ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Niebezpieczne pola elektromagnetyczne 
9 styczeń 2021     
Tępienie proletariackiej sowieckiej spuścizny w rosyjskich resortach siłowych. 
8 marzec 2010      tłumacz
Mam nadzieję, że przyjdzie czas odzyskania tego co zostało sprzedane  
31 styczeń 2017      Alina
Wielkie złodziejstwo przed Waszymi oczami 
6 kwiecień 2019      Artur Łoboda
Dlaczego naprawdę Komorowski "przegrał" Wybory? 
1 lipiec 2015      Artur Łoboda
Orwell przewraca się w grobie 
18 grudzień 2012     
Einsatzkowidgruppen w Melbourne  
23 wrzesień 2021      The Sun
Dziesięć stanów składa pozew przeciwko „niekonstytucyjnemu i niezgodnemu z prawem” nakazowi Joe Bidena do szczepienia przeciwko COVID-19 dla pracowników służby zdrowia 
16 listopad 2021      Cassie B.
Kilka uwag w Święto Odzyskania Niepodległości 
11 listopad 2012      Artur Łoboda
Dlaczego w zeszłym roku liczba zgonów w USA wzrosła o 40% powyżej normy? 
13 styczeń 2022      Joseph Mercola
Czym się różni handlarz narkotyków od redaktora pisma medycznego? 
3 maj 2022      Artur Łoboda
"Pro" równa się dla nich "anty" 
5 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Wyleczyć się z choroby ogłupienia 
23 maj 2012      Artur Łoboda
Szopka Noworoczna M. Wolskiego - Wałęsa "Żono Kiszczaka..."  
1 styczeń 2017     
Najwyżsi oficerowie wojskowi stawiają Macronowi ULTIMATUM, by zakończyć zamieszki we Francji 
6 lipiec 2023     
Moim marzeniem jest poznanie historii i mechanizmów niszczenia elit w PRL/III RP i wykorzystanie tego poznania do projektu tworzenia elit w ramach dobrej zmiany 
22 maj 2017     
"Demokracja" w wydaniu PO 
10 marzec 2015      Artur Łoboda
System kastowy w Polsce 
6 grudzień 2019      Artur Łoboda
Wirus, który ma zarażać COVID-19 NIGDY nie został wyizolowany w laboratorium  
17 luty 2022     
Spektakl 
7 grudzień 2017     

 
 

Szef GIS: Dla tych ludzi koronawirus nie jest śmiertelny


"Z dotychczasowych obserwacji wynika, że koronawirus nie jest śmiertelny dla ludzi, którzy nie mają obciążeń immunologicznych albo związanych z wiekiem czy innymi współistniejącymi chorobami" - powiedział poniedziałkowemu wydaniu "Polska Times" główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas.


Jeden z komentarzy:

"Kłamiesz Panie Pinkas na polityczne zamówienie co do tego przygotowania i w celu uniknięcia paniki. Tak naprawdę to system jest zupełnie nieprzygotowany, brakuje lub w ogóle nie ma odpowiednich środków ochronnych nawet dla personelu medycznego, o wolnych respiratorach a nawet dostępu do tlenu będzie można zapomnieć, nawet na wynik testu na wirusa czeka się 5 dni chociaż w większości krajów europejskich jest on tego samego dnia. Z pewnością zarażeni są już wśród nas. Może jacyś dociekliwy dziennikarze zbadają temat póki mamy jeszcze może kilka tygodni do wybuchu podobnego do Włoch? Chyba że w ten sposób oddłużymy częściowo ZUS."

24 luty 2020

z Internetu 

  

Komentarze

 

