|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
więcej -> |
|
Projekt "Tarczy" upada, Obama odrzuca politykę Busha
|
|

Według agencji Reuter’a z 6 lutego, 2009 w Monachium prezydent Rosji Dymitry Miedwiediew stanowczo powiedział, że Moskwa nie zainstaluje rakiet typu Iskander na terenie Kaliningradu jeżeli USA nie zainstaluje rakiet Tarczy w Polsce, jak to planował rząd byłego prezydenta Bush’a. Szczegółowo sprawę tę omówił premier Rosji Sergiej Iwanow.
Iwanow stwierdził, że rząd prezydenta Barack’a Hussein’a Obamy ma obecnie okazję („window of opportunity”) załagodzić poważne i niebezpieczne przeciwieństwa między Rosją i USA spowodowane planami budowy wyrzutni rakiet amerykańskich typu Tarcza w Polsce oraz super radaru w Czechach.
Lot rakiety typu Tarczy z Polski do Moskwy wynosi kilka minut, połowę długości lotu rakiety z wyspy Kuby do Waszyngtonu. Z tego powodu w listopadzie 2008, dzień po wyborach prezydenta Obamy, prezydent Miedwiediew zajął pozycję wyjściową do pertraktacji i ogłosił, że Rosja planuje budowę kilku baterii rakiet typu Iskander w regionie Kaliningradu niedaleko polskiej granicy. Obecnie plany te są zależne od tego czy USA wycofa plany budowy wyrzutni Tarczy w Polsce, według ostatnich wypowiedzi Iwanowa oraz dowództwa armii rosyjskiej.
Moskwa chce zachować obecny stan „gwarantowanego obopólnego zniszczenia” na wypadek wymiany salw nuklearnych między USA i Rosją i nie chce dopuścić do zmiany tej sytuacji przez budowę wyrzutni rakiet w pobliżu Moskwy. Według Iwanowa sytuacja się zmieniła z wyborem prezydenta Obamy na miejsce Bush’a i zaistniała możliwość postępu w rokowaniach dotyczących zmniejszania ilości broni nuklearnych na świecie. Nadzieje Moskwy spełniają się.
Przemówienie wice prezydenta Joseph’a Biden’a Monachium, w sobotę 7go lutego, 2009 miało za cel zapewnić świat, że nowy rząd w Waszyngtonie porzuca wojowniczą politykę poprzedniego prezydenta George’a Bush’a i wybiera międzynarodową współpracę i dyplomację, zamiast kontrowersji i nieodpowiedzialnych pogróżek. USA pod rządami prezydenta Obamy rezygnuje z wojen „zapobiegawczych” i „rozładowawczych,” wojen z wyboru a nie w samoobronie, odwrotnie niż stało się w czasie agresji USA na Irak.
Napad USA na Irak, pod neokolonialnym hasłem „wolności Irku,” był typowym „jednostronnym” bezprawiem rządu prezydenta Bush’a, niepopularnym na świecie, a zwłaszcza w Zachodniej Europie. Napadowi temu od początku sprzeciwiał się wówczas senator Barack Hussein Obama.
Wice prezydent Joseph Biden w Monachium ogłosił „nowy początek” polityki zagranicznej i właściwie wycofał plan budowy wyrzutni Tarczy w Polsce, kiedy powiedział, że technologia systemu Tarczy nie jest sprawdzona i nie opłaca się a jednocześnie zastrzegł, że jakiekolwiek kroki w sprawie Tarczy będą powzięte jedynie w porozumieniu z wszystkimi członkami NATO a przede wszystkim z Rosją, która jest przygotowana do propozycji, że nie postawi rakiet typu Iskander w regionie Królewca, jak tylko USA zrezygnuje z Tarczy w Polsce.
Tak kończy się epopeja „Tarczy” w Polsce, która spowodowała dla Polski straty kontraktów eksportu żywności do Rosji, na rzecz innych członków NATO, a Francuzi nazwali Polaków „osłami trojańskimi Europy.” Natomiast w Waszyngtonie wiceprezes prestiżowego Cato Institution, dr. Carpenter, ostrzega, że wszystkie obietnice USA, obrony takich państw jak Polska, są „czekami bez pokrycia.” Takie fałszywe obietnice służą jedynie do penetracji służb specjalnych i rekrutacji agentów w celu nadzoru USA, zupełnie tak jak w zwanych „republikach bananowych,” kontrolowanych przez agentów USA, zgodnie z wymogami „specjalnych więzów USA i Izraela” oraz kompleksu wojskowa-przemysłowo-syjonistycznego.
Polityka samozachowawcza Polski wymaga ostrożności i oporu rządu polskiego przed używaniem Polski jak „pionka do stracenia” w na szachownicy wielkiej gry politycznej między Moskwą i Waszyngtonem. Niestety wygląda na to, że rząd prezydenta Obamy nadal podlega dyktatowi wymogów tak zwanych „specjalnych więzów USA i Izraela.” Polska powinna brać przykład z Włoch, które nie udają imperium rzymskiego. Tak samo Polska nie jest potęgą jaką była u szczytu swych sił Polska Rzeczpospolita Szlachecka kiedy miała największe terytorium w Europie, podczas gdy Moskwa uczyła się sposobu rządzenia od Imperium Mongolskiego.
|
|
8 luty 2009
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Wystarczy jedno robaczywe
październik 27, 2007
Dziennik
|
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
|
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
|
Po referendum. Co dalej?
czerwiec 10, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Walka w sieci
luty 2, 2004
szkodnik
|
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
|
Parlament Europejski o przestrzeganiu praw człowieka na świecie
maj 21, 2008
|
Ruszy kampania informująca o UE
sierpień 11, 2002
PAP
|
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
|
To bylo ludobójstwo
marzec 15, 2003
Adam Kruczek
|
List Otwarty do redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", Adama Michnika.
lipiec 6, 2004
Marek Lubiński, Lima, Peru
|
J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach
marzec 10, 2008
iar
|
Puste kieszenie Polaków.
Jeszcze większa pustka w głowach ekonomistów
luty 18, 2003
zaprasza.net
|
Cała Polska kocha górników
grudzień 4, 2006
Remigiusz Okraska
|
Kawały o końcu świata
maj 18, 2007
Olaf Swolkień
|
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów
czerwiec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
13 XII 2007
grudzień 10, 2007
przesłał .
|
Przedświąteczne Pranie Mózgów w USA
grudzień 6, 2004
|
Żydzi nie są narodem wybranym
maj 14, 2008
|
więcej -> |
|