ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kręcenie się wokół własnego ogona  
12 styczeń 2022     
Izraelska cenzura wojskowa ukryła udane irańskie ataki rakietowe na kluczowe bazy, ujawniają dane satelitarne 
9 lipiec 2025      Cassie B.
„Sekretny” raport Pfizera z 2021 roku odtajniony. Apel o natychmiastowe wycofanie „szczepionki” przeciw COVID 
25 kwiecień 2026      Michel Chossudovsky
"Prosta droga do eutanazji" 
23 sierpień 2017     
Tak - jak w powojennej Polsce 
29 sierpień 2016      Artur Łoboda
Kolejny rok bełkotu w kulturze  
15 listopad 2016     
„Opinie jednomyślne: film wyjątkowo haniebny”. 
12 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Wysoko na górze partyjnej - marzec 1968 
7 marzec 2018     
Dziwna śmierć autora "Niebezpiecznych tematów" dr Dariusza Ratajczaka 
16 czerwiec 2010      MG
Boleść na wieści z Haiti 
13 styczeń 2010      Artur Łoboda
Portugalski sąd orzeka, że ​​testy PCR są nierzetelne i niezgodne z prawem dla osób poddawanych kwarantannie 
20 listopad 2020      Alexander
Nie ma na co czekać! 
3 luty 2021     
Tak to teraz wygląda: Magazyn śledczy A. Gargas w sprawie likwidacji kopalni Krupiński, czyli koszty nasze, zyski niemieckie 
10 marzec 2017      Alina
Ramy scenariuszy 
22 sierpień 2020     
Pora stanąć do walki 
15 październik 2011      Artur Łoboda
Granica dobra i zła 
7 marzec 2015      Artur Łoboda
Jak Platforma Obywatelska kontroluje media 
20 luty 2015      Artur Łoboda
Wniosek o pomnik dla Adolfa Hitlera ! 
19 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Jak rozpoznać podobnych do Michała Kamińskiego? 
15 marzec 2019     
Trzecia faza 
18 luty 2021     

 
 

Legionella w Polsce 2023?


 
W latach rzekomej "epidemii" kowida obawiałem się, że politycy mogą zatruć wodociągi, by zarazić Polaków bakterią, która wywoła chorobę płuc - przypominającą rzekomego kowida.

Wszystko wskazuje na to, że właśnie coś takiego ma miejsce - chociaż nie wiemy, czy jest to działanie celowe - czy też skutek nieprzestrzegania procedur higieny w szpitalu, albowiem rzekomą Legionellę - odkryto w szpitalu w Rzeszowie.

Powszechnie wiadomo, że w szpitalach znajdują się bakterie wywołujące bardzo ciężkie zapalenie płuc.
Szczególnie wśród ludzi starszych.
Jest skandalem, że Służba Zdrowia nie opanowała tego zjawiska, albowiem każdego roku tysiące ludzi umierają w szpitalach na zapalenie płuc, którego nabawiają się w szpitalu.
Czy więc mamy do czynienia z chorobą legionistów, czy szpitalnym zapaleniem płuc?
W każdym razie ludzie starsi winni unikać jak ognia - szpitali, bo są to dla nich umieralnie.
28 sierpień 2023

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

A z jakiej przyczyny ta bakteria się tu pojawiła?

Przecież wielokrotnie w Polsce bywały lata z wysoką temperaturą powietrza a jakoś woda z kranu nam nie szkodziła, a sama bakteria nie była tu odnotowana.

A jak sama nazwa wskazuje, jest to bakteria charakterystyczna dla krajów pochodzenia... i'miglanców, prawda?

Próbowałem zasięgnąć informacji o wcześniejszych przypadkach tej bakterii w Polsce i znalazłem ten adres - "Dane o zachorowaniach na legionelozę w Polsce" (tinyurl.com/yv5jbhtf).

