ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
więcej ->

 
 

Imperium na kredyt




Majatek swiata przesuwa sie w kierunku Azji wschodniej. W ubieglym roku deficyt handlowy USA w handlu z innymi krajami powiekszyl sie, w stosunku do poprzedniego roku, o sume 100 miliardow dolarow. USA wydaje jednoczesnie wiecej na zbrojenia niz wszystkie inne kraje na swiecie razem wziete. Biezace wydatki USA na uzbrojenie sa bliskie czasow Zimnej Wojny, nie wlaczajac kosztow pacyfikacji Iraku, wedlug artykulu Pameli Hess, Pentagon UPI, z 8go lutego, 2006.

Wydzial Handlu w Waszyngtonie podaje co miesiac stan deficytu handlowego USA, ktory w grudniu 2005 wynosil 64.7 miliardow a w listopadzie 2005, wynosil on 64.2 miliardy, co zbaczy ze w sumie deficyt w 2005 roku wynosil 726 miliardow dolarow, podczas gdy deficyt w 2004 roku, wynosil 618 dolarow. Jednoczesnie wzrasta import ropy naftowej do USA, wedlug ekonomistow firmy J.P.Morgan, tymczsem eksportowano mniej samolotow firmy Boeing.

Powiekszajacy sie deficyt handlowy wykazuje, ze Amerykanie spozywaja znacznie wiecej niz produkuja i coraz wieksze jest zadluzenie USA. Inwestorzy sa przekonani, ze narazie USA moze dalej budowac globalne imperium na kredyt. Banki centralne Japinii i Chin kupuja bony skarbu USA, zeby tymi zakupami ulatwiac sobie eksport do Ameryki i jednoczesnie ograniczac tempo wzrostu oprocentowania, w sherze dolarowej, jak tez zeby utrzymywac wzglednie niska wartosc wlasnej waluty, w stosunku do dolara. Interwencje tego rodzaju bankow centralnych w przeszlosci nie udawaly sie, ale eksporterzy w Japonii i Chinach spiesza sie, zeby jaknajwiecej sprzedawac swoich produktow w USA, wedlug Ethan’a Harris’a w firmie Lehman Brothers.

Deficyt handlowy ma zle skutki dla gospodarki USA, wedlug Joseph’a Carson’a w firmie Alliance Bernstein, poniewaz w miare wzrostu ilosci importownych do USA towarow, tempo rozwoju wytworczosci zwalnia w samej Ameryce. Inwestorzy amerykanscy mniej inwestuja w nowe fabryki w USA i powiekszaja swoje inwestycje w fabryki zagranica, gdzie jest tansza robocizna. Carson uwaza, ze proces ten oslabia gospodarke USA. Justin Lahjart pisze o tym zjawisku w atrykule pod tytulem „Uwaga: Deficyt,” 10go lutego, 2006, w The Wall Street Journal.

Mimo dobrych zarobkow, zwlaszcza przemyslu zbrojeniowego i naftowego, gielda w Nowym Yorku nie byla od dawna w stanie przekroczyc poziomu 11,000 wedlug wskaznika Dow Jones Industrials (DJI). Natomiast pierwsza od pieciu lat sprzedarz nowej serii 30sto letnich bonow skarbowych USA, podniosla nieco cene tych bonow, ale obnizyla ich oprocentowanii. Ceny standartowej barylki ropy naftowej utrzymuja sie blisko 63 dolarow, ale ceny te sa stale zagrozone interwencja USA i Izraela przeciwko Iranowi co mogloby podwoic ceny ropy naftowe.

Kiedy wartosc DJI zbliza sie do 11,000, to inwestorzy spieniezaja zyski na papierach wartosciowych, w duzej mierze z powodu sytuacji na Bliskim Wschodzie i zagrozenia naglym wzrostem kosztow plynnego paliwa, wedlug Donald’a Healy, dyrektora Deutsche Bank Securities w Nowym Jorku, ktory uwaza ze w obecnie niepewnej sytuacji grozi tak zwana poprawka w dol.

Inwestorzy w USA boja sie dalszych podwyzek w oprocentowaniu ustalanym przez bank centralny, Federal Reserve. Jak to powiedzial w swoim przemowieniu Michael Moskow, prezes oddzialu w Chicago, Federal Reserve i dodal ze inflacja w USA zbliza sie do dopuszczalnych granic. Wedlug niego, oznacza to w polityce monetarnej, ze oprocentowanie bedzie nadal stopniowo podnoszone w USA. Moskow jest jednym z Zydow, ktorzy kontroluja polityke monetarna USA. Artykul Luneka Little pod tytulem „DJI rosnie ale jest hamowany wzrostem cen ropy naftowej,” podaje dane o biezacym stanie gieldy nowojorskiej.

Christopher Hellman, analityk wydatkow na obrone przy Center for Arms Control krutykuje porownywanie kosztow zbrojenia do globalnej produkcji gospodarki USA przez Donalda Rumsveld’a, obecnego ministra obrony. Hellman mowi, ze porownywanie budzetu ministerstwa obrony, z caloscia gospodarki nie, daje informacji jakie faktycznie jest obciazenie podatnikow amerykanskch, kosztami zbrojen. „Jak mozna porownywac wydatki na obrone, do ilosc hamburgerow zjedzonych w USA? To nie jest wlasciwy sposob oceniania strategicznych wymogow. Co sie stanie, kiedy zmniejszy sie globalny dochod narodowy? Czy wowczas nalezy wydatki na obrone proporcjonalnie zmniejszac?” Sa to trudne pytania wobec budowania na zagraniczny kredyt globalnego imperium USA i jednoczesnie szerzenia hegemonii Izraela „od Nilu do Eufratu” jak tego zycza sobie neokonserwatysci w rzadzie Bush’a.”

www.pogonowski.com
11 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Masakra Libanu Wstępem do Ataku na Iran?
sierpień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Podstępny rak toczy służbę zdrowia
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
Brońcie się przed policyjnym zamachem stanu!
październik 20, 2004
cywilizowany
Kafka & case Iran
kwiecień 3, 2007
przysłał ICP
Ważny protest dla ojczyzny
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
O NADZIEI, czyli PORAŻKI MOGˇ BYĆ NASZYMI SUKCESAMI
lipiec 25, 2008
Marek Jastrząb
Prom Columbia spadł na Palestine
luty 2, 2003
zaprasza.net
Fiasko Globalizacji?
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Za prezydentury Tuska to było(by?) fajnie
grudzień 10, 2005
”Pestka”
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Powstał Komitet Obrony Honoru Wojska Polskiego im. płk Ryszarda Chwastka
wrzesień 8, 2002
zaprasza.net
Owoce propagandy
kwiecień 28, 2003
zaprasza.net
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Czy można dać dziecku na imię Opieniek?
lipiec 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kielce 1946 Fejgin: „Pogromy i inne fortele”
lipiec 5, 2006
Robert Malewicki
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media