ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dr Paul Elias Alexander: COVID-19 to „oszustwo rządowe Deep State, wywołane metodą PCR” 
14 styczeń 2024      Ava Grace
"Opór jako sposób na życie" - komentarz 
11 styczeń 2021     
Kto z Was jechał ostatnio Zakopianką?  
6 październik 2020      Artur Łoboda
Żydowska nienawiść do Polski i Polaków 
23 marzec 2011      Przysłał ICP
Ordery 
13 wrzesień 2018     
Zmarł Kazimierz Świtoń 
4 grudzień 2014     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część dwudziesta dwa 
7 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Naziści nie zostali pokonani… zeszli do podziemia i teraz rządzą KANADĄ i ŚWIATEM, promując programy eugeniki i depopulacji zgodne z Adolfem Hitlerem 
21 luty 2022     
WIESŁAW SOKOŁOWSKI wiersz OBUDŹ SIĘ, POLSKO 
18 czerwiec 2018     
Koniec Euro w 2011 Roku? 
29 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Najweselszy barak w obozie 
25 marzec 2017     
Chiny i ‘Great Reset’ 
11 marzec 2021     
Rządowe statystyki rzekomo chorych na kowida 
6 grudzień 2021      Artur Łoboda
Goń zboczeńców 
8 styczeń 2014      Artur Łoboda
Walka o monopol nuklearny Izraela na Bliskim Wschodzie 
19 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Hołota w mediach 
9 luty 2018      Artur Łoboda
Covid: zderzenie analfabetyzmu historycznego i naukowego  
7 styczeń 2022      Kevin Ryan
PiSowska zabawa w kotka i myszkę 
6 lipiec 2016      Artur Łoboda
"Jak nie wyląduję, to mnie zabije"  
15 lipiec 2010      tłumacz
Jak Kuba Bogu... 
29 marzec 2020      Artur Łoboda

 
 

Całkowicie skorumpowany, schwytany i współwinny Kongres USA w dalszym ciągu tuszuje zbrodnię stulecia

Komentarz wydawcy SOTN  : Obecny Kongres USA liczy ogółem 535 członków. Spośród nich tylko dwie podjęły w jakimkolwiek stopniu sprawę powstrzymania trwającej „szczepionkowej” wojny biologicznej przeciwko Covidowi i wysoce zorganizowanego ludobójstwa na narodzie amerykańskim.
 

Co nasuwa pytanie:

Gdzie do cholery jest Kongres?!

Jak to możliwe, jeśli nie poprzez wysoce celowy projekt?

To, że praktycznie cały Kongres zdezerterował przez cały czas trwania tej - oczywiście długo planowanej i skutecznie przeprowadzonej depopulacji Stanów Zjednoczonych, - jest w równym stopniu potępiające, jak i wymagające szybkiej i surowej reakcji ze strony „  My, Ludzie” .
 
To, że niezwykle uzbrojone szczepionki Covid są nadal forsowane przez kontrolowane przez Big Pharma: CDC, FDA, NIH i HHS, stanowi dowód prima facie przeciwko rządowi federalnemu USA; 
a zwłaszcza przeciwko Kongresowi za umyślną bierność/zaniedbanie, a także wiele karygodnych aktów jawnej zmowy przestępczej.
 
Innymi słowy, Kongres Stanów Zjednoczonych od 2020 r. udowodnił, że jest po prostu współspiskowcem masowych mordów, potajemnie działającym w ramach znacznie większego i bardzo złożonego międzynarodowego syndykatu przestępczego, którego celem jest upadek Republiki Amerykańskiej. 
Kongres szczególnie udowodnił, że jest integralnym wspólnikiem w tuszowaniu działania zastrzyków jako broni Covid.
 
„Tak naprawdę jest tylko jedna odpowiedź na ten ciągły stan rzeczy:
każda strona winna musi być ścigana z całą surowością prawa, zanim zostanie WIESZONA NA ŻYWO W INTERNECIE, aby odstraszyć przyszłe ludobójstwa”.
— Wściekły patriota 

 
Stan Narodu

5 stycznia 2024 r


Uwaga: Poniższe obciążające raporty stanowią szkielet aktu oskarżenia przeciwko Kongresowi USA za udział w programie depopulacji przy uzyciu zastrzyków Covid i ukrywanie tego faktu.


Nadmierna liczba zgonów i wyludnienie: czy powinniśmy pozostać beztroscy i pozwolić, aby to się wydarzyło?


Autorzy: dr John Campbell, dr Paul Craig Roberts, Global Research, Makia Freeman, Peter Koenig, dr Joseph Mercola, Jeremy Kuzmarov i Stop World Control
Global Research
2 stycznia 2024 r.
 
 

Uwaga wstępna

Nadmiar zgonów – dlaczego nie porusza się tego w mediach głównego nurtu? 
Dlaczego nie jest to najważniejszy program w Kongresie i Parlamencie?

