|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
więcej -> |
|
Polacy zadowoleni z czlonkostwa w UE
|
|

Dwie trzecie Polaków (67 proc.) pozytywnie ocenia członkostwo Polski w Unii Europejskiej - wynika z listopadowego sondażu TNS OBOP. Negatywnie obecność naszego kraju w unijnych strukturach ocenia 8 proc. badanych, a 20 proc. uważa, że członkostwo w UE nie jest ani czymś dobrym, ani złym.
Jak wynika z badania, ponad dwie trzecie Polaków (72 proc.) ocenia, że wejście Polski do UE nie wpłynęło na ich życie. Przeciwnego zdania jest 25 proc. badanych - przy czym 19 proc. dostrzega zmiany na korzyść, a 6 proc. wskazuje na ich negatywny charakter.
Najbardziej zadowolone z członkostwa Polski w UE są osoby z wyższym wykształceniem (82 proc.), dobrze sytuowane materialnie (78 proc.) i interesujące się polityką (75 proc.), a także kierownicy i specjaliści oraz prywatni przedsiębiorcy (po 83 proc.), pracownicy administracji i usług (78 proc.), dwudziestolatkowie (77 proc.), mieszkańcy największych aglomeracji (powyżej 500 tys.) i najmniejszych (do 20 tys.) miast (po 74 proc.) oraz średnich (20-100 tys.) ośrodków miejskich (72 proc.).
Wśród elektoratów poszczególnych partii pozytywnie na temat członkostwa w UE częściej od pozostałych wypowiadają się sympatycy SdPl (92 proc.), PO (85 proc.) i SLD (80 proc.). Najmniejszy odsetek dostrzegających pozytywy członkostwa jest wśród zwolenników LPR (53 proc.) i PSL (63 proc.).
Dwie trzecie społeczeństwa (66 proc.) wyraża przekonanie, że przynależność Polski do struktur unijnych wpłynęła na sytuację naszego kraju. Z tego 56 proc. badanych zauważa zmiany na lepsze. Zmiany na gorsze wskazuje 10 proc. respondentów, zaś 25 proc. nie dostrzega w kraju żadnych zmian związanych z członkostwem w UE.
62 proc. ankietowanych uważa, że wejście Polski do UE miało wpływ na pozycję naszego kraju na arenie międzynarodowej. Większość (56 proc.) badanych uważa, że unijne członkostwo korzystnie wpłynęło na status Polski w świecie. Przeciwnego zdania jest 6 proc. Co czwarty respondent (27 proc.) jest zdania, że wejście do UE nie wpłynęło na międzynarodową pozycję Polski, zaś 11 proc. nie ma na ten temat zdania.
Badanie przeprowadzono w dniach 3-6 listopada br. na 1005- osobowej, reprezentatywnej losowej próbie mieszkańców Polski powyżej 15 roku życia.
|
|
30 listopad 2006
|
|
PAP
|
|
|
|
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
|
Libia odblokowana
październik 11, 2004
|
UA + PL Wybory 07: decydować ma Kryterium Miłości do USA
wrzesień 19, 2007
Marek Głogoczowski
|
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do Pracowników Ochrony Zdrowia
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur 1605.2006
|
cdsadca
kwiecień 17, 2005
caac
|
"Złote spadochrony" zagrożone światowym kryzysem kredytu
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
|
Co robić? (II)
marzec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
|
Świadczenia proporcjonalne do składek
październik 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
|
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
|
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
|
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (2)
lipiec 13, 2004
Gracjan Cimek
|
tytulik
listopad 5, 2006
ja
|
Krótkie wyjaśnienie
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
|
Handel z Rosją
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Terror w Biesłanie
wrzesień 6, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Za Putinu!
styczeń 9, 2008
MAREK BARAŃSKI
|
więcej -> |
|