ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
więcej ->

 
 

Dość mitów na temat Radia Maryja !

artykuł ze strony http://www.pnlp.org.pl/aktualnosci.php

Prof. Józef Szaniawski -wykładowca Wyższej Szkoły Kultury Medialnej w Toruniu związanej z Ojcem Rydzykiem dał na antenie Radia Maryja i TV Trwam pokaz bezczelnej, jednostronnej, chamskiej propagandy na rzecz postawienia amerykańskiej tarczy antyrakietowej w Polsce. Rosja to wróg Zachodu i Polski przede wszystkim. Ameryka nam nic złego nie zrobiła nigdy w historii. Reagan to wielki przyjaciel Polski. Tarcza umocni nasz sojusz i staniemy się bezpieczni. Będziemy mieli super-technologie na miarę XXI wieku. Ameryka nas wybrała i mamy się czuć dumni. Czemu taka ogromna Rosja boi się 16 rakiet amerykańskich w Polsce, przecież może zmobilizować 2, 2 mln żołnierzy; ma bomby atomowe, satelity itd. Oto niektóre przykłady haseł rzucanych przez profesora. Pochwalił się zresztą, że przebywał na wspaniałym amerykańskim lotniskowcu w czasie wojny w Zatoce Perskiej. Ciekawe jako kto? Wskazywał, że w Europie Polska, Irlandia i Wlk. Brytania kocha USA. gdzie indziej panuje antyamerykanizm. Jaki jest jego powód- zapytał prowadzący - Bez powodu! Po prostu zazdroszczą sukcesu Ameryce! Zgodnie z amerykańską definicją demokracji stwierdził, że nie trzeba przeprowadzać referendum na ten temat, bo ludzie się nie znają na zbrojeniach. Ten ubrany w piórka naukowca i patrioty obłudny hipokryta myśli, że tacy jesteśmy głupi by nie wiedzieć, że Balcerowicz i s-ka studiowali liberalizm w USA w latach 80 -tych. Szaniawski powtarzał nieustannie o zagrożeniu islamskim. Neokonserwatyści amerykańscy musieli bić brawo. Na szczęście słuchacze wielokrotnie oburzali się na ślepotę (udawaną zresztą) profesora. Mówiono nawet, że prawosławna Rosja jest ratunkiem dla chrześcijaństwa. Prof. miał to najwyra?niej w nosie i kontynuował swoją naprawdę przera?liwie zakłamaną agitację. Putin był w zbrodniczej KGB i jest uosobieniem zła. Bush służący imperializmowi i polityce Izraela nie był poddawany jakiejkolwiek krytyce. Prof. twierdził, że musimy zabijać terrorystów, bo oni zabiją nas. Udowadniał, że Stasiowi radził to jego ojciec "W pustyni i w Puszczy"! Przygotował się zresztą dobrze. Wielokrotnie przywoływał klasykę polskiej literatury dla udowodnienia swoich tez. Także Katyń, rozbiory i wywózki na Syberię. O morderstwach dokonywanych przez Niemców zapomniał. Cieszył się tylko z uczestnictwa w NATO. Aż słuchacz zwrócił uwagę, że Bush niedawno poparł Merkel jako sojusznika USA, a i Bundeswehra ma większa przewagę nad polską armią niż w 1939 roku! Wszystko, co mówił Szaniawski podporządkowane było jednemu celowi: aby głupi Polacy w imię patriotyzmu zgodzili się na postawienie amerykańskiej eksterytorialnej bazy na terytorium Polski. Ksiądz prowadzący nie przeszkadzał.
Była to pierwsza kilkugodzinna i spokojna audycja na temat tarczy. Powinniśmy się cieszyć. Jednak tak brutalnie propagandowy wymiar audycji wskazuje, że dlatego właśnie mogła być tak długa! Sprzedajny profesor zakrzyknął "nie ma alternatywy dla sojuszu z USA! Kto tego nie rozumie jest albo ignorantem albo ?le życzy Polsce". Dość mitów na temat Radia Maryja. Agitacja za wzrostem zbrojeń, imperializmem, prowokowaniem wojny, a nawet zarobkiem dla amerykańskich korporacji jest sprzeczne z wartościami chrześcijańskimi!!!
30 styczeń 2007

czytlenik PNLP 

  

Archiwum

Rozterki konserwatysty amerykańskiego
styczeń 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pro domo sua
Dzieci maja '68

maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
Gwałt dopustem bożym
marzec 6, 2009
BBC/PAP
Kryzys polski 1981 - 1982
czerwiec 2, 2002
Jerzy Holzer
Demokracja na wynos
marzec 13, 2006
Piotr Ciszewski
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
Debil czy tylko męska dziwka?
grudzień 13, 2008
Interia.pl
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
Polakom trzeba cudu zjednoczenia
sierpień 16, 2003
Karolina Go?dziewska
Sprzedać, byle szybciej sprzedać
styczeń 29, 2003
Radio Zet
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
Tylko dla palaczy
sierpień 9, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Partie polityczne pod nadzorem służb...
kwiecień 17, 2007
Marek Olżyński
Pomysłowa TVN24
listopad 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
List otwarty do IPN W-wa
listopad 26, 2007
Bogusław
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media