 
Zestawienie odpowiednich artykułów Global Research skupiających się na  kilku podstawowych przyczynach nadmiernej liczby zgonów  zostało po raz pierwszy opublikowane przez  dr Paula Craiga Robertsa .
Następnie Global Research przygotował krótkie fragmenty tych artykułów, a później wyprodukował wideo Johna Campbella.
Dziękujemy dr Paulowi Craigowi Robertsowi i dr Johnowi Campbellowi.
M. Ch. Badania globalne, 2 stycznia 2024 r
 
***
 

1. Niebezpieczeństwo 5G:
13 powodów, dla których technologia bezprzewodowa 5G będzie katastrofą dla ludzkości, zobacz  to .

 
Nie można przecenić zagrożenia związanego z siecią 5G.
 
Sieć 5G (5. generacji) jest obecnie aktywnie wdrażana w wielu miastach na całym świecie. 
Jednocześnie wraz ze wzrostem świadomości na temat jego przerażającego wpływu na zdrowie i prywatność wiele miejsc wydaje moratoria na jego stosowanie lub zakazuje go, np. cała Belgia, kanton Vaud (Szwajcaria) i San Francisco (USA). 
Promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF lub RFR) i pola elektromagnetyczne (EMF) są coraz częściej uznawane za nowe rodzaje zanieczyszczeń – zanieczyszczenie środowiska. 
Oto 13 powodów ujawniających zagrożenie związane z siecią 5G, które może przerodzić się w całkowitą katastrofę w zakresie zdrowia i prywatności, jeśli nie powstanie wystarczająca liczba osób, aby temu zapobiec.
Autorstwa  Maki Freeman

 
2. Wyludnienie:  „The New York Times” przewiduje masową redukcję populacji, zobacz  to .

 
„Mniej płaczu dzieci.
Więcej opuszczonych domów.
Mniej więcej w połowie tego stulecia, gdy liczba zgonów zacznie przewyższać liczbę urodzeń, nadejdą zmiany, które trudno pojąć”.
 
 
 
„Na całym świecie kraje borykają się ze stagnacją demograficzną i spadkiem dzietności, czyli zawrotnym odwróceniem, niespotykanym w udokumentowanej historii, które sprawi, że przyjęcia z okazji pierwszych urodzin będą rzadszym widokiem niż pogrzeby, a puste domy będą powszechnym koszmarem”.
 
I to trwa,
„We Włoszech oddziały położnicze już są zamykane. 
Miasta duchy pojawiają się w północno-wschodnich Chinach. 
Uniwersytety w Korei Południowej nie mogą znaleźć wystarczającej liczby studentów, a w Niemczech zrównano z ziemią setki tysięcy posiadłości, a teren zamieniono w parki”.
 
Czy to wszystko prawda? 
Pozostaje to zweryfikować. 
Pominięcie?
 
W artykule w żadnym momencie nie wspomniano o eugenistycznym charakterze celowej redukcji populacji w związku z plandemią covidową, wymuszoną i według wielu opinii trującą kampanią szczepień, w której nie zastosowano szczepionki, ale zamiast tego nowy, całkowicie nieprzetestowany typ mRNA „ terapii genowej”  , na którą zezwoliło amerykańskie Centrum Kontroli Chorób (CDC) jako „środek nadzwyczajny” w tych tragicznych okolicznościach pandemii, która w rzeczywistości nie posiada wszystkich cech charakterystycznych dla pandemii, ale musi zostać wzmocniona, aby wyglądała na pandemię – z dosłownie prawie wszystkie zgony z dowolnej przyczyny – nawet wypadki samochodowe – mogą i „muszą” być klasyfikowane jako zgony z powodu covidu.
autorstwa  Petera Koeniga
 

3. Plany Billa Gatesa dotyczące nowej katastrofalnej infekcji, zobacz  to .

 
„23 października 2022 r. Gates, Johns Hopkins i Światowa Organizacja Zdrowia byli współgospodarzami „globalnego ćwiczenia rzucającego wyzwanie” zatytułowanego „Katastrofalne zarażenie” 3 , 4  z udziałem nowego (i na razie fikcyjnego) patogenu zwanego „ciężką epidemią enterowirusowego zespołu oddechowego 2025” ” lub w skrócie SEERS-25.
 
Enterowirus D68 5  jest zwykle kojarzony z chorobami przypominającymi przeziębienie i grypę u niemowląt, dzieci i nastolatków. 
W rzadkich przypadkach wiadomo również, że powoduje wirusowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i ostre wiotkie zapalenie rdzenia, stan neurologiczny powodujący osłabienie mięśni i utratę odruchów w jednej lub większej liczbie kończyn.

Wiadomo, że enterowirusy A71 i A6 powodują choroby dłoni, stóp i jamy ustnej6, podczas  gdy wirus polio, prototypowy enterowirus, powoduje polio (poliomyelitis), potencjalnie zagrażający życiu rodzaj paraliżu, który dotyka głównie dzieci poniżej 5 roku życia.
Zatem wirus, który zawierają, modelowany w tej symulacji wydaje się być czymś podobnym do enterowirusa D68, ale gorszym.