Jacy dziennikarze?
W mediach nikt nie mówi wprost, że wszyscy podejrzani o zakażenie są przymusowo zamykani w kwarantannie w wojskowych szpitalach. W Polsce ta informacja jest podawana, że np studenci z Wuhan trafili do szpitala we Wrocławiu, tylko na zdjęciach widać, że to szpital wojskowy, nikt nie wspomina, czy to ten sam, w którym był przypadek czarnej ospy w latach mojego dzieciństwa. To samo z tymi ewakuowanymi z Diamentowej Księżniczki.
Jaka jest prawda o wirusie - nie wiadomo.
Trochę przerażające są zdjęcia pustego miasta Wuhan w Chinach. Przy okazji - strach uruchamiać wyobraźnię i wyobrazić sobie średniowieczne epidemie np. dżumy.
Teraz każdy śmiercionośny zarazek ma do dyspozycji transport lotniczy - może się zjawić w każdym miejscu na świecie gdzie jest lotnisko pasażerskie. Zarażony pracownik hurtowni np. farmaceutycznej, spożywczej może przesłać wirusa do każdej apteki, sklepu spożywczego.
Każdy pracownik służby zdrowia jest narażony na zachorowanie. Wyobraźmy więc sobie stan, kiedy nie ma lekarzy. Każda studzienka kanalizacyjna, oczyszczalnia ścieków mogą być źródłem zakażenia wirusem. Nie wiem gdzie są odprowadzane ścieki z Wuhan, szczególnie szpitala w którym są gromadzeni chorzy ludzie. Jeśli do Żółtej Rzeki, to ....
Nikt nie podaje jakie są cechy tego wirusa: w jakich warunkach dochodzi do zakażenia, w jakiej temperaturze ginie, jakimi środkami trzeba dezynfekować ręce, pomieszczenia, na jakie leki jest wrażliwy, a na jakie nie? Jest tyle ciekawych pytań bez odpowiedzi.
A może Chiny rozpoczęły jakąś ekonomiczną akcję wykorzystywania swojej nadwyżki w handlu z USA? I właśnie dostają po uszach?
Rośnie liczba ofiar wirusa. Jest już ponad 2 tysiące. Oczywiście tę liczbę trzeba skonfrontować z ilością zmarłych w ogóle w tamtym miejscu sprzed kilku miesięcy. Może nie ma żadnego wzrostu?
Zmarli są zapewne natychmiast kremowani. Na dobrą sprawę w ten sposób można wymordować bezkarnie każdą liczbę ludzi. Bo kto to sprawdza?

2020-02-24
Alina

 

No oczywiście, że tak.
Podano, że Chiny, tak ot, przypadkiem zniosły cła na amerykańskie towary w kwocie ok 200 mld usd.
A w zamian, amerykanie (albo Anglicy) im ustąpili na jakieś 84 mln, z tytułu zaniechania promocji nowego bonda, co i tak nie jest pewne, bo nie wiemy do kogo te pieniążki w istocie trafiają.
Rząd wielkości, nawet w samych tylko liczbach bezwzględnych, coś tam sugeruje.

2020-02-25
Magellan

 

A może ten wirus to pełna fikcja, aby nas pozamykać w utopijnych kwarantannach.
Kto wie?
Wydaje mi się, że 'przekładki' pokoleniowe zaprawione propagandą, umożliwiają już P R O Ś B Ę społeczności o implanty czipowe. Dla bezpieczeństwa, oczywiście.
Rechot historii.

2020-02-25
Magellan

 

JAK "uciekłem" z WUHAN przed koronawirusem?!
https://www.youtube.com/watch?v=XsGYo1h2EZw

2020-02-29
Alina

  

Archiwum

Oświadczenie Unii Polityki Realnej w sprawie Partii Wolności p. Jerzego Haidera
październik 26, 2008
http://www.asme.pl/serwis/arch/9-2000.html
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
Dlaczego Polacy nie znają historii Świata?
maj 23, 2008
Artur Łoboda
Statuetka dla Polańskiego Złoty Liebling
grudzień 4, 2006
Sebastian Pasławski
Komunikat Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
styczeń 1, 2005
dr Leszek Skonka
Chavez, Hazardzista w Wenezueli
luty 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gospodarka Watykanu w Oczach "Wall Street"
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przestępcy którzy zdobyli władzę by okradać Polaków
marzec 16, 2009
Artur Łoboda
Zrezygnujcie z życia. To będzie kompromis.
wrzesień 26, 2003
W bagnistym moim świecie, ptaszki maluje się na czerwono
luty 23, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Co się stało z AIDS?
grudzień 26, 2006
2012
Kiedy obudzą się Polacy ?
lipiec 25, 2003
Adrian Burchard
Na wyspie Rugia!
luty 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Świat się śmieje, czyli deja wu
marzec 7, 2004
Artur Łoboda
Bulterier Kaczyńskich - Jacek Kurski znów atakuje. Prawie wszystko o Kurskim.
czerwiec 18, 2006
Zdzisław Raczkowski
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Sędziów na mydło
lipiec 31, 2008
Izrael Szamir
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media