Niestety, po jej otwarciu zobaczyłem "
Web Page Blocked! The page cannot be displayed. Please contact the administrator for additional information. URL: isp-szkolenia.pzh.gov.pl/dataset/legioneloza

Najwyraźniej nie są to wiadomości dla przeciętnego... eee... śmiertelnika. Natomiast występowanie w Polsce dywersji, sabotażu, już można przyjąć za stwierdzone. A w silos zbożowy trafiła rakieta nie ruska a banderowska!

Warto też zastanowić się, czy uruchamianie w dużych miastach tzw. mgły czy kurtyn wodnych dla ochłodzenia przechodniów, powodujących duże spadki ciśnienia w sieci wodociągowej i tym samym słaby jej przepływ i szybkie nagrzewanie się jej w rurach, nie sprzyja tej sławnej bakterii?

Dokładnie ten przypadek występuje w moim mieście. A to właśnie aerozol wodny najskuteczniej zaraża.

Pozdrowienia dla Gospodarza Portalu.

2023-08-28
hens

 

A może to żadna legionelloza? Może kolejna zasłona dymna, a Rzeszów to Jasionka, z wszelkimi konsekwencjami.
No i te pociągi i informacje o powrocie kowidka głoszone już w całej - "jak raz" - Europie.
Może, tym razem, Lombardia leży w Galicji i Lodomerii?

2023-08-28
Magellan

 

Pamiętam, pamiętam...

"lody na zdrowiu będą kręcone"

No i są. A 'rezydenci' już przebierają nóżkami, żeby przed wyborami wystartować ze strajkami. Czas by był przypomnieć im skąd nóżki im wyrastają. Najwyższy! Przecież to jeszcze nie są lekarze!

2023-08-28
hens

 

"Sanepid musi znaleźć wspólne źródło, wspólny mianownik, który łączy wszystkie zakażone osoby. Może oni wszyscy odwiedzili jakieś jedno miejsce? — zastanawia się zakaźnik Lidia Stopyra, którą poprosiliśmy o komentarz. — Dochodzenie epidemiologiczne na pewno coś wykaże, bo to jest nieprawdopodobne, by niezależnie od siebie w kilku miejscach nagle zaczęły się zachorowania wywołane legionellą. Takie epidemie wybuchają rzadko. Najbardziej prawdopodobne jest więc wspólne miejsce zakażenia — podkreśla" (tinyurl.com/4ytxz5vs).

NIEEEPRAWDOPODOBNEEE!

Ale stwierdzono też bakterie kałowe w wodociągach niektórych miast, a ich zaistnienie tam nie zależy przecież od pory roku. Więc skąd się bierze ten gwałtowny wysyp zakażeń i to w pewnym szczególnym miejscu 'polski'.

2023-08-28
hens

 

A pani Szczurek Żelazko, to skąd pochodzi, a pan Kuchciński, a pani Anna Pluch? A o kim nie wiemy?

2023-08-29
Magellan

  

Archiwum

Czy zanosi się na osłabienie więzów USA-Izrael?
grudzień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
Stalowa katastrofa
październik 28, 2003
http://www.obywatel.org.pl/
Opowieść Wigilijna 2004: KRÓL (Ukrainy) SIĘ RODZI, LUD (Ukrainy) TRUCHLEJE!
grudzień 25, 2004
Marek Głogoczowski
Pax Americana po Zydowsku
kwiecień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Półmagister będzie kształcił amerykańskich dyplomatów
marzec 7, 2006
PAP
Ojczyzna
maj 19, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Nasze matki - Polki to sztandary (komentarz)
maj 28, 2008
Artur Łoboda
Polska jej dobro ich nie obchodzi
grudzień 5, 2007
PAP
Gansterzy przejmują we władanie Polskę
luty 9, 2003
PAP
Porządek prawny, a stan faktyczny
maj 30, 2006
Marek Olżyński
tyrty
kwiecień 2, 2006
tryrty
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
21.10.2007 wybraliśmy likwidację Państwa Polskiego
październik 23, 2007
Dariusz Kosiur
Na usługach korporacji
październik 30, 2005
PAP
Przemilczana prawda o Stanie wojennym
grudzień 12, 2005
dr Leszek Skonka
"Goebels Roku 2003"
luty 7, 2004
Zaprasza.net
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media