ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER. ...jeśli teraz, w czasie najbliższych miesięcy dobra zmiana zjednoczonej prawicy nie poradzi sobie i nie odniesie sukcesu, to Polska ma przechlapane na zawsze.  
3 grudzień 2018      Alina
Chrześcijański Kongres Polityczny 
1 październik 2015      Biuro Prasowe Prawicy Rzeczypospolitej
Confrontation of forces in Europe in 1939 
30 kwiecień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Światełko z Wuhan zgasło  
19 marzec 2020      Artur Łoboda
Dlaczego udaje się tuszowanie spraw przez rząd 
21 październik 2021     
Kłamstwo wyborcze Andrzeja Dudy 
31 styczeń 2019     
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część siedemnasta 
19 luty 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Strzeżmy się tych ludzi 
30 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Dla państwa policyjnego wszyscy jesteśmy przestępcami, dopóki nie udowodnimy, że jest inaczej 
5 lipiec 2022     
Co przyniesie nam przyszłość 
31 grudzień 2012      Artur Łoboda
Przypilnujmy wyników Wyborów 
22 maj 2015     
Stary list od dr Tadeusza Kruczkowskiego z Grodna 
18 luty 2010      MG
Inwigilacja 2019 
1 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Ryży to fałszywy 
18 listopad 2015      Artur Łoboda
Trzecia siła polityczna w Polsce 
7 maj 2015      Artur Łoboda
Wielki Polak - Marian Hemar 
17 luty 2011      Artur Łoboda
Diagnoza stanu Kultury Polskiej 2010 
17 maj 2010      Artur Łoboda
Wniosek o pomnik dla Józefa Stalina ! 
19 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Katy Carr - Kocham cię Janku 
16 czerwiec 2016     
Tylko na Stalina i Hitlera nie wpływano w ten sposob 
1 luty 2014      Artur Łoboda

 
 

Zawiadomienie o próbie dokonania przestępstwa legalizacji dokonywania zbrodni ludobójstwa na obywatelach polskich

Diana Wojtkowiak                    Gdańsk 1.10.2022
Koalicja Polska Wolna od 5G
ul. Diamentowa 3/30
80-028 Gdańsk
tel. 600954458
diana@torsionfield.eu
 
 


 
W. P.
Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro



                   Prokuratura Krajowa
                   ul. Rakowiecka 26/30, 02-528 Warszawa

 
  

Zawiadomienie o próbie dokonania przestępstwa legalizacji dokonywania zbrodni ludobójstwa na obywatelach polskich


 
Pismo zostaje przekazane jednocześnie do wiadomości:
 
 
Prezydent RP Andrzej Duda
Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki
Marszałek Sejmu Elżbieta Witek
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki
Prezes PIS Jarosław Kaczyński
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński
Sekretarz Stanu MSWiA Maciej Wąsik
Dyrektor Departamentu Ochrony Ludności i Zarządzania Kryzysowego MSWiA Wojciech Radecki
Minister Zdrowia Adam Niedzielski
szeroka opinia publiczna
 

Dotyczy aktualnie procedowanej Ustawy o ochronie ludności oraz stanie klęski żywiołowej UD 432, firmowanej przez Sekretarza Stanu MSWiA Macieja Wąsika.
 
 

                   W ustawie UD 432 przewidywane jest zmuszanie obywateli polskich do bliżej nieokreślonych szczepień i zabiegów leczniczych pod karą grzywny i więzienia.

Tymczasem Służba Zdrowia, poprzez wycofanie się z leczenia pacjentów przewlekle chorych i stosowanie zabiegów medycznych pogarszających stan zdrowia, w trakcie ogłoszonej pandemii COVID-19, uśmierciła ponad 200 tys. obywateli polskich.
Pokazują to nadmiarowe śmierci osób niezwiązanych z pandemią i śmierci odnotowane przez urząd statystyczny bezpośrednio po kolejnych akcjach szczepień.
Ale to tylko wstęp do zaplanowanej przez globalistów hetakomby.
 
