ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

PiStapo 
1 czerwiec 2020      STUDIO POLAKÓW OPOLSKiE
Złodzieje tożsamości 
1 styczeń 2014      Artur Łoboda
Krytyk i poeta 
27 kwiecień 2024      Zygmunt Jan Prusiński
Radio WNET potrafi nadawać ciekawe konkrety, a TVP-Info nie .... 
10 grudzień 2018      Alina
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część V 
27 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Przygoda z wierszem Andrzeja Bursy 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Naród, który własną głupotę nazywa patriotyzmem 
11 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Europejska konwencja o ochronie praw człowieka i godności ludzkiej 
19 listopad 2020     
Putin jest jednym z nich 
21 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Zagrożenie Nuklearne  
8 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
KTO KOGO WYDYMAŁ? 
15 maj 2025      Claudio Rest
Ryszard Makowski blog "Omnibus prowizoryczny" 
26 styczeń 2016      Ryszard Makowski
Kowid wszechmogący 
25 luty 2021     
Cały sejm i Senat pod Trybunał do spraw zbrodni kowivowych! 
27 październik 2020     
Latawce nad miastem 
25 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
To musicie zobaczyć 
18 grudzień 2025     
Samorzutne wezwania o walkę z islamem 
10 styczeń 2015      Artur Łoboda
Prawda mogłaby nas uzdrowić 
23 marzec 2020      Artur Łoboda
Przemilczana prawda o wojnie na Ukrainie 
31 styczeń 2023      Artur Łoboda
Zażydzona polska kultura 
18 listopad 2013      Artur Łoboda

 
 

Nie ma ani jednego dowodu na to, że wirus SARS-CoV-2 faktyczne istnieje

Wystąpienie Christine Massey w ramach konferencji 'Northern Light Convention' (scandinavianfreedom.events), która odbyła się 15-17 czerwca 2023 w Danii.

Pochodząca z Kanady Christine jest biostatystykiem, w przeszłości pracowała przy badaniach nad rakiem.
Od lat jest zapalonym orędownikiem bezpiecznej wody pitnej i członkiem grupy działającej na rzecz zaprzestania powszechnej praktyki fluoryzacji wody wodociągowej.
 
W maju 2020 r. Christine, wraz z grupą wolontariuszy rozsianych po całym świecie, zaczęła składać do różnych instytucji wnioski o wolnym dostępie do informacji publicznej, aby uzyskać jakikolwiek dowód na istnienie wirusa SARS-CoV-2, rzekomo wywołującego chorobę Covid-19.

Na dzień dzisiejszy Christine otrzymała odpowiedź od 216 instytucji z 40 różnych krajów i żadna z nich nie jest w stanie przytoczyć ani jednego dowodu na to, że wirus SARS-CoV-2 faktyczne istnieje.
W toku tego trwającego ponad 3 lata procesu, Christine zebrała górę dokumentów, które całkowicie unicestwiają wszelką wiarygodność establishmentu medycznego, przynajmniej w dziedzinie wirusologii.
 
Obecnie to, co wirusolodzy nazywają "izolacją" wirusa, polega na umieszczeniu pobranej od pacjenta próbki materiału genetycznego w linii komórkowej pochodzącej z małpich komórek nerkowych, rzekomo po to, by dać wirusowi szansę na replikację.
Komórki małpy potrzebują źródła pożywienia, dodaje się więc do nich płodową surowicę bydlęcą, a także toksyczne leki, antybiotyki i środki przeciwgrzybicze.
Innymi słowy, zamiast zidentyfikować rzekomego wirusa w pobranej od pacjenta próbce, zanieczyszcza się ją obcym materiałem genetycznym i różnymi substancjami chemicznymi.

Następnie, gdy komórki małpy ulegną uszkodzeniu, wirusolodzy nazywają to efektem cytopatycznym i przypisują ten efekt działaniu wirusa.
Ma to rzekomo stanowić dowód na to, że wirus jest w tej próbce obecny, że został przez nich wyizolowany i że to on powoduje chorobę.

We wszystkich wysłanych zapytaniach Christine i jej współpracownicy dokładnie określili więc, co mają na myśli przez izolację wirusa:
jego cząsteczki powinny pochodzić bezpośrednio z próbki pobranej od chorego człowieka, niezanieczyszczonej żadnym innym materiałem genetycznym, a następnie zostać zsekwencjonowane i zbadane w toku kontrolowanych eksperymentów.

