ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Magiczne słowo "białko spike" 
28 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Głupek minister (2) 
16 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Prosba o jednorazowa pomoc 
23 kwiecień 2011      Elzbieta Gawlas
Safickie wiersze miłosne 
8 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Zaprzeczają szkodom poszczepiennym  
4 grudzień 2021      Susan Bonath
Ekonomia wzywa po raz kolejny (2) 
20 luty 2016      Artur Łoboda
Orwellowska Polska zalegalizowanego bezprawia  
13 sierpień 2020     
Jaką grę prowadzą wobec Polaków politycy?  
22 listopad 2012      Artur Łoboda
List Amerykanów do Europejczyków ws. GMO 
25 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Przyczyna i skutek 
16 październik 2017     
Kontynent tyrański
Dawny modelowy region „Wolnego Świata” opiera się na państwie policyjnym i ochłodzeniu społeczeństw.
 
6 listopad 2020      Hannes Hofbauer
Dzień astronomii 
11 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
List do Pawła Kukiza 
11 listopad 2020     
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część III 
26 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Tak zwana "Komisja Europejska" chce zniszczyć kolejną polską firmę Widać za mało jeszcze zniszczyli 
3 lipiec 2009      PAP
KRYTYK I POETA - część piąta  
16 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Jak planowano sfałszować wybory prezydenckie w USA 
16 listopad 2024      SD Wells
Czy Rząd PiS uczestniczy w międzynarodowym spisku? 
14 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Dziennik wyrazów nieobcych, rozbiórka umysłów w rezerwacie - Rozdział XXIX 
22 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Podobno najlepiej jest przeciwdziałać zakażeniom? 
2 marzec 2020      Artur Łoboda

 
 

Naukowe oszustwa ekologistów


 
Pseudo-ekolodzy nazywani przeze mnie ekologistami - wprowadzili w przestrzeń medialną wiele fałszywych pojęć uważanych za "naukowe".

Najbardziej znanym oszustwem ekologistów jest tak zwane "ocieplenie klimatu".
Ale są jeszcze dziesiątki innych oszustw służących zniewoleniu Ludzkości.


Współczesna cywilizacja wygenerowała gospodarkę światową produkującą wiele zanieczyszczeń środowiska człowieka.
I z tym bezwzględnie należy walczyć!

Ale ekologiści nie dążą do ochrony środowiska, lecz są na służbie tych - którzy świat najbardziej zanieczyszczają i dlatego - dla odwrócenia uwagi od własnych szkód - atakują mniej istotne przejawy zanieczyszczeń Planety.

Jednym z istotnych tematów są zanieczyszczenia powietrza wywołane przez motoryzację.
I z tym się zgadzam, a przy okazji jestem specjalistą od optymalizacji spalania silników samochodowych, oraz eliminacji zanieczyszczeń z samochodów.

Rzeczą - która bardzo długo zajmowała moje myśli - są tlenki azotu wydalane wraz ze spalinami.

Ich ilość wzrosła wraz z "downsizingiem", a więc pomniejszaniem pojemności silników - co jest skutkiem absurdalnych rozporządzeń unijnych.
Stare - wolnossące silniki spalinowe wydzielały tego gazu dużo mniej, bo przyczyną jego wzrostu jest turbodoładowanie silników.

Ale alarmistyczne tytuły prasowe w sprawie tlenków azotu w powietrzu - wydawały mi się przesadzone.
I co się nagle okazało?


W trakcie największego ZAMKNIĘCIA Polski ilość tlenków azotu w powietrzu pozostała na taki samym poziomie!

A przecież 95% samochodów nie jeździło wtedy!


I to wywołało moje zastanowienie.
Kolejnym wątkiem z mojego wachlarza wątpliwości była bardzo wysoka zawartość formaldehydu - występująca w parkach.

Dla niezaznajomionych wyjaśniam, że formaldehyd występuje w produktach przemysłowych - jakie trafiają do naszych domów.
A więc meblach, wykładzinach, panelach i prawie wszystkim- co nas otacza.
Z czasem - po latach ulega usunięciu.
Formaldehyd jest dziesięciokrotnie bardziej szkodliwy dla naszych płuc - niż tlenki azotu.

Tylko, skąd formaldehyd w DUŻEJ ILOŚCI - W parkach i z dala od produktów przemysłu?


Musiałem więc postawić tezę, że formaldehyd wytwarza się w procesie katalitycznej reakcji w obrębie powietrza.
I na to zdobyłem dowody pośrednie.


A przy okazji dowody na cale to oszustwo ekologistów motoryzacyjnych.
Musiałem więc ponownie przeanalizować składniki powietrza i zrozumieć: jak mogłyby zareagować pod wpływem katalizatora?


A co miałoby być katalizatorem do reakcji w obrębie powietrza?
to - czego mamy wokół w bród, a więc promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości!



