|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
więcej -> |
|
Kwaśniewski dba o przyszłość
|
|

Prezydent Aleksander Kwaśniewski powiedział dziś, że namawia premiera Marka Belkę, aby 5 maja nie składał dymisj. Przyznał też, że namawia marszałka Sejmu Włodzimierza Cimoszewicza, aby kandydował w wyborach prezydenckich.
Prezydent podkreślił, że w rozmowach, jakie prowadzi z Markiem Belką, stara się "wyperswadować pomysł dymisji". Według Kwaśniewskiego, premier waha się w tej sprawie.
- Namawiam premiera - jeśli decyzja Sejmu będzie taka, że wybory odbędą się w konstytucyjnym terminie, czyli jesienią - aby pełnił swoją misję do tego czasu - dodał.
Kwaśniewski poinformował, że umówił się z premierem na kolejną rozmowę, jeszcze przed 5 maja.
- Jestem zdecydowanie przeciwny dymisji rządu. A jeżeli premier podałby się do dymisji to jestem przeciwko jej przyjmowaniu. Chyba, że zostaną mi przedstawione jakieś argumenty zupełnie innego rodzaju - zastrzegł prezydent.
Kwaśniewski pytany o możliwość wystawienia przez ugrupowania lewicowe wspólnego kandydata w wyborach prezydenckich ocenił, że lewica powoli dojrzewa do takiego rozstrzygnięcia. - Warunkiem jest jednak, że Włodzimierz Cimoszewicz zgłosi swoją kandydaturę - zaznaczył.
Prezydent przyznał, że namawia marszałka Cimoszewicza, aby kandydował.
- Namawiam go, bo jest dobrym i przygotowanym kandydatem. Ma ogromne doświadczenie w sprawach międzynarodowych, w których polski prezydent ma duże uprawnienia. Ze wszystkich wymienianych kandydatów Cimoszewicz wydaje się najbardziej przygotowany do tej międzynarodowej roli - powiedział.
Jak dodał, pierwsze sondaże są bardzo obiecujące, szczególnie dla Cimoszewicza. - Marek Borowski (SdPl) więcej powiedział o swoim kandydowaniu, a Cimoszewicz, który jeszcze nie podjął decyzji, w tych badaniach ma 12-15 proc. poparcia - powiedział.
Jak uważa Kwaśniewski, jeśli wybory będą odbywać się w "normalnej, rzeczowej atmosferze, to bój o prezydenturę stoczą między sobą przedstawiciele centroprawicy i centrolewicy".
Według Kwaśniewskiego, "właściwie przesądzone" jest to, że lewica wystawi wspólnych kandydatów w wyborach do Senatu.
- Wydaje mi się, że jest duża szansa, aby był jeden kandydat w wyborach prezydenckich - dodał. Z kolei jak zaznaczył, najtrudniej będzie ze wspólnymi listami lewicy do Sejmu. - One są wynikiem uzgodnień w okręgach, a w części okręgów możliwości współpracy ugrupowań lewicowych są bardzo ograniczone, żeby nie powiedzieć żadne - ocenił.
(PAP)
Doświadczenia po Kuczmie i innych przyjaciołach prezydenta wszystkich ubeków, każą mu pozostawić u władzy ludzi, którzy usakcjonują bezkarność rządów Kwaśniewskiego.
|
|
28 kwiecień 2005
|
|
|
|
|
|
Amerykański ruch anty-wojenny
wrzesień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Giertych
sierpień 19, 2004
ddd
|
Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
|
Sierpień Miesiącem Gro?nej Władzy Busha
sierpień 10, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bracia Polscy
październik 6, 2003
|
SLD, SdPl, UP i UW.
luty 17, 2005
|
"NAFTA" nasze zbawienie
kwiecień 16, 2003
wkw
|
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
|
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
|
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
|
Wezwanie do tępienia przestępczych struktur i mechanizmów działania Państwa Polskiego.
marzec 1, 2007
tłumacz
|
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
|
Dlaczego tylko w Polsce rządzeni są mądrzejsi od rządzących?
maj 3, 2005
Obserwator Pesymista
|
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
|
Szpital w Phuket poszukuje rodziców 2-letniego chłopca
styczeń 5, 2005
|
Asymetryczna Wojna Hezbollahu Przeciwko Izraelowi z Winy USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
" Przeminął czas "
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Święto Konstytucji 3 Maja (2005)
maj 5, 2005
Artur Łoboda
|
Wydajcie im Kwaśniewskiego
marzec 22, 2004
Warmuz
|
Agresja ze wschodu
wrzesień 17, 2007
Marek Olżyński
|
więcej -> |
|