Ustawa UD 432, jeżeli zostanie wprowadzona, umożliwi przymusowe wstrzykiwanie wszystkim obywatelom czegokolwiek toksycznego, co zaplanują gremia globalistyczne, a bliżej gremia niemieckie, którym polski rząd i parlament są podporządkowane.
 
Co jest w szczepionkach?
Oficjalnie nie wiadomo.
 
W Rzeczypospolitej Polskiej obecnie nie ma instytucji która by choćby wyrywkowo badała dostarczane z zagranicy leki.

Na dobrą sprawę Unia Europejska również nie przewiduje takich badań.
Badania przeprowadza producent.
Jest sędzią we własnej sprawie.
Kompletne bezprawie.
 
Kartel farmaceutyczny nie jest obiektem działań globalistycznych ale ich podmiotem.
To jedno z gremiów walczących o przyszłą władzę nad światem.
 
Produkty farmaceutyczne już od dawna, właściwie od lat 50-tych XXw. nie mają na celu leczenia ludzi, ale ich uzależnienie od władzy kartelu farmaceutycznego.
 
Duża część naszego budżetu domowego trafia właśnie do kartelu farmaceutycznego i to jest źródło jego bogactwa.
Jednak nie tyle bogacenie się, ale władza jest żądzą napędzającą działania psychopatów, z których rekrutują się globaliści.
A władza niszczenia jest jeszcze silniejszą emocją od władzy budowania.
 
Depopulacja, która ma zrobić miejsce dla innych, to całkiem sympatyczne wyzwanie.
Wówczas to ci inni będą zasilać kasę.
Nie ma więc tu sprzeczności.
 
Chyba każdy już zauważył, że starsze osoby z naszej rodziny lub sąsiedztwa, po pójściu do szpitala, dziwnie często z niego nie wracają.
 
Jest to coś, czego byśmy się nie spodziewali po ich ogólnym stanie zdrowia w jakim trafili do szpitala.
 
W internecie krążą informacje o tym, jakie dziwne substancje i obiekty są znajdywane w szczepionkach, ale też w lekach do wstrzykiwań.
Wielu lekarzy też o tym wie.
 
Osobiście badałam szczepionki, płyny do wlewów dożylnych, insulinę i heparynę do wstrzykiwań.
Tę właśnie heparynę zawierającą grafen, po której wstrzykiwaniu bliska mi osoba miała rozległy odczyn zapalny i rozpalony, bolący brzuch.
 
Pomijając badane przeze mnie szczepionki z grafenem, żelazem, miedzią i rtęcią, których tam w żadnym wypadku nie powinno być, a które są przynajmniej teoretycznie dobrowolne i wszyscy wiedzą, że to eksperyment medyczny, mamy leki do leczenia szpitalnego i domowego, zawierające dodatek wysokotoksycznego grafenu.
 
Na osiem badanych przeze mnie różnych preparatów leczniczych w siedmiu znajdował się grafen.
Statystyka potworna.
A przecież to tylko wierzchołek góry lodowej.

Możemy sobie teraz uzmysłowić apteki pełne leków z dodatkiem trucizny.
Nie ja tu jednak jestem od badania leków ale: Narodowy Instytut Leków, URPL, Sanepid i inne instytucje dysponujące wyrafinowaną aparaturą, i zasilane grubymi milionami złotych na badania produktów leczniczych.
 
W przypadku leków z apteki nie podpisujemy, że zgadzamy się na eksperyment medyczny, a wstrzyknięty z lekiem grafen szybko gromadzi sie w komórkach płuc, wątroby i nerek, powodując ich uszkodzenie.
Aktywuje białko prionowe i białka prionopodobne mające udział w etiologii chorób cywilizacyjnych.