Szkolenie przywódców afrykańskich, aby postępowali zgodnie z narracją

Co znamienne, ćwiczenie „Katastrofalna zaraza” skupiało się na zaangażowaniu przywódców krajów afrykańskich i przeszkoleniu ich w zakresie przestrzegania scenariusza. 
Wśród uczestników znalazło się 10 obecnych i byłych ministrów zdrowia oraz wyższych urzędników zdrowia publicznego z Senegalu, Rwandy, Nigerii, Angoli, Liberii, Singapuru, Indii i Niemiec, a także sam Gates”.
Przez  dr Josepha Mercolę

4. Izraelska wiedza specjalistyczna w pacyfikacji Palestyńczyków cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony kapitalistycznych elit, w miarę jak populacje na całym świecie stają się niespokojne, zobaczcie  to .

 
„Kiedy świat z przerażeniem obserwuje izraelski atak militarny na ludność Gazy, ludzie zastanawiają się, dlaczego światowi przywódcy nie robią więcej, aby potępić Izrael i pozwalają Izraelowi dokonywać masowych mordów.

Jeff Halper , amerykańsko-izraelski antropolog, który napisał wiele książek o historii Izraela, ma jasną odpowiedź.

Mówi, że przywódcy krajów na całym świecie czują się bardziej niepewnie, - w miarę jak bogactwo jest coraz bardziej skoncentrowane w rękach maleńkiej elity kapitalistycznej, a niezadowolenie społeczne rośnie i groźba buntu.

Izrael jest szanowany właśnie za mistrzostwo w technikach kontroli populacji wobec Palestyńczyków, które wielu przywódców chce naśladować przeciwko grupom dysydenckim lub mniejszościowym we własnych granicach.

Według Halpera częścią asa w rękawie Izraela jest rozwój potężnego przemysłu zbrojeniowego, który umożliwia mu dostarczanie zaawansowanej technologicznie broni do krajów na całym świecie w celu kontroli populacji.

Izrael przoduje w rozwoju satelitów obserwacyjnych, uzbrojonych i obserwacyjnych dronów, systemów identyfikacji celów sztucznej inteligencji (AI), gadżetów szpiegowskich oraz technologii kontroli tłumu i cyberwojny, które sprzedaje na całym świecie”.
Jeremy’ego  Kuzmarova

5. WHO planuje 10 lat pandemii (2020–2030), zob.  to .

 
„PLAN pokazuje, że oficjalny program Światowej Organizacji Zdrowia przewiduje dziesięć lat trwających pandemii, od 2020 do 2030 roku.
Ujawnia to wirusolog WHO, Marion Koopmans. 
Zobaczysz także szokujące dowody na to, że pierwsza pandemia została zaplanowana i obficie ogłoszona tuż przed jej wystąpieniem.
Koniecznie obejrzyjcie i udostępnijcie to wszędzie.
Więcej informacji i wszystkie dokumenty zawarte w PLANIE można znaleźć na stronie:  https://www.stopworldcontrol.com/proof
 
 
„  Grupa prawie  tysiąca lekarzy  w Niemczech zwana „Lekarzami Informacyjnymi”, wspierana przez ponad  7000 specjalistów  , w tym prawników, naukowców, nauczycieli itp., wydała szokujące oświadczenie podczas ogólnokrajowej konferencji prasowej: (1)
 
„Panika w Koronie to sztuka. 
To jest oszustwo. 
Oszustwo. 
Najwyższy czas, abyśmy zrozumieli, że znaleźliśmy się w centrum globalnej zbrodni.
 
Światowy kryzys koronowy, światowy zamach stanu przeciwko ludzkości. Recenzja książki
 
Ta duża grupa ekspertów medycznych publikuje co tydzień gazetę o nakładzie 500 000 egzemplarzy, aby zwrócić uwagę opinii publicznej na dezinformację w mediach głównego nurtu na temat koronaawirusa.
Przez  zatrzymanie kontroli nad światem
 

6. Wideo: Nadmierna liczba zgonów. Analiza Johna Campbella

 
https://youtu.be/Y7vTqEmlkvw?feature=shared


 
Źródło:
badmedicine.news/2024-01-08-corrupt-captured-complicit-congress-cover-up-crime.html
12 styczeń 2024

Redakcja Wiadomości 

  

Komentarze

  

Archiwum

Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
Kontynuatorzy z SLD (1)
czerwiec 19, 2003
Pawel Siergiejczyk
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
Historyk niepokorny
marzec 22, 2003
Jerzy Robert Nowak
Palestyńczycy w „Żelaznej Klatce”
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu
lipiec 9, 2004
PAP
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
Osłabianie Rosji kosztem Polski
kwiecień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Referat wygloszony 16 maja 2003 w Kanadzie
Unia Europejska

maj 23, 2003
przesłała Elżbieta
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
listopad 21, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Czego nie lubi władza
październik 25, 2005
Witold Filipowicz
Polska Republika bananowa
październik 5, 2003
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
KONGRESU POLSKI SUWERENNEJ - PRAWNO-USTROJOWE PODSTAWY
marzec 6, 2004
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
Duch zstąpił ...
kwiecień 5, 2005
Artur Łoboda
Potomkowie Jakuba Szeli
luty 27, 2007
Artur Łoboda
"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"
kwiecień 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media