ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

PONAD MILION OFIAR ŚMIERTELNYCH PRODUCENTA SZCZEPIONKI HPV! 
16 wrzesień 2024      dr n. med. Jacek Grzegorz Madej
Prawdziwi płaskoziemcy są w nauce  
21 lipiec 2021     
Tusk poleciał do Indii 
5 wrzesień 2010      Goska
Bywa nieraz, że stajemy w obliczu prawd, dla których brakuje słów - Jan Paweł II. 
12 kwiecień 2010      Gregory Akko
The Crime of The Partitioning of Poland Eventually Led to Both World Wars 
25 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Śląsk wysypiskiem Ameryki? 
27 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Zawsze się znajdzie winnego tylko nie rzeczywistego sprawcę 
28 październik 2009      Artur Łoboda
11 września 2001 roku 
11 wrzesień 2022      Artur Łoboda
Alkomaty czyli skok na kasę  
2 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Korporacyjni chemicy z piekła rodem (1) 
12 grudzień 2020      Francis When
Czy Konfederacja może wybić się na niepodległość? 
19 wrzesień 2020     
Tą wojnę przeciwko Ludzkości przygotowywano od dziesięcioleci  
10 styczeń 2022     
Polsko-Amerykański pakt nuklearny 
30 maj 2009      Marek Głogoczowski
Nowe dowody pokazują, że aby utrzymać Hamas przy władzy, Izrael wjechał do Gazy z walizkami wypełnionymi GOTÓWKĄ 
2 styczeń 2024     
Szopka Noworoczna Wolskiego to małe arcydzieło 
3 styczeń 2017      Artur Łoboda
Kapłani nowego geszeftu 
23 grudzień 2015      Artur Łoboda
Existencial threats to Israel 
4 styczeń 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Tylko prawda uchroni nas przed zaplanowaną nienawiścią 
13 styczeń 2015      Artur Łoboda
Jakie są naprawdę weryfikowalne fakty dotyczące COVID-19? 
26 październik 2021     
Czy nie chcą zabijać Palestyńczyków? 
20 styczeń 2020      Ruptly

 
 

Ponad 100 milionów w pełni zaszczepionych Amerykanów cierpi obecnie na nieodwracalne uszkodzenia serca: dr Thomas Levy

 
 
 
Liczba ofiar śmiertelnych i osób rannych w wyniku „szczepionek” przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19) stale rośnie, a dr Thomas Levy ostrzega, że ​​liczba „w pełni zaszczepionych” osób, u których wystąpiło nieodwracalne uszkodzenie serca, przekroczyła lub wkrótce przekroczy 100 milionów.

Znany kardiolog i prawnik, który jest współredaktorem Orthomolecular Medicine News Service i konsultantem LivOn Labs, Levy niedawno wyjaśnił dziennikarzowi śledczemu Steve'owi Kirschowi, jak białka kolczaste w zastrzykach mają głęboko szkodliwy wpływ na ludzkie serce.


Kirsch, jak zapewne wiecie, od lat bada związek między szczepionkami przeciwko COVID a urazami układu krążenia.
Jako przykład podał uszkodzenia serca u zaszczepionych pilotów, co doprowadziło do zmian w oficjalnych wytycznych Federalnej Administracji Lotnictwa (FAA).

W 2022 r. FAA po cichu zmieniła parametry elektrokardiogramu (EKG) dla pilotów, aby dostosować je do osób, które doznały urazu serca.
Sugestia związana z tą cichą zmianą jest taka, że ​​zastrzyki są odpowiedzialne za dużą liczbę - całkowicie zaszczepionych pilotów, u których serca są teraz zniszczone.

„Szkody na sercu oczywiście nie ograniczają się do pilotów” – mówi Kirsch o poszerzeniu przez FAA parametrów EKG poza normalny zakres.
„Moim zdaniem na razie ponad 50 milionów Amerykanów doznało pewnego stopnia uszkodzenia serca w wyniku zastrzyku”.
 
 
Uszkodzenie białka kolczastego mRNA
 
Dr Levy napisał esej zatytułowany „Myocarditis: Once Rare, Now Common”, w którym omówiono wiele kwestii poruszonych w powyższym wywiadzie wideo.
Levy jest w pełni świadomy kryzysu zapalenia mięśnia sercowego po wstrzyknięciu, chociaż osobiście nie widział tylu pacjentów dotkniętych tą chorobą, co inni kardiolodzy kliniczni w jego dziedzinie.