Choroby ulegają zaostrzeniu, przyspieszając śmierć.
Ma to głównie miejsce u osób starszych.
Umierają więc na to co chorowali, ewentualnie na niespodziewane zatory spowodowane włóknami amyloidowymi utworzonymi przez zaktywowane białka prionopodobne.
W mojej dalszej rodzinie i w rodzinach moich znajomych kilkanaście osób zmarło z powodu przyjęcia szczepionki.
 
Po zatwierdzeniu ustawy dla realizacji celów depopulacji wystarczy wprowadzić stan klęski żywiołowej, który wprowadza się stosunkowo często po dużych ulewach, aby obywatel utracił prawo do nienaruszalności własnego ciała.
 
Mówią o tym Art. 43 i Art. 126 gdzie szczepionkę i przymusowe „leczenie” truciznami można zamienić jedynie na grzywnę lub więzienie.
Grzywna będzie na pewno wysoka, jak już zorientowaliśmy się w ciągu ostatnich dwóch lat po grzywnach, jakie nakładał Sanepid.
A w więzieniu straci się bezwzględnie prawo do nienaruszalności własnego ciała, teraz już na podstawie przepisów więziennych.
 
W ten sposób można wprowadzić do ciała obywatela dowolną toksynę, chorobę zakaźną, modyfikację genetyczną, jaja pasożytów, czy bioczipy.
Mogą one po pewnym czasie albo po potraktowaniu organizmu sygnałem mikrofalowym, aktywującym priony, doprowadzić do śmierci, w zależności od tego, co zakodował kartel farmaceutyczny.
To już zostało wykazane przez wielu badaczy.
 
 
                   Nie ma tu wątpliwości, że cytowana ustawa służy legalizacji zbrodni ludobójstwa dokonywanej przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej na własnych obywatelach, z udziałem kartelu farmaceutycznego.
Rząd - który innym bogom służy.
I być może dzięki kruczkom prawnym będzie w jakimś stopniu unikał odpowiedzialności za zbrodnię ludobójstwa, po to przecież jest ta ustawa.
Tymczasem główna odpowiedzialność będzie spoczywać solidarnie na autorach ustawy i poszczególnych posłach i senatorach parlamentu, którzy ją przegłosują, plus Premier i Prezydent.
 
Odpowiedzialność ta, to w każdym przypadku najwyższy wymiar kary istniejącej w danym państwie, o ile nie sądzi trybunał międzynarodowy.

Nie ma tu unikania, kary kierując się niewiedzą, ponieważ właśnie zawiadamiam rząd o efektach śmiertelnych stosowania pseudoleków produkcji światowego kartelu farmaceutycznego, a poza tym w RP niewiedza o tym, że się naruszyło prawo nie chroni przed karą.
Immunitet też nie chroni w przypadku zbrodni ludobójstwa.
 
                   Ustawa wbrew nazwie nie służy ochronie ludności, ale jej zniewoleniu i mordowaniu.

Wpisuje się w cykl wprowadzonych w ostatnich latach ustaw dostosowujących polskie prawodawstwo do żądań gremiów globalistycznych.
Przykładem może być megaustawa telekomunikacyjna, na podstawie której rozporządzeniem podwyższono stukrotnie normy promieniowania elektromagnetycznego, a to niezależnie odbija się obserwowaną zwiększoną liczbą dolegliwości i zachorowań na niektóre choroby.
 
Nie załączam tutaj i nie cytuję odpowiednich materiałów źródłowych, z powodu utraty szacunku do gremiów rządowych, które wielokrotnie starały się zignorować moje ostrzeżenia przed długotrwałymi następstwami ich decyzji, poparte dostarczonymi materiałami źródłowymi.
Materiały źródłowe udostępniam na prośbę, do dyskusji ściśle merytorycznej.
 
