ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dlaczego Tusk nie zgodzi się na debatę z Gowinem? 
28 lipiec 2013      Artur Łoboda
O co chodzi Putinowi? 
28 sierpień 2014      Artur Łoboda
Lis minister 
9 kwiecień 2020     
Zapytanie w Trybie Prawa prasowego o "złoty standard" wirusa 
10 październik 2020      Artur Łoboda
Jak się będą ciebie bali 
11 marzec 2017     
Pora skończyć z wszelką władzą! 
15 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Pustka poaudytowa  
22 marzec 2016      Artur Łoboda
38 milionów Polaków na to nie stać? 
13 maj 2020      Artur Łoboda
Kocham Szopena ! - Część II 
18 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Wiersze z książki "Kraj Herberta" 
13 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Znaleźć się pośród ludzi i nieludzi 
23 marzec 2017      Jolanta Michna
W czyim interesie Kaczyński pojechał na Ukrainę? 
2 grudzień 2013      Artur Łoboda
Najwięksi wrogowie są wśród nas 
19 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Ponowne wezwanie do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o podanie podstawy prawnej 
15 marzec 2011      Artur Łoboda
Kilka uwag o honorze 
21 lipiec 2016      Artur Łoboda
WHO potwierdza, że ​​test Covid-19 PCR jest wadliwy: oszacowania „przypadków pozytywnych” są bez znaczenia. Blokada nie ma podstaw naukowych 
27 marzec 2021     
Lekarz ostrzega, że ​​liczba ofiar śmiertelnych ujawnia ocenzurowaną prawdę: zastrzyki z COVID zabiły ponad 13 milionów ludzi na całym świecie, a „środki rządowe” i „Vaxxes” spowodowały „nadmierną śmiertelność” 
3 wrzesień 2023     
Ilu wariatów chodzi po świecie? 
28 listopad 2009      Artur Łoboda
ŻADNEJ AMNESTII: Covidowe przebaczenie nastąpi po całkowitym postawieniu tyranów przed wymiarem sprawiedliwości i przywróceniu rządów prawa 
13 listopad 2022     
Geminus 
12 kwiecień 2016      Artur Łoboda

 
 

Z TESTAMI PCR TA PANDEMIA NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZY - Przemówienie niemieckiego parlamentarzysty Roberta Farle

 
Robert Farle, jest członkiem Niemieckiego AFD (Alternatywa dla Niemiec) przemawiał ostatnio 19 listopada  w Landtagu,  do parlamentu Saksonii.
W swoim wystąpieniu Farle zdecydowanie potępił  stosowanie testów PCR .
 
Wielu włoskich uczonych i badaczy od miesięcy potępia zawodność wymazów z jamy nosowo-gardłowej, teraz przyszła również kolej na niemieckiego parlamentarzystę, który stwierdził: „Testy PCR, wzmocnione powyżej 35 cykli, są całkowicie niewiarygodne, dając co najmniej 97% wyników fałszywie dodatnich” . 
Oto tłumaczenie przemówienia Roberta Farle'a: 

Masowe testy PCR dla osób bezobjawowych dają wyniki bez wartości informacyjnej. Z każdym dniem staje się coraz bardziej oczywiste, że test PCR jest tylko narzędziem używanym przez polityków do wywoływania paniki. 

Obejmuje to również fakt, że testy są kalibrowane w taki sposób, aby dawały jak najwięcej pozytywnych wyników. Testy z więcej niż 34 cyklami są uważane za całkowicie niewiarygodne i naukowo niedopuszczalne.
Francuski badanie stwierdza, że pozytywny wynik testu daje wartość graniczną 35 więcej cykli. Prawdopodobieństwo, że osoba, która uzyskała pozytywny wynik, jest faktycznie zarażona, spada poniżej 3%. 
Oznacza to, że 97% wyników testów jest fałszywie dodatnich i jest liczonych jako fałszywe liczby ze statystyk RKI ( Instytut Roberta Kocha to organizacja zajmująca się kontrolą i zapobieganiem chorobom zakaźnym w Niemczech , część Ministerstwa Federalny Urząd Zdrowia).
97% mniej przypadków to rzeczywiste przypadki i to samo można powiedzieć o śmiertelności i łóżkach intensywnej terapii.   
Testy głównie w Niemczech są kalibrowane przy 45 cyklach.
 W ten sposób z jednej strony uzyskuje się pozytywne wyniki testów, a z drugiej tysiące ludzi, którzy nie mogą nikogo zarazić, poddaje się kwarantannie .  

Jeśli obecna praktyka testowania będzie kontynuowana i te fałszywe wyniki będą dalej wykorzystywane, ta pandemia nigdy się nie skończy.
Po trzecie, wszystkie ograniczenia dotyczące COVID odnoszą się do rosnącej liczby infekcji lub liczby nowych infekcji. Ponieważ wyniki testów użyte w tym celu nie mówią nic o obecności infekcji, wszystkie oparte na nich przepisy są nielegalne . 
Oczywiście, jak działa to oszustwo , przepisy te są wręcz kryminalne. 

 
 
Przemówienie Roberta Farle (AfD): „Test PCR to nadużywane narzędzie do siania paniki


 
Źródło:
https://www.byoblu.com/2020/11/30/con-i-test-pcr-questa-pandemia-non-finira-mai-il-discorso-del-parlamentare-tedesco-robert-farle/
11 grudzień 2020

Redakcja byoblu 

  

Komentarze

  

Archiwum

ANTYSEMITYZM (fragment bajki politycznej)
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
grudzień 29, 2002
PAP
AMERYKANIZM
listopad 14, 2007
przesłała Gośka
"On umrze na serce i pomogą mu w tym..."
marzec 13, 2006
Tadeusz Samitowski
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu. Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Jakim prawem. SOBCZAK i SZPAK
luty 5, 2003
http://angora.pl/
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
Cenzura Internetu przez rząd USA przegrywa z sądami i z Kongresem
lipiec 22, 2007
tłumacz
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Trwa zamykanie nagonki na syna czerwonej krynickiej świni
grudzień 18, 2008
tłumacz
Janowski żąda głosowania w sprawie Stoen-u
grudzień 3, 2002
PAP
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
Koniec stulecia chowania dolarów w materace?
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwestia uregulowania problemów wizowych między Polską a USA - część oświatowa
marzec 24, 2008
tłumacz
2030
lipiec 20, 2008
Krwawa Pascha
październik 6, 2007
Izrael Szamir
"Moralność" na usługach finansjery
luty 14, 2003
PAP
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
Zadają się z Żydami
listopad 6, 2005
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media