|
Czy Julia walczy z wiatrakami?
|
|
http://www.wprost.pl/ar/187314/Julia-walczy-z-wiatrakami/?K=1
Nie Łucenko a Turczynowicz będzie musiał pierwszy uciekać z Ukrainy po umocnieniu się Janukowycza.
Wbrew międzynarodowym obserwatorom którzy przyjechali aby śledzić nieprawości obozu Janukowycza, nie wszystko w wyborach przebiegało właściwie.
Turczynowicz nadzorował i koordynował grupę 3000 (trzy tysiące) młodych silnych mężczyzn przysłanych z Gruzji przez Szakaszwili. Obserwatorzy UE byli o tym na bieżąco informowani, ale ta informacja nie znalazła się w ich raportach, a tym bardziej w polskojęzycznych mediach.
Dlatego Prezydent Polski Lech Kaczyński z obawy przed aresztem już nigdy nie pojawi się w Federacji Rosyjskiej, na Ukrainie czy na Białorusi i w kilku innych krajach. Poza tym ma stare sprawki do odsiedzenia jak obrażanie ówczesnej głowy państwa podwórkowym przezwiskiem PUTINADA utworzonym od nazwiska czy nawoływanie do wojny na rynku w Tbilisi.
Nie wykluczam że podsycanie wewnętrznych ukraińskich animozji leży w interesie FR, a piękna JT jest rosyjskim agentem. Dlatego Prezydent HBO pospieszył z gratulacjami dla Janukowycza i nakazał obu czołowym specjalistom od wypowiadania wojny Rosji na rynku w Tbilisi niezwłoczne złozenie gratulacji Janukowyczowi. Sakaszwili wyprzedził Kaczyńskiego.
Póki co obłędna polityka wschodnia ekipy Okragłego Stołu spowodowała katastrofalną sytuację polskich mniejszości na Wschodzie o czym pisze dr Marek Głogoczowski obok. Przewiduję KONFLIKT GRANICZNY Polski z jednym ze wschodnich sąsiadów najpóźniej w ciągu 10 lat.
|
|
18 luty 2010
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
|
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
|
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czeczeńscy separatyści oskarżają FSB o prowokację
wrzesień 6, 2004
PAP
|
Panie Pietrzak - prosimy o bis.
sierpień 1, 2003
Artur Łoboda
|
13 GRUDNIA 2008 ROK
grudzień 13, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
|
PL.jokes Swieta tu,tam prawda gola...
grudzień 30, 2006
Ot.Joker
|
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
grudzień 3, 2002
PAP
|
EURO 2012, czyli USTĘP, A SPRAWA POLSKA
maj 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
|
Wizyta Prezydenta A.K. w Moskwie, przegląd rzeczowej informacji, przede wszystkim z rosyjskich publikatorów...
maj 9, 2005
piśmienny
|
Walka, mus ...
lipiec 22, 2008
Artur Łoboda
|
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
|
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Żydzi i rewolucja
październik 24, 2007
Izrael Szamir
|
W sieci zależności
styczeń 13, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
|
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
|
Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|