|
Podzialy
|
|
Polacy sa podzielonym narodem nawet pod wzgledem apetytu, ubioru, wyksztalcenia, wiary, madrosci, wykonywania zawodow, preferencji i aktywnosci sexualnej, upodoban kierunku politycznego i zasobem majatkowym. Kazdy narod jest podzielony w jakis sposob. Dialog rozwija czlowieka. Klotnia jest spontanicznym odruchem, ktory wyzwala madre maxymy. Czasem madre tez jest komus przylozyc, zeby lepiej madra maxyme zapamietal. Najczesciej ta forme stosuje sie do dzieci. Ludzie dorosli po pewnym czasie zaczynaja sie rozumiec i na tym powinna polegac dzisiaj ich madrosc. Mlody czlowiek jest silny wiec chce tej sily uzywac. Starszy czlowiek jest madrzejszy wiec chce walczyc juz tylko sila argumentow. Jako dzieci musimy sluchac sie starszych i dobrze by bylo, zeby tak juz pozostalo do konca naszych dni ! Sluchajac starszych nigdy zle sie na tym nie wychodzi !!!
To sie moze zdarzyc w kazdym momencie !
Zly czy dobry musi zdobyc zwolennikow. Od ilosci ich zwolennikow zalezy ich panowanie. Transformacja duchowa zlego czy dobrego moze miec miejsce, ale nie sa oni sami wiec w kazdej chwili mozna sie spodziewac uzycia broni.
Trzeba pamietac, ze morderca nie zwycieza. Czeka go kara za mordestwo i on o tym wie. Kazdy czlowiek na ziemi wie, ze za moderstwo czeka go kara. Czesto nawet kara smierci. Mimo to mordercy sa !!!
Zyj czlowieku wiec po ludzku i nie czyn z siebie monstrum. Sam nigdy nic nie znaczysz. Rozwijaj siebie i ciesz sie, ze rowiaja sie tez inni. Wyrownany poziom gwarantuje porozumienie i wyzwolenie talentu, ktory jest taki cenny dla srodowiska. Radosc wspolistnienia jest najcenniejsza. Doznaj tego !
|
|
2 listopad 2010
|
|
Goska
|
|
|
|
3 V Chicago
maj 6, 2008
z.kolowany
|
Kilka przemyśleń - gdzie zaczyna się zło
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Czy mediom wolno kompromitować armię swego kraju?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dwie listy
maj 22, 2008
PAP
|
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Osiągnięcia kulturalno-cywilizacyjne "naszego sojusznika" należy promować!
maj 2, 2004
|
Kongres Polski Suwerennej - Komunikat z dnia 6 listopada 2004
listopad 17, 2004
|
Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
|
Polskie strategie i inicjatywy historyczne
wrzesień 11, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
|
Czarny humor
czerwiec 6, 2003
zebrał i przesłał: bez podpisu
|
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
|
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
|
Kandydatura Henryka Szlajfera na Ambasadora Polski w USA?
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szósta rocznica ataków rządu amerykańskiego na budynki World Trade Center 1, 2 i 7. Nowy Jork 11 września 2001
wrzesień 11, 2007
Dorota Szczepańska
|
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
2x
luty 11, 2006
aaa
|
Eksport durak-kracji
czerwiec 18, 2006
PAP
|
Żądają 17 tysięcy lat więzienia
styczeń 11, 2006
|
Wielkoduszny Mahmoud
kwiecień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
sierpień 19, 2002
PAP
|
|
|