„Literatura naukowa wskazuje, że zapalenie mięśnia sercowego występuje dość często u pacjentów z przewlekłą obecnością białka kolczastego związanego z COVID-19” – pisze Levy.

„Obserwuje się to u wielu osób z przewlekłym COVID-19, z których wiele zostało zaszczepionych, a także u znacznej liczby osób, które zostały zaszczepione i nigdy nie zaraziły się COVID-19”.

W testach na myszach wykazano wyraźnie, że wstrzyknięcia mRNA powodują powstawanie białek kolczastych i wywołują zapalenie mięśnia sercowego i osierdzia, co z kolei wywołuje objawy powszechnie obserwowane obecnie u ludzi poddanych szczepieniom.

„Chociaż nie zostało to jeszcze jasno udokumentowane przez żadne dobrze zaprojektowane badania w literaturze medycznej, wiele anegdotycznych informacji wskazuje, że może dojść do uwalniania mRNA szczepionki” – zauważa Levy.

„A po przeniesieniu mRNA bezpośrednio prowadzi do produkcji białka kolczastego.
Takie uwalnianie mRNA oznacza, że ​​białko kolczaste jest pośrednio, jeśli nie bezpośrednio, przenoszone z jednej osoby na drugą poprzez wdychanie lub różne formy kontaktu ze skórą”.

Choć niektórzy twierdzą, że ilość „ekspozycji” białka kolczastego jest zbyt mała, aby mogła mieć jakikolwiek znaczący wpływ, Levy wskazuje, że proces replikacji, który ma miejsce w organizmie gospodarza, do którego wstrzyknięto białko, powoduje replikację białka kolczastego, co prowadzi do ogólnoustrojowego stanu zapalnego lub, co gorsza, do poważnych konsekwencji.

„Zapalenie mięśnia sercowego, co po prostu oznacza stan zapalny niektórych lub wszystkich komórek mięśniowych w sercu, może wystąpić, gdy białko kolca wiąże się z naczyniami krwionośnymi w sercu, z samymi komórkami mięśniowymi lub z jednym i drugim” – mówi Levy.

„Zdjęcie rentgenowskie klatki piersiowej, elektrokardiogram (EKG) i echokardiogram mogą być wykorzystane do pomocy w ustaleniu diagnozy zapalenia mięśnia sercowego.
Podwyższony poziom troponiny w badaniu krwi jest niezwykle czuły w wykrywaniu wszelkich trwających uszkodzeń komórek mięśnia sercowego, a pewien wzrost tego testu zawsze będzie widoczny, jeśli w tych komórkach mięśniowych występuje jakikolwiek znaczący stan zapalny”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat uszkodzeń poszczepiennych i sposobów radzenia sobie z nimi, odwiedź witrynę ChemicalViolence.com .

Źródła wykorzystane w tym artykule obejmują:

Disswire.com

NaturalNews.com

FAA.gov
 
 

Źródło: 
https://www.naturalnews.com/2024-12-06-100-million-fully-vaccinated-americans-heart-damage.html
1 luty 2025

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Natura również popełnia błędy
wrzesień 30, 2005
Mirnal
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
Dwóch członków zarządu WorldComu aresztowanych
sierpień 1, 2002
PAP
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
„Prawa człowieka” nie dla wię?niów haskiego trybunału
marzec 16, 2006
Mariusz Affek
Brakująca narodowość... Przykładowa tresura AOTE
lipiec 20, 2008
tłumacz
Spotkanie ostatniej szansy
październik 30, 2005
PAP
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
Czy poza UE nie ma zbawienia
marzec 31, 2003
ks. Czesław Bartnik
List do zdrajcow Polski
czerwiec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Opózniona "Dobra Nowina" z Oswiecimia/Auschwitz
czerwiec 6, 2004
Marek Głogoczowski
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
Żydowska Agencja JTA: Polska jednym z największych przyjaciół Izraela
październik 5, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
Dajcie szansę rozumowi
marzec 21, 2004
zaprasza.net
Jak USA chce rozbroić Hezbollah?
sierpień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media