|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
więcej -> |
|
Portret szmaty
|
|

Partia Ludowo-Demokratyczna ponownie ma w Sejmie klub. Po odejściu Zbigniewa Witaszka szeregi PLD zasilił Janusz Lisak - poinformował szef PLD Roman Jagieliński. Dodał, że jego klub zgłosi Lisaka do komisji badającej sprawę PKN Orlen.
Wtorkowa rezygnacja Witaszka oznaczała, że klub PLD przestaje istnieć, do utworzenia klubu potrzeba bowiem 15 posłów. Tym samym PLD mogła stracić miejsce w komisji śledczej. W komisji przedstawicieli mają tylko kluby.
To właśnie Witaszek zasiada w orlenowskiej komisji śledczej, a wszedł tam z ramienia Federacyjnego Klubu Parlamentarnego, który przekształcił się w klub PLD. Jagieliński zapowiedział, że PLD na miejsce Witaszka zgłosi właśnie Lisaka. Jak dodał, liczy na poparcie tej kandydatury przez SLD i UP; będzie także rozmawiał z SdPl.
Szef PLD poinformował, że Lisak nie wstąpił do partii, a jedynie do klubu. Z inicjatywą przyjęcia go do klubu wyszedł sam Jagieliński i - jak mówił - przekonywał Lisaka przeszło tydzień. Trzeba było wydyskutować tę sprawę, Lisak jest z określonego środowiska, musiał więc przekonać swój zespół w okręgu wyborczym - wyjaśniał szef PLD.
Na uwagę, że Lisak raczej nie jest kojarzony z ruchem ludowym, Jagieliński odparł: Przecież w drugim członie mamy nazwę 'demokratyczna'. Lisak jest wybitnym demokratą, ma ideały centrolewicowe, a jest to bardzo bliski program PLD - zapewniał.
Według Jagielińskiego, Lisak do PLD "wniesie dobrą znajomość ustawy budżetowej". Lisak, który jest wiceszefem komisji finansów, będzie tam reprezentował PLD. Poza tym nasz nowy poseł jest bardzo sprawny intelektualnie, to jest dla nas ogromne wsparcie. Jego przystąpienie do naszego klubu może wyjść tylko na dobre - ocenił.
Lisak, ostatnio niezrzeszony, wcześniej był członkiem Unii Pracy. Po utworzeniu Socjaldemokracji Polskiej przez Marka Borowskiego, podczas kwietniowego kongresu UP Lisak zgłosił projekt uchwały zakładającej zacieśnienie współpracy z SdPl i połączenie się obu partii przed najbliższymi wyborami parlamentarnymi. Projekt poparło czterech delegatów. Pięć dni pó?niej Lisak odszedł z UP.
|
|
22 lipiec 2004
|
|
PAP
|
|
|
|
Zlikwidować polska armię, zlikwidować Państwo Polskie
październik 27, 2006
PAP
|
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kara śmierci - kryterium suwerenności
sierpień 7, 2006
Antoni Ramz
|
Poszkodowani pacjenci a pakt stabilizacyjny
luty 5, 2006
Adam Sandauer, przewodniczący Stowarzyszenia
|
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
|
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
|
Poletko Pani Kamińskiej
luty 27, 2009
Bożena Sawa
|
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
|
Wojsko można użyć bez stanu nadzwyczajnego
październik 22, 2004
|
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
|
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
|
Arcybiskup Życinski oskarża Radio Maryja w gazecie wyborczej Michnika
kwiecień 11, 2006
przysłał anonim
|
Gdzie są profesorowie z dawnych lat ?
listopad 14, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co nieco o liberalizmie
grudzień 13, 2008
Dariusz Kosiur
|
Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
|
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
|
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
|
Zabronione dotowanie biletów kolejowych?
październik 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
|
więcej -> |
|