|
Rocznica wojny Jom Kipur
|
|
Równo 50 lat temu - 6 października 1973 roku - w dniu żydowskiego święta Jom Kipur połączone siły Egiptu i Syrii najechały półwysep Synaj i Wzgórza Golan, które pozostawały pod kontrolą Izraela od czasu wojny sześciodniowej w 1967 roku.
Moje otoczenie, które przez lata nie chciało przyjmować informacji o planach NWO wobec świata, dziś zmieniło swoje poglądy o 180 stopni i w każdym wydarzeniu politycznym doszukuje się ustawki.
I podobną opinię wyrażają w sprawie ostatniego ataku Palestyńczyków na Izrael.
Dla mnie w tym temacie jest co najmniej kilka przemyśleń.
Najprawdopodobniej Palestyńczycy wyciągnęli wnioski z technologii użytej w wojnie na Ukrainie i zdaje Im się, że są w stanie mocno zagrozić Izraelowi.
Początkowe sukcesy mają to potwierdzić.
Jednak jest oczywistym, że na dłuższą metę akcja ta skazana zostanie na porażkę, bo Izrael będzie wspierany przez Stany Zjednoczone i wszystkich pachołków syjonizmu, którzy będą finansować zbrojenia Izraela tak - jak dziś finansują Ukrainę.
25 lat temu przypomniałem staropolskie słowo "judzić".
Pierwotnie oznaczało ono takie podpuszczanie różnych osób, by skutek ich działania przyniósł korzyść "judzącemu".
Określenie to pochodziło od słowa "Jud" - Żyd.
Tak więc ja doszukuję się, że Palestyńczycy WCALE nie zaskoczyli - rzekomo najlepszego wywiadu świata, ale Ich przygotowania do ataku były nadzorowane w Tel Awiw po to, by po kontrofensywie izraelskiej - syjoniści otrzymali międzynarodowy "mandat" do "ostatecznego rozwiązania kwestii palestyńskiej".
Przewaga sił jest porażająca i chwilowe zwycięstwa Palestyńczyków przypominają beznadziejny zryw w czasie Powstania Warszawskiego.
|
|
9 październik 2023
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Co to za państwo, które jednocześnie hojnie wspomaga ukrainę broniącą 'swoich' ziem i jednocześnie pomaga żydom wyzuć Palestyńczyków z ich terytorium?
Jak w tych amerykańskich łbach mieści się taka 'logika'?
I to jest nasz sojusznik?
Swego czasu niejaki Ziemkiewicz wymądrzał się, że w '39 polskie władze popełniły błąd wchodząc w starcie z III Rzeszą, bo wg niego powinny zawrzeć z Hitlerem sojusz i podbić ZSRR, a potem w stosownej chwili opuścić ten sojusz i przejść na stronę aliantów, jak np. Włosi.
Zdaje się, że właśnie jesteśmy w takiej sytuacji teraz! W sojuszu z Osią Zła! I co, kiedy się wycofamy?
I czy powinniśmy się dziwić nienawiści muzułmanów wobec nas, 'chrześcijan'? |
|
2023-10-09
hens
|
|
|
|
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
|
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
|
Byla zbyt patriotyczna, byla zbyt polska....
wrzesień 23, 2007
...
|
Prezydent Krakowa straci immunitet?
luty 10, 2007
PAP
|
"Pozytywista Putin"
styczeń 22, 2007
Andrzej de Lazari
|
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
To boli
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
|
Jak ślicznie!!!
październik 14, 2006
jon2
|
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Refleksje szczęściarza
marzec 24, 2008
Marek Ka
|
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Hausner musi boleć
luty 1, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Kontynuatorzy z SLD (1)
czerwiec 19, 2003
Pawel Siergiejczyk
|
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
|
Żądanie ujawnienie kulis prozydowskiej poltyki państwa polskiego
sierpień 27, 2007
tłumacz
|
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
|
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
|
Kwaśniewski obiecuje że uzupełni wykształcenie
czerwiec 26, 2002
PAP
|
David Irving: "Żydzi powinni sami sobie zadać pytanie dlaczego są tak znienawidzeni"
grudzień 24, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Taki jeden
marzec 10, 2007
PAP
|
|
|