|
Pytanie do krakusów w sprawie odnalezionego napisu
|
|
Na moment wpisu żadna www.veryquiet.com telewizja zachodnia kontrolowana przez Usrael nie poinformowała jeszcze o odnalezieniu napisu.
Pierwsza o odnalezieniu napisu poinformowała telewizja rosyjska (czas moskiewski)
http://www.vesti.ru/doc.html?id=332204
O odnalezieniu napisu nieco później poinformowały dzienniki izraelskie
http://haaretz.com/hasen/spages/1136577.html
We can say that none of the five are members of a neo-Nazi group ... Their intent was undoubtedly robbery-related. We will be able to decide later whether the crime was ordered or whether they acted on their own initiative," Andrzej Rokita, district police chief in the city of Krakow, told a news conference.
The five detained men, whose ages ranged from 20 to 39, were detained early Monday and transferred to a police station in the southern city of Krakow.
Jednak informacja izraelska jest bardziej informacyjna bo uwzględnia konferencję prasową rozpoczętą w Krakowie o godzinie 0900. Przecież są u siebie...
A teraz powiedzcie kochani, bo wiem że Polaki to zdolny naród i wszystko wiedzą:
Czy wymieniony przez izraelski dziennik haaretz Andrzej Rokita z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie któremu powierzono odpowiedzialne zadanie dezinformacji na temat powiązań Żydów ze zniknięciem napisu to krewny JMR z Krakowa?
Żyd Jan Maria Rokita to mąż Nelly, ten który w samolocie Lufthansy wykrzykiwał że go Niemcy biją kiedy chciał wyłudzić świadczenia business class.
|
|
21 grudzień 2009
|
|
tłumacz
|
|
|
|
| Tylko jedna myśl się ciśnie na usta: mądry wie co mówi. Głupi mówi co wie. |
|
2009-12-21
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Oczywiście pomoc logistyczna Żydów z kierownictwa Muzeum dla bezposrednich sprawców kradzieży jest niewątpliwa.
Myśl że pękną i ujawnią wspólników. Najprawdopodobniej zostali zidentyfikowani przez monitoring satelitarny - noc była mroźna, pogoda wyżowa, widzialność dobra. Przegląd i analiza takiego monitoringu to kosztowna zabawa i żaden prokurator Srul Wasserman nie odważy się umorzyc śledztwa. Ten który był łącznikiem wie że życiu jego grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Przed przewiezieniem do aresztu w Oświecimiu należy im przypomnieć los zabójcy Prezydenta JFK. |
|
2009-12-21
tłumacz
|
|
|
|
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
|
Bezrobocie mlodych
sierpień 27, 2005
przeslala Elzbieta
|
Europa, Europa
luty 11, 2006
PAP
|
Nie ma silnych na drogowych pijaków?
lipiec 21, 2005
Mirnal
|
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
|
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
|
Izrael planuje atak nuklearny na Iran
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
|
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
|
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
|
Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata
listopad 17, 2006
bibula
|
Obud? się i powąchaj faszyzm
Czym jest faszyzm dla Ciebie?
listopad 12, 2005
zygi zza morza
|
Zarobki w systemie ochrony zdrowia
maj 9, 2006
Adam Sandauer
|
O moralnych problemach kapitalizmu
grudzień 30, 2003
|
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
|
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
|
Afera tysiąclecia?
maj 19, 2006
kazik
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przeminął czas
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
WIARYGODNOŚĆ INKWIZYTORÓW?
luty 15, 2009
dr Leszek Lechowicz
|
|
|