób ze środowisk prawicowych i kibicowskich, podzielonych na kilkunastoosobowe grupy. Na każdym niemalże rogu dało się zauważyć osiłków w dresach. Najwyra?niej bohaterskie grupy i akcje anarchistyczne (takie jak ANF-RAAF-GAN) znajdują upust swoich emocji wyłącznie w biciu starszych ludzi…
Środowiska skrajnej lewicy znane są bardzo dobrze z rozruchów, jakie wywołują w Niemczech czy Francji. Przyjazd niemieckich lewicowych bojówkarzy najwyra?niej zaskoczył naszych mundurowych. Niestety, takie „zaskoczenia” zdarzają się tylko i wyłącznie w czasie trwania parad „równości i tolerancji”.
Na środowej konferencji Ligi Polskich Rodzin poseł Krzysztof Bosak poinformował, że do prokuratury zostanie złożony wniosek o popełnienie przestępstwa przez grupy bojówkarzy, którzy doprowadzili do bezpośrednich starć na ulicach Warszawy, zagrażając tym samym porządkowi publicznemu.
„Tolerancja”
Oczywiście o zajściach, które miały miejsce w centralnej części manifestacji „nie wiedzieli” czołowi politycy lewicy polskiej i niemieckiej. Joanna Senyszyn, posłanka SLD, która brała udział w Paradzie Równości, w odpowiedzi na zarzuty Ligi Polskich Rodzin poparte materiałami filmowymi i dosyć dużą liczbą zdjęć, stwierdziła kuriozalnie, że to nie byli bojówkarze, tylko normalni uczestnicy. Zaś po chwili zastanowienia wypaliła, że „bojówki to ma Liga Polskich Rodzin i Młodzież Wszechpolska”, a całe wydarzenie to prowokacja.
Nie dziwią nas już takie obrazki z manifestacji zboczeńców jak Marek Borowski w towarzystwie transwestytów, Szymon Niemiec – główny działacz ruchów pedalskich – przebrany za katolickiego księdza z drwiącą miną trzymający Pismo Święte na paradzie, Joanna Senyszyn, ściskająca się z lesbijkami, czy pani burmistrz miasta Kolonii przytulona do babochłopa. Jeżeli dodamy do tego chuligańskie działania grup anarchistycznych, ukaże nam się pełnia lewicowej tolerancyjności. Niestety, nie ma ona nic wspólnego ze spokojnym akceptowaniem odmienności. Manifestacje same w sobie są agresywnym narzucaniem większości społeczeństwa swojej wizji rzeczywistości, a jak pokazały ostatnie wypadki, ich uczestnicy nie wahają się nawet użyć siły wobec osób w podeszłym wieku, by „przekonać” innych do swoich „racji”.
|
|
16 czerwiec 2006
|
|
Marek Miśko
|
|
|
|
Prokurator na żądanie
listopad 15, 2002
IGOR T. MIECIK
|
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
|
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
|
Kto naprawdę rozdaje karty
styczeń 6, 2006
Artur Łoboda
|
Odpowiadamy za tych, których oswoiliśmy
październik 12, 2003
Artur Łoboda
|
Berlin a Polska
wrzesień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wezwanie o natychmiastowe zaprzestanie walk
sierpień 9, 2006
Fundacja ICPPC
|
Kara?
styczeń 15, 2005
|
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
Manipulacja społeczeństwem na temat Iraku
kwiecień 6, 2004
HENRY A. WAXMAN
|
Wizyta Prezydenta A.K. w Moskwie, przegląd rzeczowej informacji, przede wszystkim z rosyjskich publikatorów...
maj 9, 2005
piśmienny
|
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
|
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
|
Pakiet antykryzysowy Kołodki
lipiec 17, 2002
PAP
|
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
|
Czy jest związek: liczne wypadki sepsy - import brudnych strzykawek
sierpień 3, 2007
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia Primum
|
Nieodrodny syn stalinowskiej agentury
sierpień 15, 2004
|
Demokraci wygrali wybory w USA
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
|
więcej -> |
|