ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co naprawdę wydarzyło się w Berlinie?  
22 wrzesień 2020     
Ile lat życia zabiorą maseczki? 
29 lipiec 2020     
Cyncynata 
1 grudzień 2013      Paweł.
Najwyższy czas: dr Sam White z Wielkiej Brytanii wzywa innych lekarzy, aby przestali szczepić ludzi i zabrali głos 
26 kwiecień 2022      Kevin Hughes
Walka o "wolny handel" 
26 styczeń 2026      Artur Łoboda
Kiedy przyjda przeszukac dom 
20 maj 2010      Goska
Jak „nietykalni” prywatyzowali polski majątek i gdzie jest państwo? 
3 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Tam byli wszyscy - którzy nie przybyli na pogrzeb Kaczyńskiego 
2 październik 2016      Artur Łoboda
Początek islamskiej rewolucji w Szwajcarii 
6 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Destrukcja północnej Gazy 
17 październik 2025     
Skutki eksplozji atomowych na ziemi 
27 październik 2024     
Uwaga w rocznicę pogromu kieleckiego 
4 lipiec 2016      Artur Łoboda
Possible U.S. Invasion of Venezuela: Escalation of Tensions in November 2025 
19 listopad 2025      Vitaliy Timoschuk
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część piąta 
6 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Jurgieltnicy 
3 luty 2016      Leszek Długosz
Polskojęzyczny rząd dopiero teraz uczy się historii Polski 
31 sierpień 2009      PAP
Bogarodzico Dziewico 
27 lipiec 2013      Artur Łoboda
Auf Wiedersehen Newsweek Polska - Max Kolonko Mówi Jak Jest  
4 styczeń 2016     
"Demokracja" w wydaniu PO 
10 marzec 2015      Artur Łoboda
Wiemy jak pozbyć się koronawirusa 
9 listopad 2020     

 
 

Najgorzej jest w miastach

Odbicia fal elektromagnetycznych od budynków powodują, że nawarstwia się ich moc - w stosunku do bezpośredniego kontaktu w linii prostej.

To - mniej więcej tak - jak z siłą światła żarówki - rozświetlającej jasne pomieszczenie.
Po wielokroć odbite od ścian promieniowanie - daje dużo światła.

Ta sama żarówka ustawiona w plenerze - niewiele da światła.

Trafiłem kilka dni temu na film - w którym jakiś amator sprawdza natężenie pola elektromagnetycznego - w okolicach Norymbergi.

https://youtu.be/TT8qjoHZDo0

Nie są to wielkie - i groźne napięcia.
W zasadzie moje pomiary na terenie Małopolski - są zbliżone.

Kiedy jednak włączam miernik na osiedlu w Krakowie - to zaczyna być bardzo nieciekawie.
Napięcie dochodzi do 3V/m2.

Wedle Radzieckich i Rosyjskich uczonych - jest to napięcie bardzo niebezpieczne.
A oni dobrze wiedzą - co mówią.
Przeżyli niejedną katastrofę przemysłową w swoim Kraju i mają wystarczające kwalifikacje.

Pamiętam - jak w czasie komuny określenie "radziecki uczony" traktowane było z ironią.
Dzisiaj się to jednak zmieniło.
To Zachodni uczeni pokazują, że są skorumpowanymi łajdakami, którzy dla pieniędzy dopuszczą się niejednej niegodziwości.

W listopadzie 2019 roku ten BYDLAK Łukasz Szumowski podpisał rozporządzenie zwiększające stukrotnie dopuszczalną moc promieniowania elektromagnetycznego.
Argumentował to tym, że "jesteśmy zacofani" w stosunku do Zachodu.
W Stanach Zjednoczonych dopuszczalne promieniowanie było sto razy większe niż u Nas - i do takiego dorównali pisowcy.

Oczywiście nie wszędzie na Zachodzie tak jest.
Niektóre Kraje pozostały przy poprzednich - polskich normach.

O co w tym wszystkim chodzi?

Najlepiej - jak porównam sytuację do działania bomby atomowej.

W miejscu wybuchu bomba atomowa topi wszystko - co żywe i martwe.
W dalszej strefie spala organizmy żywe.

Natomiast wiele dalej sięga promieniowanie jonizujące - zabijające tych bliżej i czyniące kalekami - bardziej oddalonych ludzi.

Otóż amerykańskie "normy" promieniowania elektromagnetycznego przyjęły, że "granicą bezpieczeństwa" jest "przegrzanie organizmów żywych".
Za nic nie mają sobie nietermiczne skutki promieniowania elektromagnetycznego, a więc to - co nazywamy chorobą popromienną.


Już dzisiaj wiadomo, że skutki nietermiczne promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości to zniszczenie organów wewnętrznych człowieka.
Pokaleczone organy wewnętrzne - stają się "łatwym łupem" - dla niegroźnych do niedawna bakterii i wirusów.
I właśnie to skorumpowani "lekarze" nazywają kowidem.

To nie - nigdy nie wyizolowany kowid wypala ludziom płuca, ale promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości.

Jest to więc choroba popromienna - niejonizująca!
13 kwiecień 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

18 listopada w Warszawie, protest pielęgniarek; poparcie i udział SPPNN
listopad 11, 2003
Adam Sandauer
"Ocean możliwości Chin"
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej
styczeń 2, 2006
Adam Sandauer
UŻYTECZNE PRAWA RZˇDZACE PRACˇ ZAWODOWˇ
sierpień 19, 2002
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
Prokuratura bada operacje giełdowe NFI Jupiter
sierpień 1, 2002
PAP
Izrael jako pomylony pomysl?
lipiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
I PO ZIMAKU...
marzec 2, 2005
Polski piesek, do nogi
kwiecień 4, 2006
PAP
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
Propozycja Geremka
lipiec 15, 2008
...
Nasze złodziejskie Państwo
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
Najpierw hitlerowcy, teraz lichwiarze
styczeń 20, 2004
Nadzieje i rozczarowania
marzec 22, 2008
Marek Jastrząb
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
Jak Bush się szarogęsi w Krakowie
maj 30, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Trzynastki dla sfery bezproduktywnej
luty 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
21.10.2007 wybraliśmy likwidację Państwa Polskiego
październik 23, 2007
Dariusz Kosiur
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media