Kolejnym rzekomym dowodem na obecność wywołującego chorobę wirusa mają być "testy" PCR, wykrywające wybrane sekwencje genetyczne.
Już sam zdrowy rozsądek podpowiada, że znalezienie określonej sekwencji (która może przecież pochodzić z cząsteczek produkowanych przez same komórki) w żaden sposób nie stanowi jakiegokolwiek dowodu na obecność pełnej długości genomu, nie mówiąc już o całym nienaruszonym wirusie, nie mówiąc już o infekcji, nie mówiąc już o chorobie.
Wyniki osiągane dzięki tej metodzie są równie trafne, jak wróżenie z fusów. Temat oszustwa wokół "testu" PCR pojawiał się już na moim kanale nie raz, tak więc nie ma sensu zagłębiać się tu w szczegóły.

Nadmienię, że nie jest moją intencją wikłanie się tu w dyskusję na temat tego, czy wirusy faktycznie istnieją, czy nie.
Nie mam do tego ani chęci, ani kwalifikacji.
Ponadto uważam, że to nie na ludziach, którzy podważają istnienie wirusów, spoczywa ciężar udowodnienia iż mają rację, lecz na tych, którzy w wirusy wierzą.

Skoro wirusy faktycznie istnieją, nie powinno chyba stanowić problemu udowodnienie tego faktu?

Obecnie w świecie naukowym toczy się na ten temat intensywna debata, której wynik jest na razie nierozstrzygnięty.
Śledzę ją z zainteresowaniem i z ciekawością obserwuję, jak coraz więcej bardzo poważnych naukowców stopniowo przechodzi na stronę "wirusy nie istnieją".
A najbardziej w tej debacie podoba mi się sam fakt żywej i otwartej dyskusji naukowej na drodze rzetelnej analizy faktów.
 

 

Strony omawiane w nagraniu:

www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-around-the-world-have-no-record-of-sars-cov-2-isolation-purification/
www.fluoridefreepeel.ca/fois-reveal-that-health-science-institutions-have-no-record-of-any-virus-having-been-isolated-purified-virology-isnt-a-science/

3000 stron odpowiedzi na wysłane wnioski o wolnym dostępie do informacji publicznej zebrane w 8 plikach PDF (ostatnia aktualizacja: 31 grudnia 2022):
https://tinyurl.com/IsolationFOIs

Plik Excel zawierający listę 216 instytucji, które odpowiedziały jak dotąd na wysłane wnioski:
www.fluoridefreepeel.ca/wp-content/uploads/2023/06/Institution-list-for-website.xls

Osobom chcącym dowiedzieć się więcej, polecam kanał Lecha N. (www.bitchute.com/channel/RC2y1GA7Yl1E/), który ostatnio ostro wziął się za ten temat, a także następujące strony:
www.andrewkaufmanmd.com/sovi/
www.christinemasseyfois.substack.com
www.boostershots.substack.com/p/virus-denialism-for-beginners-germ-3af
www.torstenengelbrecht.com/
www.andrewkaufmanmd.com/settling-the-virus-debate/
https://mariuszjagora.substack.com/p/nie-byo-zadnej-pandemii
 

Źródło:
www.bitchute.com/video/99VtXiUrz4Jp/
4 październik 2023

Georgina Orwell 

  

Komentarze

  

Archiwum

Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
styczeń 16, 2009
tłumacz
Illuminati
grudzień 3, 2006
Elzbieta
Wyrok w Starachowicach - Sądy ostatnimi instytucjami zaufania publicznego....
styczeń 25, 2005
Adam Sandauer
Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Najtrudniej dojrzeć zło tuż przed naszymi oczami
październik 7, 2003
Artur Łoboda
Grzesznik, fiolet i krzyż
marzec 22, 2008
Marek Olżyński
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
Kaczyński na tropie układu
marzec 9, 2006
Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?
grudzień 13, 2006
A.Sandauer
Dzień Kobiet wczoraj i dziś
marzec 9, 2007
Marek Olżyński
Aktualna sytuacja w Gruzji wg ?ródeł rosyjskich, tureckich, chińskich, izrealskich 2008.08.09. godzina 1000
sierpień 9, 2008
tłumacz
"M.Jurek prezydentem RP"?
kwiecień 25, 2007
Dariusz Kosiur
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
luty 19, 2003
StT , Piotr Z Calgary i Ty
Polska - Pierwszy kraj syjonistyczny w Europie
wrzesień 8, 2003
tłumaczyła Elżbieta
Fura, skóra i komóra .... czyli ..... jeszcze niedawna nadzieja durnych Polaków
czerwiec 19, 2008
SE
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
Tym razem nie było pieniędzy aby wyrzucić je w błoto
wrzesień 3, 2003
Dziennik Polski
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media