Podam tylko jeden, ale ważny przykład:

"Pojedyncze atomy azotu są reaktywne, gdyż posiadają 3 elektrony na zewnętrznej, walencyjnej powłoce elektronowej (ściślej mówiąc na tzw. orbitalu frontalnym).
Jednak w powietrzu gaz ten występuje w postaci cząsteczki dwuatomowej.
Wiązanie pomiędzy atomami w cząsteczce N2 jest bardzo silne, gdyż uczestniczą w nim 3 pary elektronów.
W warunkach ciśnienia i temperatury jakie panują naturalnie w atmosferze ziemskiej ta cząsteczka jest słabo reaktywna i nie reaguje z tlenem.
Ponieważ dwuatomowe cząsteczki azotu są z jednej strony niereaktywne, a z drugiej zbyt masywne żeby uciekać z górnych warstw atmosfery w przestrzeń kosmiczną, gaz ten stał się podstawowym jej składnikiem.
Jest on też trudno przyswajalny w reakcjach organicznych, stąd dla zwiększenia plonów potrzebne jest dostarczanie roślinom azotu w formie reaktywnej (nawozy azotowe).
Warto wspomnieć, że w wysokich temperaturach, a także w wypadku jonizacji w polu elektrycznym, azot łączy się z tlenem i powstają reaktywne tlenki azotu (symbolicznie oznaczane NOx (jedna cząsteczka azotu, x cząsteczek tlenu).

Takie tlenki dostają się do atmosfery w spalinach z silników samochodów (ograniczamy ich ilość stosując katalizatory) i samolotów, a także w także w emisjach z wielu instalacji przemysłowych.
Tlenki azotu powstają też w atmosferze naturalnie w wyładowaniach (błyskawicach).
Obecność tlenków azotu w powietrzu może prowadzić do powstania smogu, kwaśnego deszczu (z tlenków powstaje kwas azotowy) oraz reakcji powodujących spadek zawartości ozonu w górnych warstwach atmosfery.
Za wyjaśnienie roli tlenków azotu w procesie niszczenia warstwy ozonowej Paul Crutzen otrzymał w 1995 roku nagrodę Nobla z chemii (współnagrodzeni Mario Molina i Sherwood Rowland wyjaśnili rolę chlorowców uwalnianych z freonów)."
Autor: Prof. Szymon Malinowski


Proszę zwrócić uwagę na moje zaznaczenie w wypadku jonizacji w polu elektrycznym, azot łączy się z tlenem i powstają reaktywne tlenki azotu.
A teraz z drugiego końca tematu - Ozon.

"Ozon powstaje podczas wyładowań atmosferycznych.
Podobne zjawisko wykorzystywane jest w generatorze ozonu.
Ozonator rozbija cząsteczki tlenu O2, a następnie łączy je w cząsteczki ozonu O3. "
 
Satawiam więc tezę, że pod wpływem katalizatora - jakim jest promieniowanie elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości - Ozon łączy się z reaktywnym Azotem.
I stąd pochodzi WIĘKSZOŚĆ tlenków azotu w naszym otoczeniu.
A nie z silników samochodów spalinowych.

Ale mnie zastanowiło: skąd w powietrzu parków i lasów pojawia się formaldehyd?

Na dziś mam następujące wyjaśnienie, które wymaga weryfikacji.
Wilgoć w powietrzu, a więc woda - ulega pod wpływem promieniowania wysokiej częstotliwości - rozpadowi na wodór i tlen.
W wyniku zachwiania naturalnych procesów poprzez modulację, a więc zmienną częstotliwość promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości atomy wodoru łączą się z dwutlenkiem węgla z powietrza i powstaje związek HCHO, inaczej zapisywany H2CO - jest to formaldehyd.
Formaldehyd jest wielokroć bardziej szkodliwy dla organizmu człowieka - niż dwutlenek azotu.
Szczególne spustoszenia wywołuje w płucach organizmów żywych.

I tak mamy wyjaśnienie ogromnych oszustw pseudonaukowych - wynikających z próby ukrycia szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego z telefonii komórkowej.

Normalnemu człowiekowi nie jest potrzeba transmisja obrazu z ulicy.
Wideokonferencję może przeprowadzić w biurze, a na ulicy - co najwyżej rozmowę głosową.
I takie podejście tysiące razy zmniejszyłoby szkodliwość anten telefonii komórkowej.

Niezbędne jest więc kompleksowe badanie środowiska w otoczeniu anten 5G.
W szczególności składu powietrza w otoczeniu tych anten, a nie tylko natężenia promieniowania elektromagnetycznego.


Oczywiście - tylko pracujących anten 5G, bo tylko zmienne pole magnetyczne generuje zmienne pole elektryczne.
7 kwiecień 2024

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
Krzyżem leżeć!
styczeń 6, 2004
http://angora.pl
Wprowadzenie M.G. do rozdziału 3 książki Izraela Szamira "PaRDeS - studium Kabały"
luty 9, 2006
Israel Adam Shamir
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
"Gdyby nie Balcerowicz"
marzec 1, 2004
Piotr Mączyński
Owoce propagandy
kwiecień 28, 2003
zaprasza.net
Ludzie z wazeliny
październik 30, 2008
Marek Jastrząb
Czyżby rzeczywiście wzrost nastrojów prowojennych w USA?
marzec 14, 2008
tłumacz
Szczyt bezczelności
listopad 11, 2003
Świat według Wildsteina
luty 9, 2007
Olaf Swolkień
Komisja Europejska zgodziła się na propozycje SSE
lipiec 27, 2002
PAP
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
A gdzie sie podzieją medialnie porazeni kamienicznicy ,drobni kupcy,żurnalisci i inni biorokraci
kwiecień 14, 2007
kruzoe
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Niebo błękitne nade mną ...
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
Elity w politycznym teatrze
czerwiec 2, 2002
Ryszard Bugaj
Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
Pozioma drabinka bezpieczeństwa
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media