                   Dodatkowo, ustawa ta w swej wymowie jest sprzeczna z podstawowymi założeniami naszej konstytucji, w której do zadań władz państwowych należy dbałość o zdrowie społeczeństwa, czy ochrona własności prywatnej.
Zabieranie i burzenie budynków jest etycznie dopuszczalne jedynie w trakcie wojny na własnym terenie, kiedy gra toczy się o biologiczne przetrwanie Narodu.
 
                   A właściwie po co ta cała maskarada?
Nie wystarczy napisać w ustawie, że każdy funkcjonariusz służb specjalnych i policji ma prawo zabić każdego cywila, a najlepiej spalić go w piecu w obozie koncentracyjnym?
 
W naszym ułomnym kraju, w którym prawie nikt z osób cywilnych nie posiada broni, to zadziała!
W przeciwieństwie do Niemiec czy Szwajcarii, gdzie praktycznie każdy mężczyzna posiada broń i może bronić swoich praw.
Osobiście, jeżeli ktoś chciałby mnie zmusić do zrobienia mi zastrzyku z trucizną, to raczej go uduszę gołymi rękoma, niż się na to zgodzę.


                   Wnioskuję o zbadanie powiązań, osób będących autorami niniejszej ustawy z koncernami zagranicznymi i służbami obcych państw i pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej, w związku z próbą dokonania zamachu na prawa obywatelskie, najlepiej jeszcze przed zalegalizowaniem procedowanej ustawy.

Z towarzyszących ustawie UD 432 dokumentów dowiadujemy się, że głównymi jej autorami są:
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Kamiński jako wnioskodawca,
Sekretarz Stanu MSWiA Maciej Wąsik jako osoba odpowiedzialna za opracowanie projektu,
Dyrektor Departamentu Ochrony Ludności i Zarządzania Kryzysowego MSWiA Wojciech Radecki jako opiekun merytoryczny.
 
Z poważaniem
 
 
 
                   dr Diana Wojtkowiak
                   (członek zarządu Koalicji Polska Wolna od 5G)
 
Źródło:
www.torsionfield.eu/?page_id=494
19 listopad 2022

Diana Wojtkowiak 

  

Komentarze

 

W dniu wysłania tego zawiadomienia byłem bardzo daleko od Polski.

Trafiłem na nie dopiero dzisiaj - na angielskiej stronie https://expose-news.com/2022/11/16/polish-gov-notified-of-crime-to-legalise-genocide/

Zszokowało mnie, że ŻADNA (!) - rzekomo patriotyczna witryna, nie zamieściła treści powyższego zawiadomienia!

2022-11-19
Artur Łoboda

 

Odpowiedź prokuratury

Czyli typowe uzasadnienie nicnierobienia
:
http://www.torsionfield.eu/wordpress/wp-content/uploads/2022/11/PK-WSiW_20221025_100302.pdf

2022-11-21
Alina

  

Archiwum

Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Organizacje żydowskie naciskają
luty 3, 2007
PAP
SIERPNIOWE WSPOMNIENIA
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
Wbrew narodowi. SOBCZAK i SZPAK
marzec 25, 2003
http://angora.pl/
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
"Sąd nad Michalkiewiczem"
maj 10, 2006
marduk
Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
Młodzi
lipiec 18, 2003
przesłała Elżbieta
Obud? się Polski Narodzie !
marzec 31, 2004
Elzbieta
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
marzec 16, 2007
nadesłał marduk
Wezwanie o natychmiastowe zaprzestanie walk
sierpień 9, 2006
Fundacja ICPPC
Oburzeni "antysemicką Drogą Krzyżową"
kwiecień 27, 2006
Głupie gadanie
październik 23, 2008
Artur Łoboda
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
"Kompromisowa propozycja" - 1 mld. zł. w zamian za zakończenie strajku
maj 25, 2007
dr Adam Sandauer
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Komornik w szpitalu - Długi Służby Zdrowia
luty 14, 2005
Adam Sandauer
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media