|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
więcej -> |
|
Jaka jest subwersja Izraela w USA?
|
|

W interesie państwa izraelskiego urabia się opinię USA i innych państw, normalnie za pomocą tajnych służb. Jak wiadomo najlepiej takie akcje polityczne udają się, kiedy oficjalnie dokonują je obywatele amerykańscy nie-Żydzi. Brytyjczycy używali takich akcji, żeby wciągnąć USA do obu wojen światowych. W zamian za wciągnięcie USA do Pierwszej Wojny Światowej Anglicy zapłacili Żydom w osobie lorda Rotschild’a tak zwaną deklaracją Balfour’a dającą Żydom „Homeland in Palestine.”
Od prawie pół wieku do dziś, Izrael zapewnia sobie takimi sposobami nieograniczone i nie kwestionowane poparcie USA i zapobiega lub neutralizuje wszelkie niewygodne dla Izraela zdarzenia. Amerykanie mają być wdzięczni, za indoktrynację przekonywującą ich że Islamo-faszyści im zagrażają. Nie wolno wierzyć im że istnieje „Lobby Izraela” w USA. Obok ugruntowania żydowskiego aparatu szantażu za pomocą oskarżenia o antysemityzm, słowem „naziści” określa się wszystkich krytyków Izraela w USA.
Takie tytuły w gazetach jak „Hamas Uber Alles,” „Spadkobiercy Hitlera w Damaszku,” „Nazistowski Terror Islamski,” etc. Są one często używane. Celem analogii z hitleryzmem jest wytrącenie realizmu z dyskusji o stosunkach USA z Izraelem, tak żeby każdy krytyk poparcia USA dla Izraela wyglądał, na ideowego spadkobiercę Hitlera i przyjaciela Islamo-Faszyzmu. Termin Islamo-Faszyzm słyszałem pierwszy raz z ust Fank’a Gaffney’a, który był niedawno cytowany w „The Intelligencer,” pisma weteranów wywiadu:
„Jesteśmy w wojnie w obronie ‘wolnego świata.’ To jest walka na śmierć i życie przeciwko Islamo-faszystom, muzełmańskim ekstremistom, fanatykom ideologii politycznej podobnej do nazizmu i komunizmu, którzy dążą do zniszczenia wolności i wszystkich ludzi, którzy wolność kochaja.” Tak więc Islamofaszyzm ma być parawanem, za którym Izrael może dokonywać wszelkich zbrodni na Arabach i bezkarnie ludzi mordować bez sądu tylko według własnego adninistracyjnego uznania.
Ważną częścią subwersji służb Izraela w USA jest sprawne ograniczanie i usuwanie szkód takich, jakie uczyniła Izraelowi analiza „Lobby Izraela”profesorów John’a Mearsheimer’a i Stephen’a Walt’a. Analiza ta udokumentowała silne wpływy Izraela na formowanie polityki USA na Bliskim Wschodzie, od pół wieku. Żydom udało się uformować taki silny odruch warunkowy Pawłowa, że elita polityczna USA, reaguje udawanym szokiem w chwili, kiedy ktoś wogóle mówi o czymż takim jak Lobby Izraela.
Elita przy władzy, żąda żeby obywatele nie wierzyli, że wogóle działa w USA organizacja wierna Izraelowi, która kradnie sekrety bezpieczeństwa państwowego i utrwala fałszywe przekonanie, że interesy USA i Izraela są identyczne. Obie partie, Republikańska i Demokratyczna, prześcigają się w usługach dla Izraela, żeby mieć poparcie mediów i skupiać pieniądze na astronomicznie drogą kampanię wyborczą.
Na przykład burmistrz Nowego Jorku wydał sto milionów dolarów, żeby zdobyć w ewyborach to stanowisko.
Jak tylko London Review of Books opublikowało, artykuł Mearsheimera-Walta natychmiast silna akcja ratunkowa była uruchomiona. Od Marvin’a Kalb’a przez David’a Gergen’a i Max’a Boot’a do Alan’a Dershowitz’a, (który pisał o „zbrodniczych polskich kardynałach,”) wszyscy, oni bezczelnie zaprzeczali rzeczywistości i przesięgali, że nie ma Lobby Izraela i że profesorowie Mearsheimer i Walt są zupełnie w błędzie, że nie znają metod naukowych, że rozsiewają paranoję konspiracyjną podobną do „Protokułów Medrców Sjonu.” Mearsheimer i Walt są opisani w Washington Post przez Elioy’a Cohen’a jako zwariowani antysemici, nieprzytomnie wygłaszający bzdury.
Na uniwersytetach amerykańskich jest zasada „publish or perish,” która mówi że kaiera naukowca zależy do tego czy on publikuje prace. Natomiast uniwesytety i wydawnictwa książek, są kontrolowane przez Żydów którzy nie dopuszczają krytyki ani zydów jako takicvh ani panstwa Izrael
W mediach krytycy analizy Lobby Izraela, udają spontaniczną reakcję obywateli USA w stanie „wojny przeciwko terrorowi,” solidarnych z najważniejszym sojusznikiem jakiego mają w tej wojnie, w postaci Izraela. Lawina takich wystąpień uniemożliwia rzeczową dyskusją subwersji Izraela w USA, za pomocą niekończących się przemówień, pełnych nienawiści, ze strony karierowiczów, kurczowo trzymających się pro-izraelskiej polityki obu głównych partii w USA.
W tej chwili można spojrzeć na pobojowisko i stwierdzić, że subwersja Ameryki przez służby Izraela jest górą. Prawda jest zaprzeczona, krytyka Izraela jest pognębiona i krytycy lobby Izraela onieśmieleni i oczernieni przez ważnych polityków amerykańskich. Krytycy ci są często zmuszani do publicznych przerprosin i skruchy. Subwersja USA jako obcego państwa wobec Izraela jest skucesem, zwłaszcza kiedy ofiarą subwersji jest państwo uważane przez Izrael, za potencjalnego wroga, którego przywódcy, są uważani za łatwowiernych, przekupnych, ograniczonych i nielojalnych.
www.pogonowski.com
|
|
9 kwiecień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Gubernator Arnold Schwarzenegger legalizuje perwersję seksualną
listopad 2, 2007
Dorota
|
Mantra
marzec 28, 2007
Przysłał ICP
|
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
|
Swiatowa inwazja starych bezboznych lichwiarzy
lipiec 31, 2005
Wojciech Gryc
|
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
|
W obronie kopalń, ludzi, narodu.
wrzesień 6, 2003
Ojczyzna.pl
|
"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
|
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
|
Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Atak" na rabina Schudricha
Karol, kogoś ty popsikał!
lipiec 10, 2006
Ivo Sosnowski
|
Święto zmarłych
listopad 2, 2005
zaprasza.net
|
Jak Wprost ocenialo Polakow.
sierpień 11, 2007
Przedruk z Naszego Dziennika
|
Czy ograniczać wielkość gospodarstwa rolnego?
lipiec 26, 2002
PAP
|
Owsiak zrzekł się Wiktorów
kwiecień 26, 2005
PAP
|
Korzysci z inwestycji zagranicznych i stymulacji rozwojowych.
Koszty aneksji do UE (7)
marzec 31, 2003
Włodzimierz Bojarski
|
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
|
2009.02.19. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 19, 2009
tłumacz
|
Lawina ruszyła
kwiecień 25, 2003
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl
|
Glemp zna telefon do Pana Boga
kwiecień 15, 2003
prymas Józef Glemp
|
więcej -> |
|